80. ročník Perleťového poháru

sobota 29. června 2013 od 12:30 hodin

Celý týden propršel, takže velká obava o hrací plochu na místě, ale nakonec vše dopadlo velice dobře a hřiště bylo vzorně připraveno. Pan Gažák dokonce dělal na hřišti ozdobné pruhy už od 4:00 hodin ráno. A zdařilo se.

Během celého odpoledne tančily o přestávkách mažoretky Martiny Třebícké a přítomným chlapům a chlapcům se jistě líbily. Zvlášť, když Slavojácký dres vyměnily za "sexy" úbory.

Počasí vyšlo, přišlo 800 diváků, mužstva spokojena a diváci snad také

Další pro zpestření (těm, kteří nepřišli)

VÝSLEDKY TURNAJE

JIHLAVA -  BANÍK OSTRAVA 2:0

Góly: 28. Koloušek, 52. Přeučil. Rozhodčí: Janíček. Poločas: 1:0 (hráno 2x 40 minut).

Jihlava: I. poločas: Hanuš Vaculík, Karlík, Kopic, Josl Masopust, Jungr, Koloušek, Košulič J. Kučera, Mešanović. II. poločas: Hanuš Mikula, Kryštůfek, Šourek, Urbánek Kliment, Jánoš, Kosak, Marcin Teplý, Přeučil.

Ostrava: Bárta (41. Pavlenka) Mejić, Kaprálik, Frydrych, Vengřínek Lukeš, Kukec, Hable (56. Šichor), Milosavljev Fantiš, Kraut.

BOHEMIANS 1905 - B. BYSTRICA 4:2

Góly: 12. Kalina, 34. Jindřišek, 73. a 77. Klavík 14. vlastní Jindřišek, 70. Faško (PK). Rozhodčí: Makovička ml. Poločas: 2:1 (hráno 2x 40 minut).

Bohemians 1905: Havránek Kalina, Šmíd, Krch, Šírl Bartek (52. Moravec), Jindřišek, Rada (56. Nerad) Budínský, Kolář Klavík.

B. Bystrica:Boroš Klenovský, Teixeira, Nosko, Hučko (58. Lupták) Turňa, Faško, Hlinka (41. Brašeň), Považanec (56. Hronec) Peňaška (41. Slánčík), Jurčo.

O 3. MÍSTO

B. BYSTRICA - BANÍK OSTRAVA 0:1

Gól: 56. Baránek. Rozhodčí: Janíček. Poločas: 0:0 (hráno 2x 40 minut).

B. Bystrica: Rodinger Vajda (41. Sádovský), Podstavek, Savič Turňa (41. Klenovský), Brašeň, Hlinka, Peňaška, Ľupták Šovčík, Slančík (41. Chrien).

Ostrava: Bárta Zawada, Baránek, Stronati, Byrtus Foltýn, Šichor, Vašenda, Holzer Popović, Ferenčík.

FINÁLE

JIHLAVA - BOHEMIANS 1905 1:2

Góly: 1. Mešanovič 8. Wojnar, 80. Budínský. Rozhodčí: Makovička ml. Poločas: 1:1 (hráno 2x 40 minut).

Jihlava: I. poločas: Kotnour Vaculík, Karlík, Kopic, Josl Masopust, Jungr, Koloušek, Košulič J. Kučera, Mešanović. II. poločas: Kotnour Vaculík (65. Josl), Kryštůfek, Šourek, Urbánek Jánoš, Karlík (65. Jungr) Kliment, Kosak, Marcin Přeučil.

Bohemians 1905: Gábriš Růžička, Hauer, Karamatič, Košata Moravec, Wojnar, Rada (41. Krch), Nerad (75. Budínský), Havel Dosso (65. Klavík).

Pelhřimovský deník: Pondělí, 1. Červenec 2013, Strana 24