Den

 "A"mužstvo

Béčko

Dorost

ŽÁCI

 Přípravky

   Nábor nových chlapců

 (nepřetržitě) 

            Tréninky

         dle pokynů trenéra

Tréninky :

dle pokynů trenéra

Tréninky: 

dle pokynů trenéra

Tréninky:

dle pokynů trenéra

Tréninky :

dle pokynů trenéra

 Sledujte možné změny termínů ***

8/8

sobota

-

Venku Černovice

zač. 16,00

     

9/8

neděle

Venku Náměšť n/O

zač. 16,30, BUS 13,15

 

 

 

 

sobota

15/8

Doma HFK Třebíč

zač. 16,30

Venku Počátky

zač. 16,30

     

sobota

22/8

 

Doma Speřice*B

16,30

Doma (Počátky)

Třešť, zač. 10,00

   

neděle

23/8

Venku Speřice

16,30. BUS

---

 

   

středa

26/8

       

Venku Kamenice,

zač.17,00

29/8

sobota

Doma Ledeč n.S.

16,30

 

Venku Habry

zač.15,00, BUS 12,15

Venku Třešť

zač.9,00, BUS

 

30/8

neděle

 

Venku Lukavec

15,00

 

-

 

středa

2/9

       

Doma Počátky

zač.17,00

5/9

sobota

 

Doma H.Cerekev

16,00

Doma (Žirovnice)

vs. Mírovka, zač.13,00

Doma vs. Rokytnice

zač.9,00 mladší - Počátky

 

6/9

Venku Sapeli

10,30, BUS

   

-

 

12/9

sobota

Doma Šebkovice

16,00

 

Venku Rozsochatec

zač.13,00, BUS 10,30

 

 

13/9

neděle

 

Venku Obrataň

16,00

 

Venku Rantířov

zač.9,00

Venku Pacov, BUS

zač.10,00 - hřiště u Sv.Anny

středa

16/9

       

Doma Kamenice

zač.17,00

19/9

sobota

Venku Chotěboř

15,30, BUS

-

Doma (Počátky)

Přibyslav, zač.10,00

 

volno

 

20/9

neděle

 

Doma Jiřice

15,30

 

 

středa

23/9

       

Venku Počátky

zač.17,00

26/9

sobota

Doma Přibyslav

15,30

-  

Doma vs. Kamenice

zač.9,00-mladší-Žirovnice

 

27/9

neděle

 

Venku Pacov*B ***

15,30

Venku Telč, zač.12,30

BUS 10,45

   

středa

30/9

       

Doma Pacov,

zač.17,00

3/10

sobota

Venku Okříšky

15,00, BUS

-

 

Venku Pacov

zač.9,00

 

4/10

neděle

 

Doma Kamenice

15,00

Doma (Žirovnice)

Kamenice, zač.10,00

   

středa

7/10

       

středa 7/10 - Venku Kamenice

zač.17,00

10,10

sobota

 

Doma Ústrašín

15,00

Doma (Počátky)

vs. Ledeč, zač.10,00

Venku Telč

zač.9,00

 

11/10

Venku Pelhřimov

15,00 (KAM)

       

středa

14/10

       

Doma Počátky

zač.17,00

17/10

sobota

Doma Velmez

14,30

 

Venku Štoky

zač.14,30, BUS 11,45

Doma Třešť

zač.9,00-mladší-Počátky

 

18/10

neděle

 

Venku Maraton

15,00

     

24/10

sobota

 

Doma Č.Řečice

14,30

Doma (Žirovnice)

vs.Chotěboř, zač.10,00

Venku Rokytnice/Želetava

zač.9,00 (hř.Želetava), BUS .

 

25/10

neděle

Venku N.Ves

14,30, BUS

   

-..

Venku Pacov

zač.10,00 - hřiště u Sv.Anny

středa

28/10

       

Doma Kamenice

zač.10,00

31/10

sobota

Doma Bedřichov

14,00

Venku Žirov

15,00

 

Doma Telč

zač.9,00-mladší-Žirovnice

 

1/11

neděle

 

 

Venku Pacov

zač.11,00, BUS 9,00

-

 

Školení trenérské licence "C" -  6 - 8/11/2020