Staněk, Weith, Makovička, O.Doležal                       ČK- Socha - z lavičky

12. Ne 28.10. - 14:30

FC Slavoj Žirovnice B - SK Jiřice

1:2 (0:2)

branka Pokorný,                                                        ČK- David Kuš

Božejov - Žirovnice*B 2:0 (1:0)

Dle novinového článku doplatil Slavoj na nedisciplinovanost a proto prohrál. Vyloučit se nechali Pokorný (80.) a Janů (54.minuta).

Sestava : Brýna - P.Doležal, Dýnek M, Rathouzský, Janů - Metlička, Jurík, J.Doležal, Rosťa Časta - Radek Časta, Pokorný. Pískal opět p.Jůn.

ŽK 1:7, ČK 0:2 = pro nás celkem 9 karet jako minulý týden, sečteno : pan Jůn nám přidělil za dva zápasy 18 karet = možná rekord ?

12. kolo

Žirovnice*B - Jiřice  1:2 (0:2)

Posílená sestava Slavoje o hráče A-mužstva zahrála velice špatně zejména v útočné fázi a výsledkem je porážka, i když se hrálo téměř pořád na polovině hostů, kteří byli při ojedinělých útocích daleko nebezpečnější. Vyloučen byl David Kuš, který dostal dvě žluté a to za prstýnek na ruce a za to, že byl hrubě faulován a on pravil : "kterej vůl mi to udělal". Raritou bylo celkem 16 žlutých karet a 3 červené. Zápas samotný tak sprostý nebyl, jak by se podle karet zdálo.

Sestava : Brýna - Kuš, Dýnek M., Makovička, P.Doležal (46.Janů) - Rathouzský, J.Doležal, Staněk, Weith - Časta Radek, Pokorný (75.Metlička)

Pískal P.Jůn z Černovic, ŽK 8:8, ČK 1:2. Přihlíželo asi 50 diváků. Zima, sychravo.

11. kolo

Senožaty - Žirovnice*B  2:4 (1:1)

Dle reportáže domácích byl Slavoj šťastnější v proměňování šancí a proto vyhrál. Z lavičky byl vyloučen Dušan Socha.

Sestava : Brýna - Janů, Dýnek Milan, Makovička, Houdek - Semotán (46.Radek Časta), Ondra Doležal I., Ondra Doležal II., Staněk - Weith, Zaňák. Pískal : Matušík, ŽK 0:4, ČK 0:1

10. kolo

Žirovnice*B  - Horní Ves  4:0 (1:0)

Plně v režii domácích. Hosté, kteří přijeli jen v jedenácti lidech a někteří dokonce až deset minut před úředním začátkem, se ještě první půli drželi, ale ve druhé už jim docházely síly a výsledek je nakonec milostrdný.

Sestava : Poustecký - V.Musil (60.záboj), Dýnek Milan, Radhouzský, Doležal Pavel - Houdek (46.Makovička), Doležal Jiří, Zaňák, Časta Rosťa - Staněk, Pokorný (60.Časta Radek) : Dále připraveni : Janů, Semotán, Doležal Ondra a Olda Brýna.

Branky : 20. Zaňák, 54. Pokorný, 58. Staněk a 86. Zaňák

Pískal : Petr Kůrka, ŽK 1:0, 80 diváků

9. kolo

ŽIROV - Žirovnice*B  0:2 (0:2)

Dle komentáře domácích v Deníku Vysočina měli domácí ohromnou smůlu. První branku si dal obránce, který nepovedeným odkopem zavěsil do vlastní sítě a druhou branku dal Staněk po výhozu domácího brankáře k jeho nohám. Dle J.Doležala měli štěstí, že nedostali víc. ....

Sestava : Brýna Olda - V.Musil, Dýnek Milan, Rathouzský, Pavel Doležal, Janů - Houdek - Semotán, Camrda (27.Brýna L.), Jiří Doležal - Staněk

Rozhodčí Jůn, ŽK 1:2, 20 diváků.

