Zimní příprava 2019

Neděle 17/3 od 14,00 - přátelsky - hřiště UMT Pelhřimov

FC Slavoj vs. TJ Leština (1.A) 6:0 (1:0)

Slavoj vedl od 4. minuty, ale hra byla v první půli vyrovnaná a místy měl soupeř více ze hry. Ve druhé půli se projevila větší trénovanost Slavoje a začaly padat i branky.

Střelci branek : M.Kořínek 2, T.Hřebecký, L.Dýnek, P.Drechsler a T.Knotek

Generálka na jarní část soutěže se hrála za krásného slunečného počasí (18°C)

Sestava : Švec - M.Hřebecký (Tolkner), Vaš, Knotek. Staněk (M.Rušil), Vodáček (J.Houška), Dýnek, Hadrava (M.Kořínek), Cajz, T.Hřebecký, Rozporka (Drechsler)

Bude hřiště na Budíně v regulérním stavu ? Doufejme že ano a tak nás čeká v sobotu od 15,00 hodin tým Náměště nad Oslavou.

Béčko porazilo v další přípravě na UMT v J.Hradci SK Popelín 5:4

Branky : O.Doležal 2, P.Doležal, Marek Jirsa a T.Severa

Starší přípravka obsadila na halovém turnaji v Telči 2. místo

Neděle 10/3 od 10,00 - hřiště UMT Sezimovo Ústí

FC Slavoj vs. Sokol Planá n.Luž. (1.A) 6:3 (3:3)

Hrálo se za stálého deště, klukům to řádně klouzalo a často padali. Po vyrovnané první půli, ve které jsme se opět nevyvarovali chyb v obraně, docházely soupeři síly a Slavoj snadno vyhrál, když ještě spoustu příležitostí nevyužil.

(v prvním poločase nedal Tolkner penaltu)

Jack střílí branku z trestného kopu

(2. poločas)

Branky : Vodáček 2, Tomáš Hřebecký 2, Dýnek, Knotek

Sestava : Kolář (Švec) - Kořínek, Vaš, Knotek, Staněk, Dýnek, Vodáček, T.Hřebecký, Cajz, J,Houška, Tolkner (střídali : Drechsler, M.Rušil, Hadrava, M.Hřebecký)

Sobota 2/3 od 14,00 - hřiště UMT Kamenice n.L.

FC Slavoj vs. FK Jindřichův Hradec (Divize "A") 3:7 (1:2)

Nakonec se hrálo na umělce v Kamenici, protože v Klikově nebyla přírodní tráva způsobilá. Naši kluci měli od začátku navrch, ale jenom do té doby, než jsme dali T.Knotkem vedoucí branku. Soupeř potom do poločasu skóre otočil na 1:2. Na začátku druhé půle jsme vyrovnali, což se nám podařilo ještě jednou na 3:3 (68. minuta). Pak už jsme odpadli a dostali jsme ještě další 4 branky.

Naše branky : Cajz 2, Knotek

Sestava : Švec (45. Kolář) – Svoboda, Hadrava, Vaš, M. Hřebecký – Knotek, Rozporka, Dýnek, J.Houška - Cajz, Vodáček. Střídali : Tolkner, M.Rušil, V.Rušil, Drechsler

Dorostenci prohráli s Třeští 4:3 (4:0)

Dorostenci hráli v neděli od 16,30 na UMT v Třešti proti domácímu dorosteneckému týmu, který hraje KP dorostu, což v 1.poločase potvrzoval (po podzimu na 5. místě). Druhý poločas už byl z naší strany lepší a stříleli jsme jenom my. Branky Péč (PK), Vitků a Severa

Sobota 23/2 - UT Kamenice n.Lipou

Slavoj vyhrál turnaj o Pohár starosty města Kamenice n.L.

Semifinálové zápasy : Želeč vs. Kamenice 2:1, Slavoj vs. Pacov 3:0 (2:0)

střelci našich branek : Svoboda, Vodáček a Drechsler

Finále : Slavoj vs. Želeč 4:4 (2:2)

Ještě 2 minuty před koncem vedl Slavoj 4:2, ale zkušený soupeř

stačil ještě  vyrovnat. Na penalty ale vyhrál Slavoj.

