Den

 "A"mužstvo

Béčko

Dorost

ŽÁCI

 Přípravky

   Nábor nových chlapců

 (nepřetržitě) 

Tréninky :

           dle pokynů trenéra

 

Tréninky :

dle pokynů trenéra

 

Tréninky: 

dle pokynů trenéra

 

Tréninky: hala

úterý od 18,15

čtvrtek od 16,30

dále dle pokynů trenéra

Tréninky : hala

úterý od 17,00

středa od 16,30

 

17/1

pátek

trénink

UT H.Žďár, zač.18,00

       

18/1

sobota

       

Halové turnaje přípravek v Žirovnici

(mladší-sraz v 8,00,

starší sraz ve 12,15)

19/1          

24/1

trénink

UT H.Žďár, zač.18,00

       

25/1

sobota

vs. Táborsko U-19

zač.14,00-Soukeník

       

26/1

         

31/1

pátek

trénink

UT H.Žďár, zač,17,30

       

1/2

sobota

     

Halové turnaje mladších

a starších žáků v Žirovnici

 

2/2

-

       

5/2

středa

5/2 - 9/2

soustředění

H.Žďár

       

9/2

neděle

       

14/2

pátek

trénink

UT H.Žďár, zač,17,30

       

15/2

sobota

vs. AC Buk

UT Kamenice zač.14,00

vs. Strmilov

zač.11,30,UT Kamence

     
16/2          

22/2

-

   

Turnaj v Pelřimově

mladší

 
23/2      

Hala Třešť- turnaj

mladší žáci

 

28/2

pátek

trénink

UT H.Žďár, zač,17,30

pátek- 28/2

UT Stará Hlína

vs.Smrkův Rakouský tým

zač.

 

 

 

29/2

sobota

Turnaj v Kamenici

       

1/3

neděle

 

 

 

 

Turnaj hala Třešť

starší přípravka

6/3

trénink ????

UT H.Žďár, zač,17,30

       

7/3

sobota

vs. Lom u Tábora

UT Soukeník, zač 14,00

       

8/3

neděle

         

14/3

vs. AFC Humpolec

UT Humpolec, zač,14,00

vs, Popelín

UT Kamenice, zač.14,00

     
15/3          
Jarní část sezóny

21/3

Venku Třebíč

15.kolo KP, zač.15,00

Doma N.Rychnov*B

zač.15,00 - hřiště ???

     
22/3  

 

     
28/3

Doma vs. Přibyslav

zač. 15,00

Venku Černovice

     
           
4/4     Doma Bedřichov    
5/4

Venku Pelhřimov

zač. 15,30

Doma vs. Speřice ???

zač.15,30

     

11/4

Doma vs. Ledeč

zač.15,30

Venku Pacov

 

11/4 - mistrák 1.A tř.

Doma Přibyslav

 
12/4         Venku H.Cerekev
18/4

Venku Bedřichov

zač. 16,00

       
19/4

 

Doma vs. Lukavec

zač.16,00

     
25/4

Doma vs. Speřice

zač. 16,00

       
26/4

 

Venku Maraton

     
2/5

Venku Okříšky

zač.16,30

       
3/5

 

Doma vs. Kamenice

zač.16,30

     

8/5

pátek

 

 

 

 

8-10/5/2020

soutředění Lomy-Strmilov

9/5

Doma vs. Nová Ves

zač. 16,30

Venku Ústrašín

     
10/5

 

       
16/5

 

Doma H.Cerekev

zač.16,30

     
17/5

Venku Velké Meziříčí

zač. 16,30

       
23/5

Doma vs. Sapeli

zač.16,30

Venku Jiřice

     
24/5

 

       
30/5

Venku Chotěboř

zač.16,30

       
31/5

 

Doma Č.Řečice

zač.16,30

     
6/6

Doma vs. Šebkovice

zač.16,30

Venku Plačkov

     
7/6

 

       
13/6

Doma vs. Náměšť

zač.16,30

Venku Obrataň ???

     
14/6