8. kolo

ŽIROVNICE B - Lukavec 3:1 (1:0)

To, co jsem napsal minulý týden, to musím potvrdit. Slavoj hrál dost dobře a zaslouženě druhé mužstvo tabulky porazil.

Branky : Zaňák 2 a Camrda.

Sestava : Poustecký - Houdek, Dýnek, Makovička, Pavel Doležal - Ondra Doležal (46. Semotán), Jiří Doležal, Camrda, Časta Rosťa - Staněk, Zaňák

120 diváků, pískal Švehla, ŽK 1:4.

7. kolo

KAMENICE B – ŽIROVNICE B 3:2 (2:0)

Rezerva Kamenice začala utkání lépe a v prvním poločase plném gólových šancí se ujala vedení 2:0. Po obrátce se hra vyrovnala a gólový účet také. Rozhodnutí přišlo z kopačky Macháčka, který nedal tvrdou střelou O. Brýnovi šanci.

Góly: 10. Pivoňka, 39. Zd. Musil, 77. Macháček – 52. Jan Musil, 54. Zaňák.

Rozhodčí: Řezníček. ŽK: 1:1. ČK: 1:0 (89. Zd. Musil). Diváci: 100.

Sestava : O. Brýna – Hryzák (55. Houdek), Janů, M. Dýnek, V. Musil, P. Doležal, Camrda, Staněk, O. Doležal (74. L. Brýna), Zaňák, Pokorný (50. J. Musil). (nov-Deník)

Viděli jsme na vlastní oči obrovský rozdíl ve výkonu Slavoje*B na hřišti doma a venku. Už se tedy nedivím výsledku z H.Cerekve. (hapos)

6. kolo

Slavoj*B - Č.Řečice  7:0 (4:0)

Jednoznačná záležitost Slavoje. Hosté nedali ve 45. minutě za stavu 4:0 penaltu (tyč). Martin Pokorný vstřelil během 15-ti minut hattrick (16., 20. a 30. minuta), Časta Rosťa (7. a 69.), Radek Časta (47.) a Zaňák (83.).

Sestava : Poustecký - Hryzák, Dýnek Milan, Rathovzský (46. Dýnek Tomáš), Doležal Pavel - V.Musil (Brýna), Camrda, Doležal Ondra, Časta Rosťa - Časta Radek, Pokorný (46.Zaňák). ČK 1:1 (Radek Časta-3 zápasy stop), pískal Krejčí z Načeradce.

5. kolo

Slavoj*B - Pelhřimov*B  0:1 (0:1)

Hosté vedou zaslouženě tabulku a také na Budíně zanechali velmi dobrý dojem. Branka z 35. minuty Rumanovského ale byla v zápase jedinou. Bohužel v naší síti. Jinak dobrej zápas v patřičném tempu, kterému by slušela i remíza.

Sestava : Šamal - Václ.Musil (76.Houdek), Dýnek Milan, Rathovzský, Doležal Pavel - Semotán (46.Doležal Ondřej), Jiří Doležal, Metlička, Camrda - Časta Rostislav, Pokorný (61.Časta Radek)

Pískal Masopust, 100 diváků.

4. kolo

H.Cerekev - Slavoj*B  7:0 (4:0)

Výprask údajně zařídil Jiří Mezera, který v H.Cerekvi hostuje právě ze Slavoje (5 kandských bodů - 2 branky a 3 asistence)

Ze stránek soupeře :

