Den

  A-mužstvo

Béčko

Dorost

ŽÁCI

Přípravky

  Nábor nových chlapců

pondělí nebo středa od 17,00 na Budíně

Tréninky :

(dle pokynů trenérů)

Trénink :

dle pokynů trenéra

Tréninky: 

dle pokynů trenéra

Tréninky: Budín

úterý 16,30 - odj.Počátky

čtvrtek 17,00 Žirovnice

(prázdninová přestávka)

Tréninky : Budín

pondělí, středa

od 17,00

(prázdninová přestávka)

22/7

pondělí

trénink od 18,00

sraz 17,45

 

 

 

 

24/7

středa

trénink od 18,00

sraz 17,45

  od 18,00 trénink    

26/7

pátek

trénink od 18,00

sraz 17,45

       

27/7

sobota

vs. J.Hradec

(Budín 17,00)

  vs. Popelín

v Popelíně

 

 

 

28/7

neděle

 

 

 

 

 

29/7

pondělí

trénink od 18,00

sraz 17,45

 

     

31/7

středa

trénink od 18,00

sraz 17,45

 

     

2/8

pátek

trénink od 18,00

sraz 17,45

 

 

 

 

3/8

sobota

 vs. Humpolec

Humpolec zač.17,00

 

 

 

 

4/8

 

 

 

 

 

Sezóna 2019-2020

5/8

pondělí

trénink od 18,00

sraz 17,45

       

7/8

středa

trénink od 18,00

sraz 17,45

       

9/8

pátek

trénink od 18,00

sraz 17,45

       

10/8

sobota

Doma vs. Třebíč

zač. 16,30

 

 

 

 

11/8

neděle

 

Venku  N.Rychnov*B zač.15,00

 

 

 

  17/8

 

  Doma vs. Černovice

zač.16,30

  Doma vs. Přibyslav

zač.

 

 

  18/8

  Venku Přibyslav

zač.16,30, odj.

 

 

 

 

  24/8

sobota

  Doma vs. Pelhřimov

zač. 16,30

 

 

-----------------------------

Venku Speřice*B

zač.14,00

 

Doma vs. Měřín

 

  25/8

neděle

  ---

  Venku Bedřichov*B

zač.10,00, BUS

  (mladší žáci budou hrát 2x35 minut, starší 2x40)

 

  31/8

 

  Doma vs. Pacov*B

zač.16,00

  Doma vs. Kamenice

zač.

Venku Ždírec

starší zač.9,00, mladší 11,00

BUS ? hlásí termín ?

 

  1/9

  Venku Ledeč n.S.

zač.16,00, odj.

 

 

 

 

7/9

Doma vs. Bedřichov

zač.16,00

Venku Lukavec

hlásí

volno

Doma vs. Telč

 

8/9

     

14/9

 

Doma vs. Maraton

zač.16,00

 

Venku Kamenice

zač. starší 11,30,mlad.13,30 BUS

 

15/9

Venku Speřice

zač.16,00, odj.

 

Doma vs. Chotěboř

zač.13,00

   

21/9

Doma vs. Okříšky

zač.15,30

Venku Kamenice

zač.15,30

 

Doma vs. Nedvědice

 

22/9

  -

venku Luka n.J.

zač.12,00, BUS

   

28/9

 

Doma vs. Ústrašín

zač.15,30

Doma vs. Telč

zač.

   

29/9

Venku Nová Ves

zač.15,30, odj.

   

Venku Třešť

zač. starší 9,00, mladší 11,00

BUS

 

5/10

Doma vs. V.Meziříčí*B

zač.15,00

Venku H.Cerekev

zač.15,00

Venku Habry

zač.15,00, BUS

Doma vs. Pacov

 

6/10

         

12/10

 

Doma vs. Jiřice

zač.15,00

Doma vs. Pacov

zač.

   

13/10

Venku Sapeli

zač.10,30, odj.

   

Venku Rantířov

zač.starší 9,00, mladší 11,00

BUS

 

19/10

Doma vs. Chotěboř

zač.14,30

 

Venku Rozsochatec

zač.11,30, BUS

   

20/10

 

Venku Č.Řečice

zač.15,00

 

Venku Přibyslav

zač.9,00 mladší, 10,45 starší

BUS

 

26/10

 

Doma vs. Plačkov

zač.14,30

Doma vs. Rantířov

zač.

   

27/10

Venku Šebkovice

zač.14,30, odj.12,00

       

2/11

Venku Náměšť

zač.14,00, odj.11,00

Doma vs. Obrataň

zač.14,00

     

3/11

  -      
9/11

Konec podzimní části

Předehrávat se nebude

Začátek jara 22/3

Případná jarní

předehrávka

Doma

     
10/11