Mládežnická kopaná v Žirovnici

>>  Termíny zápasů

>>  Výsledky a tabulky

Dorostenci (1.A tř.)

Žáci (starší) a (mladší) 1.A třída

Přípravky  (starší) a (mladší) - OP

Na obrázku

odchovanec Slavoje

Jaroslav Drobný,

brankář Dynama Č.Budějovice, Panionisu Athény, Fulhamu FC,

Ado Den Haag, Bochumi

a Hertha BSC Berlin. SV Hamburk, Werder Bremen

V současné době chytá v německé bundeslize v mužstvu Fortuna Düsseldorf

Též reprezentoval Českou republiku

 

 

Když to dokázal on,

proč ne někdo z vás ?

                                                  

      >>  Halové turnaje * 2008 * 2009 * 2010 * 2011 * 2012

    2013 * 2014 * 2015

Chlapci !!!

Vy, kteří ještě váháte a chcete, aby se z vás stal nový Rosický, Čech nebo Drobný a narodili jste se v roce 2014 a dříve, neváhejte a přijďte mezi nás.

První krůček začíná právě u nás.

Do nejmladších kategorií přijímáme i děvčata.

(Kontakt : P.Havelka 606611883)  * Přihláška zde !)

 

 

>> Archiv sezón (výsledky)

Sezóna 2019-2020

žáci a dorostenci hrají opět ve společném klubu se Spartakem Počátky (všichni 1.A třída)

Přípravky hrají OP Pelhřimovska - starší je přihlášena do celostátního "Ondrášovka Cupu"

Trenéři : dorost Mgr. Jiří Vodáček, Josef Rosa a Karel Holý (vedoucí družstva)

              žáci : Roman Stejskal, Milan Kešner, Libor Semotán, Roman Bártů

              přípravky : hlavní trenér Miroslav Kořínek, dále Michal Balaj, Radek Kopejtka, Václav Musil, Jiří Smrčka

šétrenér mládeže - ing. Rušil Miroslav

úterý 17/9 - hřiště Dobrá Voda u ČB - zač.13,00

Starší přípravka (U-11) FC Slavoj vyhrála pod vedením Radka Kopejtky na turnaji 1. kola Ondrášovka Cupu v Dobré Vodě u Č.Budějovic tři ze čtyř zápasů, skončila na 2. místě (za Jihočeskou fotbalovou akademií) a postoupila do druhé kola, které se bude hrát v Písku. Tam již kluci neuspěli a skončili ve skupině na 6. místě, ale stejně ... !

 

Tatáž přípravka vyhrála mezinárodní turnaj v J.Hradci !

 

Sezóna 2018-2019

žáci a dorostenci hrají opět ve společném klubu se Spartakem Počátky (všichni 1.A třída)

Přípravky hrají OP Pelhřimovska - starší suverénně soutěž vyhrála a v pozdějším finále porazila hladce Pelhřimov*B - vítěze skupiny B

Trenéři : dorost Mgr. Jiří Vodáček, Josef Rosa a Karel Holý (vedoucí družstva)

žáci : Roman Stejskal, Milan Kešner, Libor Semotán

přípravky : hlavní trenér Miroslav Kořínek, dále Michal Balaj, Roman Bártů a Radek Kopejtka - Václav Musil, Jiří Smrčka - šétrenér mládeže - ing. Rušil Miroslav

 

   Sezóna 2017-2018

    žáci a dorostenci hrají opět ve společném klubu se Spartakem Počátky (všichni 1.A třída)

    Přípravky hrají OP Pelhřimovska    Tabulky 2017-2018

 

     Sezóna 2016-2017

       žáci a dorostenci hrají opět ve společném klubu se Spartakem Počátky (dorost OP, žáci 1.A třída)

Beach mlad pripr 2017.jpg (127140 bytes)

Mladší přípravka FCS, vítězové kvalifikačního turnaje E-ON cup v plážovém fotbale v Pelhřimově.

Na finálovém turnaji v Praze jsme skončili na 12. místě  - zima 2017

 

 

 

 

 Sezóna 2015-2016

 Soutěží se zúčastní : starší a mladší žáci (I.A tř.) tentokrát pod hlavičkou FC Slavoj, jedno družstvo   

 dorostenců (I.A tř. pod hlavičkou Sp.Počátky), starší přípravka (OP) a mladší přípravka

 

Sezóna 2014-2015

Soutěží se zúčastní : starší a mladší žáci (I.A tř.) tentokrát pod hlavičkou FC Slavoj, jedno družstvo dorostenců (I.A tř. pod hlavičkou Sp.Počátky), starší přípravka (OP) a mladší přípravka

 

Sezóna 2013-2014

Soutěží se zúčastnili : starší a mladší přípravka (OP), starší a mladší žáci (I.A tř. tentokrát pod hlavičkou Sp.Počátky) a jedno družstvo dorostenců (I.A tř. pod hlavičkou FCS)

 

Sezóna 2012-2013

Soutěží se zúčastnili : starší a mladší žáci (I.A tř.) tentokrát pod hlavičkou FC Slavoj, jedno družstvo dorostenců (I.A tř. pod hlavičkou Sp.Počátky), starší přípravka (OP), mladší hrála pouze přátelsky

 

Sezóna 2011-2012

Soutěží se zúčastní starší a mladší přípravka (OP), starší a mladší žáci (I.A tř. tentokrát pod hlavičkou Sp.Počátky) a jedno družstvo dorostenců (I.A tř. pod hlavičkou FCS)

 

Sezóna 2010-2011

Reorganizace soutěží vč. změny pravidel .... zde !