Jak je u našeho týmu pravidlem, znovu jsme neodehráli utkání ve stejné sestavě jako to předešlé (vzhledem k zaměstnání hráčů to zřejmě jinak nepůjde). Do soupeře jsme se ale od začátku zakousli a po celé utkání měli výraznou uzemní převahu, kterou jsme dokázali vyjádřit i gólově.
Sled branek:
1. po rohovém kopu, hlavičce J. Mezery, T.Podařil doklepl míč do prázdně branky
2. standardní situace, centrovaný míč do malého vápna Martinem Novákem, bránkář hostů O.Brýna míč podběhl a Mezera na prsou donesl míč do branky
3. po spolupráci Mezera – Podařil a jeho střele z velkého vápna k tyči
4. rychlý protiútok domácích, který Mezera zakončil „ušmudlanou“ střelou k levé tyči brankáře Brýny
5. Podařil zakončil svůj sólový nájezd hokejovým blafákem (spolupráce s Mezerou)
6. M. Kůta – přízemní střelou z hranice velkého vápna po ideální přihrávce L. Suchého
7. M.Staněk po přihrávce dribléra L. Suchého, který mu překrásně neservíroval míč do samostatného nájezdu
O jasné převaze svědčí i další šance:
L.Loukota – sám na golmana….mimo
J.Mezera 2x……nepovedené housle brankáři a později přehazování brankáře, které na brankové čáře vyhlavičkoval jeden z obránců Slavoje
M.Ošanec – krásnou střelou trefil  břevno, dále sám kvačil na brankáře….střela do náručí gólmana.
Nejlepší hráči: Vondráček, Šetek, Plachý - Rathouzský

3. kolo

Slavoj*B - Pacov*B  2:0 (1:0)

Ve vyrovnaném svižném zápase nastřelil Slavoj během první půle třikrát tyč, než se ujal křížný šourák Martina Pokorného na 1:0. Ve druhé půli nastřelili břevno naší branky také hosté a přitom reklamovali míč za naší brankovou čárou. Rozhodčí byl však proti. Jistotu třech bodů potvrdil Václav Musil v 72. minutě po hezké kombinaci celého útoku.

Sestava : Poustecký M. - Dýnek Tomáš, Dýnek Milan (46. Zaňák), Hryzák, Doležal Pavel - Semotán (40.Camrda), Metlička, Doležal Jiří (60.Janů), Doležal Ondra "Sendrs" - Václav Musil a Pokorný Martin.

100 diváků, pískal Šťastný (Hybrálec), ŽK 1:1, ČK 0:0

2. kolo

Obrataň - Slavoj*B 2:2 (1:2)

První poločas byl v naší režii, ve druhém měli více možností domácí, takže výsledek dle mého odpovídá.

Sestava : Poustecký Michal - Janů, Dýnek Milan, Hryzák, Doležal Pavel - Poustecký Jarda, Metlička, Houdek (70. Doležal Ondra "Sendrs"), Brýna - Časta Radek, Zaňák. Pískal Šeningl

1. kolo

Slavoj*B - Košetice 2:2 (2:1)

sestava : Brýna - Janů, Doležal Pavel, Dýnek Milan, Hryzák - Dýnek Tomáš (70.Houdek), Zaňák, Musil Václav (75.ČK), Brýna (46.Metlička), Doležal Jiří, Časta R.

branky : 26. Časta, 28. Zaňák - hosté : 37. Kadlec (PK), 60. Sovka

Pískal Kopecký, ŽK 0:1, ČK 1:0, 70 diváků

Příprava :

neděle 29/7/2007 od 17:00 hodin - nové hřiště Jarošov

Jarošov n.Než. - Slavoj*B 1:8 (1:2)

branky : Musil Jan 3, Musil Václav, Zaňák, Ondřej Doležal "Dudan", Časta Radek 2

neděle 5/8/2007 od 10:00 hodin - Kamenice n.L.

Kamenice n.L.*B vs. Slavoj*B 2:4 (0:1)

branky : Radek Časta (37. a 69.min), Jiří Doležal (62.), Sebus (71.) - domácí skórovali v 52. a 80. minutě

Sestava : Oldř.Brýna (50. Poustecký) - Váňa (43. Serbus), Haberman, Dýnek Milan, Doležal Pavel - Doležal Ondra Sendrs (70. Semotán), Camrda, Metlička, Jiří Doležal - Časta Radek, Zaňák