13. Pacov B 13 3 2 8 28: 34 11 ( -7)
14. Horní Ves 13 2 3 8 21: 34 9 (-12

sobota 1. listopadu od 14:00 hod - 13. kolo OP

Slavoj*B  vs. SK Horní Ves  5:1 (3:1)

Žirovničtí hlavně díky výbornému Musilovi, který dvě branky vstřelil a zařídil pokutový kop, vedli v poločase 3:1. Po změně stran pokračovali domácí v tréninkovém tempu a nakonec zvítězili o čtyři branky. Kuriozitou utkání byly tři branky z penalt.

Góly: 24. a 28. J. Musil, 33. (PK) J. Doležal, 60. O. Doležal, 65. (PK) Hryzák – 40. (PK) brankář Soukup.

Rozhodčí: Chvála, ŽK: 1:3. Diváci: 50

Žirovnice B: Socha – Habermann, Makovička, Rathovzský, Hryzák, Staněk, Weith, Jurík (72. Záboj), O. Doležal (65. Salava), J. Doležal, J. Musil (43. Zaňák).

Neděle 26. října od 14:30 hod - 12. kolo OP

Obrataň vs. Slavoj*B   1:5 (1:2)

Hosté měli více ze hry, byli důraznější v zakončení, čímž Obrataň přehráli. Domácím se nedařila ani hra dopředu a v defenzivě předvedli také několik zbytečných chyb.

Góly: 19. Vrzal – 15., 46. a 53. Pokorný, 5. Doležal, 85. Časta. Rozhodčí: Cvrček. ŽK: 1:2. Diváci: 45

Žirovnice B: Makovička – Habermann, Kadlec, Rathouzský, Hryzák, Staněk (75. Časta), Weith, Jurík (68. Záboj), Ondra Doležal, J. Doležal (81. Salava), Pokorný. (vej)

neděle 19. října od 14:30 hod - 11. kolo OP

Slavoj*B  vs. SK Horní Cerekev  1:3 (0:1)

Lídr tabulky přijel na horkou půdu do Žirovnice s technickým, rychlým fotbalem, který na domácí platil. Hosté vyhráli první poločas, chvilku po obrátce však srovnal Poustecký. V 61. minutě vrátil Zelenka vedení na stranu H. Cerekve, které zisk bodů v závěru pojistil Loukota.

Góly: 51. Poustecký – 40. a 61. Zelenka, 88. Loukota. Rozhodčí: Řezníček. ŽK: 1:0. Diváci: 50

Žirovnice B: Socha – Záboj, Kadlec, Rathovzský, Hryzák, Metlička (64. J. Doležal), Staněk, O. Doležal (68. Havlíček), Poustecký, Zaňák, Radek Časta (82. Třebický).

Horní Cerekev: Faltýnek – Šetek, Staněk, Skopal (74. Jan Plachý), Zelenka, Vondráček, Serbus, Kůta, Martínek (82. Loukota), Suchý, Jaroslav Plachý. (hav)

sobota 11. října od 15:00 hod - 10. kolo OP

Jiřice vs. Slavoj*B   2:1 (1:0)

Ve vyrovnaném prvním poločase nejprve Maršík poslal domácí do vedení, ale vzápětí je svým vyloučením oslabil. Po přestávce se hosté dočkali vyrovnání, ale to už otěže zápasu i v deseti přebíraly Jiřice, které se nakonec rozhodly brankou z pokutového kopu. Góly: 14. Maršík, 86. (PK) Večeřa – 62. Dýnek. Rozhodčí: Jonáš. ŽK: 3:3. ČK: 1:0 (30. Maršík). Diváci: 50. Poločas: 1:0. Žirovnice B: Socha – Habermann, Dýnek Tomáš, Rathouzský (78. Kadlec), Makovička - Metlička, Havlíček, Hryzák, Doležal - Poustecký Jarda, Radek Časta (62. Třebický)

sobota 4. října od 15:00 hod - 9. kolo OP

Slavoj*B  vs. Pacov*B  5:1 (2:0)

Domácí byli celé utkání o trochu lepší a díky střeleckým schopnostem Jana Musila výrazně vyhráli.

