Den

 "A"mužstvo

Béčko

Dorost

ŽÁCI

 Přípravky

   Nábor nových chlapců a děvčat

 (nepřetržitě) 

Tréninky :

dle pokynů trenéra

úterý a pátek od 17:30

Tréninky :

dle pokynů trenéra

Středa a Pátek od 17:00

Tréninky: 

dle pokynů trenéra

Středa a Pátek od 17:00

Tréninky:

dle pokynů trenéra

Úterý a čtvrtek od 17,00

Tréninky :

dle pokynů trenéra

Pondělí a středa od 17,00

 

17/7

sobota

Perleťový pohár

Pelhřimov, Humpolec, N.Včelnice, FCS

 

 

 

 

24/7

sobota

Doma vs. Kamenice

zač. 16:30

 

 

 

 

31/7

sobota

Venku Chýnov

odjezd :

 

 

 

 

 

7/8

sobota

Venku

Okříšky 16,30

Doma 16,30

Kamenice B

 

 

 

8/8

neděle

 

 

 

 

 

sobota

 14/8

Doma 16,30

Náměšť n.O.

Venku 16,30

Ústrašín

     

neděle

15/8

 

 

 

 

 

sobota

21/8

 

Venku 15,00

Obrataň

 

 

 

neděle

22/8

Venku 16,30

Přibyslav

 

Doma 10,00

Chotěboř B

 

 

sobota

28/8

Doma 16,30

Sapeli

Venku H.C. 16,30

Venku 10,00

Ledeč n.S.

 

 

neděle

29/8

 

 

 

 

 

sobota

4/9

 

Doma 16,00

Černovice

Doma 13,00

Třešť

Doma

10,00 Brtnice

 

neděle

5/9

Venku 16,00

Nová Ves

 

 

 

 

sobota

11/9

Doma 16,00

Vrchovina B

volno

Venku 16,00

Přibyslav

Venku 13,00

Cejle

 

neděle

12/9

 

volno

 

 

 

sobota

18/9

Venku 15,30

Chotěboř

   

Doma 10,00

FKM Vysočina

 

neděle

19/9

--

Doma 15,30

Speřice B

Doma 12,30

Mírovka

 

 

sobota

25/9

Doma 15,30

Ledeč n.S.

 

 

 

 

neděle

26/9

 

Venku 15,00

Lukavec

Venku 12,30

Pacov

Venku  13,30

FKM VysočinaB (Ant.Důl)

 

úterý

28/9

 

 

 

úterý 28/9 13,30 venku

Luka n.Jihl.

 

sobota

2/10

 

Doma 15,00

Pacov B

 

Doma 10,00

Sapeli

 

neděle

3/10

Venku 15,00

Speřice

 

Doma 10,00

Habry

-

 

sobota

9/10

Doma 15,00

Třebíč

Venku Počátky 15,00

Venku 12,00

Rantířov

 

 

neděle

10/10

 

 

 

Venku 13,00

Bedřichov

 

sobota

16/10

 

Doma 14,30

Č.Řečice

volno

Doma 10,00

V.Beranov

 

neděle

17/10

Venku 14,30

V.Meziříčí B

 

 

-

 

sobota

23/10

Doma 14,30

Bedřichov

Venku 14,30

Jiřice

 

´Venku 11,30

Dobronín

 

neděle

24/10

 

 

Venku 10,00

Kamenice n.L.

 

 

sobota

30/10

Doma 14,30

Pelhřimov

Venku 14,30

Maraton

 

Doma 10,00

Větrný Jeníkov

 

neděle

31/10

 

 

venku 10,00

Štoky

 

 

sobota

6/11

 

Doma 14,00

Maraton

 

 

 

neděle

7/11

Venku 14,00

Pehřimov /Kamenice/