Perleťové poháry konané od roku 1933 do roku 2013

Ročník Rok

Zúčastněná mužstva (na prvním místě uveden vítěz turnaje - pod rokem podrobnosti)

1. 1933 >

AFK Žirovnice, DSK Tábor, Stadión Č.B., SK Počátky, SK Popelín, Zájezd.XI

2.

 

1934 >

 

SK Meteor České Budějovice, Marathon Pelhřimov, DSK Tábor, SK Popelín,   SK Nový Etynk, Viktoria Žirovnice, I. AFK Žirovnice, Žirovnice - zájezd.XI

3. 1935 >

AFK Žirovnice, DSK Tábor, SK J.Hradec, SK Počátky

4. 1936 >

AFK Marathon Pelhřimov, SK J.Hradec, AFK Žirovnice, AFK-zájezdová XI

5. 1937 >

AFK Žirovnice, AFK Marathon, SK Jihlava, SK Počátky

6. 1938 >

AC Stadion České Budějovice, AFK Marathon, DSK Třešť, AFK Žirovnice

7. 1939 >

SK Č.Budějovice, SK Viktoria Jihlava Bedřichov, SK Pacov, AFK Žirovnice

8. 1940 >

SK Žirovnice, SK Č.Budějovice, SK Viktoria Jihlava Bedřichov, SK N.Etynk

9. 1941 >

SK Žirovnice, AFK Marathon Pelhřimov, SK Viktoria Tábor, SK Žirovnice II

10. 1942 >

AFK Marathon Pelhřimov, SK J.Hradec, SK Žirovnice I, SK Žirovnice II

11. 1943 >

DSK Tábor, Marathon Pelhřimov, MAS Sezimovo Ústí, SK Žirovnice

12. 1944 >

DSK Tábor, MAS Sezimovo Ústí, SK Žirovnice, AFK Počátky

--- 1945 >

(nehráno - konec 2. světové války)

13. 1946 >

Admira Praha 8 - Kobylisy, SK Žirovnice, DSK Tábor, AFK Počátky

14. 1947 >

AFK Marathon Pelhřimov, SK Žirovnice, SNB Nová Bystřice, SK Nový Etynk

15. 1948 >

Sokol Jihlava, ZGK Rorovina třebíč, Sokol J.Hradec, Sokol Žirovnice

16. 1949 >

Sokol Jihlava, VSJ Tábor, Marathon Pelhřimov, Slavoj Žirovnice

17. 1950 >

SKP České Budějovice, Kosmos Čáslav, Modeta Jihlava, Sokol Žirovnice 

18. 1951 >

Spartak GZ Královo Pole, Sokol Žirovnice, Kovo Chotěboř, SKP Č.Budějovice

19. 1952 >

Spartak GZ Král.Pole, Meopta Košíře, Sokol Koh-i-noor Žirovnice, Jiholen JH

20.

 

1953 >

 

Spartak GZ Královo Pole (První pohár do trvalého držení), Dynamo Praha (Slávia),

RH Kaplice, Slavoj Žirovnice

21.

 

1954 >

 

Slavoj České Budějovice  (Nový "PP", který je trvale putovní),

Lokomotiva Nymburk, RH Č.Budějovice, Slavoj Žirovnice

22. 1955 >

RH Brno, Slavoj Č.Budějovice, Lokomotiva Nymburk, Slavoj Žirovnice

23. 1956 >

Spartak Praha Stalingrad, Spartak Hlinsko, Slavoj Č.B., Slavoj Žirovnice

24. 1957 >

Spartak Praha Stalingrad, Baník Kladno, Spartak Adamov, Slavoj Žirovnice

25. 1958 >

Spartak GZ Královo Pole, RH Volary, Lokomotiva Nymburk, Slavoj Žirovnice

26. 1959 >

Spartak GZ Královo Pole, Dukla Pardubice, Spartak Smíchov Tatra, Slavoj Ži

27. 1960 >

Dynamo Č. Budějovice, Spartak Pelhřimov, Spartak Král. Pole, Slavoj Ži

28. 1961 >

Dynamo Č. Budějovice, Spartak Motorpal Jihlava, Spartak Dukla Kolín, Slavoj

29. 1962 >

VCHZ Pardubice, Dynamo ČB, Dukla Tábor, Slavoj Žirovnice

30.

 

1963 >

 

Spartak Královopolská Brno ( Končí hřiště v Baborách ), VCHZ Pardubice,   Dukla Písek, Slavoj Žirovnice

31.

 

1964 >

 

Spartak Hradec Králové ( Nový stadión * BUDÍN *), Spartak Královo Pole, Spartak Pelhřimov, Slavoj Žirovnice