Góly: 21., 24. a 51. Jan Musil, 49. Jarda Poustecký a 89. Hryzák - hosté 75. PK- Přibyl. Pískal Chvála, 25 diváků, ŽK 1:2

Žirovnice B: Socha – Habermann, Dýnek, Rathovzský, Janů (69. Jurík) - Metlička, Weith, Hryzák, O. Doležal, Poustecký

(59. R. Časta), J. Musil (62. Třebický)

Pacov B: Kalina – Dítě, Dvořáček, Maška, Pavelec, Váňa, Vesecký, P. Diviš (46. J. Diviš), Přibyl, Krejča, Jiřík

sobota 27. září od 15:30 hod - 8. kolo OP

Košetice  vs. ŽIROVNICE B 4:0 (2:0)

Od začátku zápasu se hrálo podle not domácích, kteří se dlouho nemohli prosadit. Ve 39. minutě však začal úřadovat košetický kanonýr Lhota a hattrickem zařídil Košeticím tři body. Hráno na hřišti v Hořepníku.

Góly: 39., 45. a 79. Lhota, 61. T. Bejček. Rozhodčí: Obranec. ŽK: 1:1. Diváci: 30.

Žirovnice B: Skoták – Záboj, Makovička, Kadlec, Janů, Metlička, Radhouzský, Jurik, Doležal Ondra, Poustecký, Radek Časta

neděle 21. září od 15:00 hod - 7. kolo OP

NOVÝ Rychnov  vs. ŽIROVNICE B   1:1 (1:0)

Domácí se ujali vedení těsně před přestávkou, když dal otec Ivan Kadlec nešťastnou vlastní branku svému synovi Ondrovi.

Zasloužené vyrovnání přišlo až ke konci zápasu, kde se hlavou trefil v 82. minutě střídající Salava.

Žirovnice B: Ondra Kadlec – Záboj, Makovička, Ivan Kadlec, Janů - Metlička, Staněk (80. Třebičský), Hryzák (55. Časta), Doležal Ondra, Misař (75. Salava), Weith. Rozhodčí Kopecký, ŽK 2:2, 20 diváků. Hrálo se za deště a velké zimy.

sobota 13. září od 16:00 hod - 6. kolo OP

Slavoj*B  vs. Kamenice*B  2:0 (1:0)

Domácí sice byli celé utkání o trošku lepší, ale svou fotbalovostí neoslnili. Žirovnice se ujala vedení brankou Časty po přihrávce Musila. Po obrátce vítězství potvrdil chytrou střelou Metlička.

Góly: 27. Časta, 65. Metlička. Rozhodčí: Nechvátal. Diváci: 30. hrálo se bez karet.

Žirovnice B: Skoták – Habermann, Makovička, Rathovzský, Janů (68. Kadlec), Metlička, Poustecký, Staněk (46. Havlíček),

Ondra Doležal, Jan Musil, Radek Časta (68. Záboj).

Kamenice B: Kos – Šrámek, Podhradský, Mach, Dvořáček, Halada, Pechek, Zahradník, J. Macháček (74. Baláž), Chvála (80. Hrbek), Filípek (46. Dohnal).

sobota 6. září od 16:00 hod - 5. kolo OP

ŽIROV  vs. ŽIROVNICE B   0:1 (0:1)

V prvním dějství byli na koni Žirovničtí, přičemž z mnoha šancí se ujala jen střela Pousteckého. Po obrátce hosté přestali hrát a Žirov měl jednu šanci za druhou, ale kvůli mizerné koncovce a brankáři Sochovi nakonec odcházel z hřiště poražen.

Gól: 31. Poustecký. Rozhodčí: Faltýnek. ŽK: 1:2. Diváci: 40. Poločas: 0:1.

Žirov: Bělík – Pozník, J. Jonáš, Hotovec, Šanda, Coufal, L. Jonáš (43. Maška), Nacházel, Morava, Kubíček, Cvrček (83. Gebarovský).