Naše branky ve finále : J.Vodáček 2, T.Knotek také 2

Hrálo se 2x 30 min., finále 2x 35 min.

V neděli odpoledne hrálo naše B-mužstvo v J.Hradci "Na Piketě" proti Strmilovu. Zápas skončil remízou 3:3 (2:2). Naše branky Ondra Doležal a P.Drechsler 2

DENÍK píše :

Humpolci v týdnu kvůli velké marodce v kádru odřekl zápas Vsetín, ale Žirovnice se ukázala jako více než zdatný náhradník. O jejím vítězství rozhodl hattrick Vodáčka. „Kluky musím pochválit. Naše hra měla vysokou kvalitu, potíže nám dělala jen koncovka. Máme ale dost času na to, to doladit,“ netajil se spokojeností kouč Žirovnice Miroslav Zeman. „Neměli jsme ani jednoho z našich čtyř brankářů, chytat musel Maršík. Na to se vymlouvat nechci, náš výkon nebyl dobrý. Pokud bychom měli v podobné hře pokračovat, záchrana v divizi by byla hodně těžká,“ tuší zklamaný trenér Humpolce Ján Kubík. Góly: Pešek – Vodáček 3. Poločas: 1:1. Humpolec: Maršík – Alt, Pecha, Vrátný, Kopic – Skryja, Pešek, Ujčík, Šerý, Podoba – Prchal. Střídal Štěpán. Žirovnice: Švec – Hadrava, Vaš, M. Hřebecký – Knotek, Staněk – Rozporka, Dýnek, Kořínek – T. Hřebecký, Vodáček. Střídali Kolář, Tolkner, Rušil, Svoboda

Domácí fandové začali po vyrovnání slavit, ale potom už neměli slavit co a  kořalku nám nechali

Příprava - sobota 16. února od 14,00 - UT Humpolec

AFC Humpolec (divize "D") vs. FC Slavoj Žirovnice 1:3 (1:1)

Za krásného počasí hrál Slavoj bojovně a rozdíl třídy nebyl vůbec vidět. Několik velice dobrých příležitostí jsme navíc ještě nedokázali proměnit. Domácí měli samozřejmě také několik šancí. My jsme však měli Jacka, který vstřelil všechny tři naše branky.První levačkou střelou po zemi k tyči z hranice šestnáctky. Do poločasu domácí po úniku vyrovnali. Ve druhé půli jsme se ujali vedení z penalty (druhou si už rozhodčí nedovolil písknout). V závěru zápasu se do útoku hnal náš soupeř, ale z  toho plynuly naše brejky a jenom jejich špatné dotažení do konce náš náskok nezvýšilo. V posledních vteřinách se ale do míče opět opřel Jack a krásnou střelou naše vítězství potvrdil.

Sestava : Švec (Kolář) - Hřebecký Marek, Vaš, Kořínek Michal - Staněk, Vodáček, Dýnek Lukáš, Knotek, Hadrava, Rozporka, Hřebecký Tomáš (střídali Svoboda, Tolkner, Vojta Rušil)

Starší žáci vyhráli v sobotu halový turnaj ve Strmilově.

Jan Zbožínek se stal "králem střelců"

Áčko sehrálo v rámci soustředění první zimní přátelák s týmem Nové Bystřice (1.B třída) a vyhrálo 8:2 (0:0)
branky Jim Houška 2, Matěl Rušil (PK), Vojta Rušil, M.Vitků, T.Hřebecký, A.Vaš a Jack Vodáček

Dorostenci hráli v Kamenici proti kamenickému béčku (původně to měl být zápas dorostenců) a prohráli 6:3. Za náš dorost chytal Michal Balaj, obranu dirigoval Radek Kopejtka a z našeho béčka hráli ještě Honza Metla a Tomáš Severa, zbytek byli dorostenci.

Branky F.Hlásný, R.Kopejtka a T.Severa
Mladší žáci skončili v sobotu na turnaji ve Strmilově na 3. místě, v neděli v Třešti na 6. místě

Starší přípravka vyhrála turnaj v Počátkách Radek Kopejtka nejlepším střelcem.