6. Červ. Řečice 26 11 5 10 62: 58 38 ( -1)
12. Horní Ves 26 8 2 16 49: 90 26 (-13)
13. Kamenice B 26 6 4 16 39: 68 22 (-17)
14. Senožaty 26 4 0 22 34:111 12 (-27)

26. kolo Slavoj*B - Božejov 1:1 (1:1)

Po osmigólových přídělech přišel střelecký půst. jedinou branku na 1:1 dával v 8. minutě O.Doležal "Dudan".

25. kolo Jiřice - Slavoj*B 2:8 (1:4)

Béčko na závěr sezóny "šlape" a další osmigólový příděl odnesly Jiřice, které údajně hrály bez šesti hráčů základní sestavy, ale to nic nesnižuje výkon hráčů Slavoje, kteří hráli dle novinového článku vynikající fotbal. Takže gratulace.

Branky : Jiří Doležal 2, Ondra Doležal 3, Hryzák, Radek Časta a Jiří Havlíček (hlavou).

24. kolo Slavoj*B vs. Senožaty 8:0 (2:0)

Před sobotní zápasem se spustil liják, který doprovázely kroupy a hřiště se během chvilky ocitlo pod vodou. Tudíž se nehrálo. A nejen hřiště, ale i kabiny. Voda tekla dovnitř i oknem u sauny. Mužstva se dohodla na náhradním termínu a to na tento čtvrtek, t.j. 12/6 od 18:00 hod.

Dohrávka byla jednoznačnou záležitostí Slavoje, který další soustu šancí nevyužil a výsledek 8:0 je pro hosty milosrdný. Hráno bez karet. Pískal M.Švehla. 40 diváků.

Branky : Pokorný 2, Doležal Ondřej 2, Dýnek Tomáš, Časta Radek, Doležal Jiří a Hryzák

23. kolo Horní Ves vs. Slavoj*B  2:3 (2:1)  sobota 31. května 2008

Dvě branky Martin Pokorný, Radek Časta (PK)

22. kolo Slavoj*B vs. Žirov 2:2 (1:1) sobota 24. května 2008

Obě branky Martin Pokorný

21. kolo Lukavec vs. Slavoj*B  3:2 (2:1) neděle 17. května 2008

branky : obě Jiří Doležal

20. kolo Slavoj*B vs. Kamenice*B 7:0 (4:0) neděle 11. května 2008

Snadná záležitost s adeptem sestupu. Pískal Beseda, 100 diváků, ŽK 0:2, ČK 0:0

Branky : Zaňák (6. a 11.) J.Doležal (21. a 62.), Časta Radek (53.), Hryzák (40.), Rathouzský (70.)

19. kolo Č. Řečice vs. Slavoj*B 0:1

Branku vstřelil Radek Časta

18. kolo FK Pelhřimov*B vs. Slavoj*B 4:0 (2:0)

Dle článku v novinách toho hosté moc nepředvedli a domácí měli neustálou převahu.

17. kolo Slavoj*B vs. SK Horní Cerekev 3:2 (1:1) neděle 20. dubna 2008

Dvě branky vstřelil ve druhé půli Jirka Doležal, v prvním poločase vyrovnával Staněk. Stínem zápasu byla zlomenina nohy Pavla Doležala už ve druhé minutě hry. Přejeme brzké a nekomplikované uzdravení.

Neděle od 14:00 hodin - UT Pelhřimov

Slavoj*B  vs. SK Horní Cerekev 2:7 (1:6)

Branky našich : O.Doležal na 1:1 a M.Pokorný na 2:7

Sobota 15. března od 14:00 na UT Pelhřimov

Slavoj B vs. Start Nový Rychnov 1:0 (1:0)

Zápas se spoustou šancí na obou stranách rozhodla branka Radka Časty z 15. minuty, když využil zaváhání soupeřova brankáře. Dušan Socha chytil soupeři v 85. minutě penaltu. Naši zahráli poměrně dobře, škoda častého dohadování a výměny názorů ....

Sobota 8. března od 9:00, UT Horní Žďár

Slavoj B vs. Stará Hlína 2:3 (2:0)

Slavoj nastoupil v kombinované sestavě s několika dorostenci. Velice dobře si vedl zejména Maršík v brance, kterého vystřídal v 70. minutě D.Socha. Ten pak následně obdržel všechny branky. Naše branky vstřelili dorostenec Misař a Radek Časta.

UT - Pelhřimov, neděle 2. března od 19:30 hodin

Slavoj*B vs. Střepina Žirov 3:6 (1:2)

Branky Slavoje : Hryzák 2, Misař

Po soustředění v Kněžicích, které probíhalo od čtvrtka do neděle ráno se klukům asi moc nechtělo běhat.

UT - H.Žďár, neděle 17. února od 17:00 hodin

Slavoj*B vs. Stará Hlína 6:3 (2:1)

Branky Slavoje : Misař 2, Doležal Jiří 2, Doležal Ondra ml. a Radek Časta.

UT - Pelhřimov, středa 6. února od 18:00 hodin

Slavoj*B vs. FK Pelhřimov*B 3:3 (2:0)

Branky Slavoje : Hryzák, Doležal Ondra a Radek Časta.

Po velmi dobrém výkonu v prvním poločase se Slavoj ujal vedení 2:0, když ještě několik velmi dobrých příležitostí nevyužil. Druhá půle byla ale úplným opakem a remíza je pro hráče Slavoje dobrá, i když inkasované branky byly hodně laciné. Nesmyslná penalta a 2:1, nepovedený odkop brankáře Sochy a rázem 2:2 a vzápětí další branka a během prvních 5-ti minut druhé půle pelhřimovští (leader OP) snadno zápas otočili. Vyrovnání přišlo v 75. minutě po chybě brankáře Zrutského. Pak se již dohrávalo bez větších šancí. (hapos)

UT - H.Žďár, neděle 3. února od 10:00 hodin

Slavoj*B vs. Obal Kunžak 3:1 (0:0)

Branky Slavoje : Misař, Doležal Ondra a Radek Časta. Soupeř hraje chvost I.B tř.

UT - H.Žďár, neděle 20. ledna od 14:00 hodin

Slavoj*B vs. N.Včelnice 1:4 (0:2)

Branku lepšímu soupeři (I.B) vstřelil za stavu 0:4 Jiří Doležal po přihrávce Zaňáka.

UT - H.Žďár, sobota 12. ledna 2008

Slavoj*B vs. Horní Žďár 7:1 (3:0)

Branky Slavoje : Zaňák 3, Havlíček, Camrda, Časta Radek, vlastní soupeře (III.tř.)

PODZIM 2007/2008  (>>  celý podzim podrobně)