Žirovnice B: Socha – Habermann, Makovička, Kadlec, Hryzák, Metlička, Poustecký, Salava (46. O. Doležal), Janů (46. Třebický), J. Doležal, Staněk.

sobota 30. srpna od 16:30 hod - 4. kolo OP

Slavoj*B  vs. Maraton  1:2 (1:1)

Domácí měli po celé utkání převahu, která byla místy až drtivá. Vyústila však pouze v gól Pokorného. Hosté prokázali, proč jsou v tabulce na špici. Hráli chytře, účelně a mazaně.

Gól: 38. Pokorný – 36. Ježek, 61. Čech.

Rozhodčí: Bouchal. ŽK: 0:3. Diváci: 60. Poločas: 1:1.

Žirovnice B: Skoták – Habermann, Makovička, Rathouzský, Kadlec (80. Záboj), Metlička, J. Doležal, Ondra Doležal (26. Hryzák)Radek Časta, Rostislav Časta (68. Jurík), Pokorný.

Maraton: Veselý - Švec, Hunal, M. Heřmánek, P. Heřmánek, Čech, Vacek, Ježek, Pavel Čára, Novotný, Horký Standa

sobota 23. srpna od 16:30 hod - 3. kolo OP

BOŽEJOV vs. ŽIROVNICE B   4:4 (3:3)

V Božejově byla k vidění přestřelka. Do ní vstoupili lépe hosté, kteří se ujali zásluhou Pokorného dvoubrankového vedení, ale po půlhodině hry už vedli domácí. Krátce po přestávce na tom byli pro změnu o trochu lépe hosté, zaslouženou dělbu bodů obstaral v 80. minutě Svoboda. Božejov v závěru podržel gólman Hák, který zneškodnil penaltu Časty.

Góly: 25., 27. a 80. Svoboda, 21. Tříska – 17., 18. a 38. Pokorný, 49. Časta.

Rozhodčí: Čamra. ŽK: 6:3. ČK: 1:0 (90. Kopejtko). Diváci: 30

Božejov: Hák – Pejcl, Koutek, Maršák, Pelíšek, Kumžák, Svoboda, Vacek, Kopejtko, Tříska, Hartl (65. Smejkal).

Žirovnice B: Skoták – Hluchý, Doležal, Kadlec, Záboj, Metlička, Makovička, Salava, Habermann, Pokorný, Časta Radek

sobota 16. srpna od 16:30 hod - 2. kolo OP

Slavoj*B vs. Červená Řečice  5:1 (3:0)

Na podmáčeném trávníku měl Slavoj zápas od začátku do konce ve své moci. Spoustu šancí ještě domácí zahodili.

Góly: 43. a 58. Pokorný, 11. Rostislav Časta, 38. Radek Časta, 65. J. Musil – 63. hráč hostů a ne Luboš Rathouzský - omlouvám se.

Sestava : Skoták – T. Dýnek, Rathouzský, Kadlec (70. Záboj), Habermann, Metlička, O. Doležal (63. Janů), Rostislav Časta,

J. Doležal (46. J. Musil), Radek Časta.

Rozhodčí: Kopecký. ŽK: 1:1. Diváci: 25.

Neděle 10. srpna od 16:30 hod - 1. kolo OP

Slavoj*B vs. Lukavec  5:2 (2:1)

branky : 15. Doležal Ondřej, 26. Hryzák, 58. Doležal Jiří, 80. Pokorný, 88. Kadlec Ivan - hosté : 41. Růžička, 63. Picek

70 diváků, pískal Šefčík.

Krom dvacetiminutovky ve druhé půli, měli hráči Slavoje trvalou převahu.

Sestava : Socha - Habermann, Metlička, Kadlec, Dýnek Tomáš (74. Janů) - Petr Houška, Hryzák, Jiří Doležal, Ondra Doležal-Sendrs  - Časta Radek (86. Třebický), Pokorný (88. Jurík) - Připraven ještě Záboj Lukáš

Příprava :

3. srpna - Budín od 17:00 hodin

Slavoj*B vs. Jarošov n.Než 4:2

27. července - Domamil

Turnaj - 2. místo

Celkem startovala čtyři mužstva a hrálo se systémem každý s každým. Slavoj*B porazil postupně domácí Domamil 3:1, Grešlovo Mýto také 3:1 a v posledním zápase prohrál s pozdějším vítězem Starým Městem 3:4.