32. 1965 >

Spartak Hradec Králové, Viktoria Žižkov, RH Č.Budějovice, Slavoj Žirovnice

33. 1966 >

Slavia Praha, ZJŠ Brno, RH Znojmo, Slavoj Žirovnice

34. 1967 >

Baník Ostrava OKD, SONP Kladno, Slovan Bratislava, Spartak Hradec Králové

35. 1968 >

Sklo Union Teplice, Bohemians Praha, Baník Ostrava, Dukla Praha B

36. 1969 >

Sklo Union Teplice, SONP Kladno, VS Tábor, Slavoj Žirovnice

37. 1970 >

Sklo Union Teplice, Bohemians, Dukla J.Hradec, Slavoj Žirovnice

38. 1971 >

Baník Ostrava, LIAZ Jablonec, Spartak BS Vlašim, Slavoj Žirovnice

39. 1972 >

Baník Most, TJ Gottwaldov, SONP Kladno, Slavoj Žirovnice

40. 1973 >

SONP Kladno, Sparta Praha B, Baník Most, Slavoj Žirovnice

41. 1974 >

TŽ Třinec, SONP Kladno, Slovan Liberec, Slavoj Žirovnice

42. 1975 >

SONP Kladno, TŽ Třinec, Modeta Jihlava, Slavoj Žirovnice

43. 1976 >

Sparta Praha ČKD, SONP Kladno, VTJ Jindř.Hradec, Slavoj Žirovnice

44. 1977 >

UD Příbram, Sparta Praha ČKD, Slavoj Žirovnice, Sparta Košíře Praha

45. 1978 >

Spartak BS Vlašim, Baník UD Příbram, Dynamo ČB, Slavoj Žirovnice

46. 1979 >

RH Cheb, Spartak BS Vlašim, Spartak Pelhřimov, Slavoj Žirovnice

47. 1980 >

RH Cheb, Slávia Praha IPS, Slavoj Č.Krumlov, Slavoj Žirovnice

48. 1981 >

TJ Vítkovice, TJ DP Xaverov, Spartak Pelhřimov, Slavoj Žirovnice

49. 1982 >

TJ Vítkovice, Dynamo ČB, RH Cheb, Slavoj Žirovnice

50. 1983 >

SPARTA Praha, Slávia Praha IPS, Spartak Pelhřimov, Slavoj Žirovnice

51. 1984 >

SLÁVIA Praha IPS, Sigma Olomouc, Wilhelmsburg, Slavoj Žirovnice

52. 1985 >

Zbrojovka Brno, VTJ Tábor, VS Tábor, Slavoj Žirovnice

53. 1986 >

Škoda Plzeň, RH Cheb, Spartak Pelhřimov, Slavoj Žirovnice

54. 1987 >

Dynamo Č.Budějovice, Slávia Praha, Spartak Jihlava, Slavoj Žirovnice

55.

1988 >

Spartak H. Králové, Dynamo Č.Budějovice, Spartak Pelhřimov, Slavoj Žirovnice

56. 1989 >

Zbrojovka Brno, Slávia Praha, Lokomotiva ČB, Slavoj Žirovnice

57. 1990 >

SK SLÁVIA Praha, Bohemians, Waidhoffen a.d.Thaya, Slavoj Žirovnice

58. 1991 >

FC DUKLA Praha, SC Amaliendorf, CD Logroňes, Slavoj Žirovnice

59. 1992 >

FC BOBY Brno, Dynamo ČB, Slavoj Žirovnice, Jiskra Chlum u Třeboně

60. 1993 >

FK Viktoria Žižkov, FC Boby Brno, Union Edelweiss, Slavoj Žirovnice

61.

1994 >

Slávia Praha *B, CZM Strakonice, Wilhelmsburg, Slavoj Žirovnice

62.

1995 >

 Jablonec,  Hradec Králové, Dynamo ČB, Plzeň
63.

1996 >

 Slávia Praha, Liberec, Žirovnice, Kamenice n.Lipou
64.

1997 >

Viktoria Plzeň, Slávia Praha. Slavoj Žirovnice, Baník Žacléř 

65.

1998 >

Jablonec, Viktoria Žižkov, Slavoj Žirovnice, Sportclub Pffafenschlag

66.

1999 >

Příbram, Blšany, Grosshochtetten (2.liga Švýcarsko), Žirovnice 

67.

2000 >

Příbram, Bohemians, Č.Budějovice, Třeboň 

68.

2001 >

Příbram, Jihlava,  Sezimovo Ústí, Žirovnice 

69.

2002 >

FK AS Pardubice, Dynamo ČB, Bohemians Praha, Slavoj Žirovnice

70.

2003 >

AC SPARTA Praha, FK AS Pardubice, Marila Příbram, Vysočina Jihlava

71.

2004 >

FC Bohemians Praha, Jablonec n/Nis, FK AS Pardubice, Vysočina Jihlava

72.

2005 >

 1.FC Brno, Sparta Krč, Dynamo ČB*B, Slavoj Žirovnice
73. 2006 >  Vysočina Jihlava, Bohemians 1905, SIAD Most, Slavoj Žirovnice
74. 2007 >  Marila Příbram, Dukla Praha, Vysočina Jihlava, Zenit Čáslav
75. 2008 >  Dynamo ČB, Kladno, Most, Znojmo
76. 2009 >  Viktoria Žižkov, Zenit Čáslav, FK Pelhřimov, Slavoj Žirovnice
77. 2010 >  Slavoj Žirovnice, Centropen Dačice (otevírání nového trávníku)
78. 2011 >  Bohemians 1905, Hradec Králové, Příbram a Viktoria Žižkov
79.

2012 >

Dukla B.Bystrica, Viktoria Žižkov, Bohemians 1905, Dukla Praha

80. 2013 >  Bohemians 1905, Vysočina Jihlava, Baník Ostrava, Dukla B.Bystrica
81. 2014 >  Vysočina Jihlava, Sp.Myjava, Znojmo, Ružomberok
82. 2015 >  Znojmo, Dynamo ČB, Fastav Zlín,  Vysočina Jihlava
83. 2016 >  Jihlava, Zlín, Znojmo
84. 2017 >  Jihlava, Tatran Prešov, Dukla Praha
85.

2018 >

 Dukla Praha, Bahrain- národní tým, Vysočina Jihlava

                                                                                               < nahoru