 

Sezóna 2009-2010

Dorostenci vyhráli suverénně OP (Sp.Počátky) a postoupili do 1.A třídy. Žáci Sp.Počátky 1.A třídu udrželi. Přípravka starší hrála OP. Mladší přípravka soutěž neměla, hrála pouze přátelské zápasy.

Sezóna 2008-2009

Dorostenci hráli I.A třídu a ze 12. místa sestoupili. Mladší a starší žáci hráli pod hlavičkou Sp.Počátky I.A třídu. Přípravky hrály OP Pelhřimovska a obě skončily na 2. místě.

Sezóna 2007-2008

Dorostenci hrají I.A třídu (KFS nám dokonce nabízel krajský přebor, ale ten jsme nepřihlásili z důvodu nedostatku hráčů). Žáci hrají opět ve společném týmu se žáky Spartaku Počátky pod hlavičkou Slavoj Žirovnice I.A třídu. Přípravky (mladší a starší) hrají okresní přebor.

Sezóna 2006-2007

Dorostenci hráli I.A třídu (krajský přebor jsme nepřihlásili z důvodu nedostatku hráčů) a skončili na 5. místě. Žáci hráli ve společném týmu se žáky Spartaku Počátky pod hlavičkou Slavoj Žirovnice I.A třídu a bojovali celou sezónu o udržení (starší), což se nakonec povedlo. Mladší si vedli lépe a skončili uprostřed tabulky. Přípravky hráli okresní přebor - mladší skončili na druhém místě (ze tří) a starší na čtvrtém.

Sezóna 2005-2006 

Dorostenci hráli krajský přebor - mladší skončili na posledním místě, starší na pátém, mladší žáci vyhráli okresní přebor a vybojovali si právo postupu do I.A třídy (i pro starší), starší žáci soutěž nehráli, přípravka mladší vyhrála okresní přebor, starší skončila na druhém místě. 

Své účinkování u nás skončila před sezónou parta z Nového Rychnova, t.j. trenér Jiří Homolka a pět žáků (Homolka, Slavík a tři Faltýnkové).


Sezóna 2004-2005

Starší žáky vede Karel Pihávek, mladší Jiří Homolka z Nového Rychnova, který s sebou vozí pět žáků, kteří u nás hostují a jen díky tomu můžeme soutěž hrát. Místní chlapci nemají o fotbal zájem ... zase škoda ...... i pro ně, protože pohyb na zdravém vzduchu by prospěl i jim. Věříme, že další chlapci k nám najdou cestu a že se mezi nimi objeví talent kalibru J.Drobného, Standy Marka a dalších, kteří našli uplatnění ve vyšších soutěžích.

Dorostenci postupují z 2. místa do krajského přeboru. 

Starší přípravka si též vybojovala právo hrát krajský přebor, soutěž však hrát nebude, protože většina chlapců přechází do kategorie žáků. Výsledky jsou uvedeny nahoře na "předešlé sezóny".


Sezóna 2003-2004

Velkým úspěchem dorostenců Slavoje skončil loňský ročník I.A třídy kraje Vysočina. Naše mužstvo tuto soutěž vyhrálo a vybojovalo si právo postupu do krajského přeboru. Tuto soutěž však neobsadíme, protože mužstva hrající krajský přebor musí mít starší i mladší dorostence a ty mi prostě nemáme ... Škoda.............

Další úspěch zaznamenala mužstva přípravek : Mladší přípravka vyhrála okresní přebor a starší přípravka skončila na třetím místě.

Žáci, hrající I.A třídu kraje Vysočina, mají značné problémy s úzkým kádrem a proto skončili v tabulkách svých skupin na sestupových místech  i přes snahu výboru a trenérů mužstev. Od nové sezóny hrají pouze okresní přebor. Poděkování patří trenérovi K. Pihávkovi se svým pomocníkem panem "Dědkem" Komárkem, že se vůbec podařilo soutěž dokončit s takovým počtem hráčů, když mladší museli vypomáhat starším a i proto došlo k sestupu. 

Po sezóně odešli další žáci do fotbalové školy v J.Hradci, protože nebudou "okres" hrát a mají na víc. Bohužel v I.A třídě to nedokázali.