Zimní příprava 2013

sobota 30.3. od 15:00 - UT H.Brod - příprava
FC Slavoj vs. Slovan H.Brod 0:2 (0:1)
Na Losích se hrál vyrovnaný fotbal, který rozhodl dvěma trefami Roman Provazník. Žirovnice hrála sympatickou partii, ale měla problém ve finální přihrávce a v koncovce.
„Brod byl o ty dva góly lepší. Přesto to byla z naší strany povedená generálka," prohlásil trenér hostů Leoš Mitas.
Góly: 38. a 87. Provazník. Rozhodčí: Zadinová. Poločas: 1:0. H. Brod: Kučírek – Bláha, Novotný, Ganobjak, Molák – Sláma, Berky, Tůma, Hejkal – Provazník, Krejdl. Střídali: Švec, Lacina, Kubát, Teplan.
Žirovnice: Trepka – Průša, Kuš, Poul, Vilímek – Knotek, Jakub Vodáček, Dýnek, Rozporka – T. Houška, Staněk. ...... Střídali: Jiří Vodáček, Pahr, Veith, P. Houška.

Mladší přípravka startovala v sobotu na halovém turnaji v Pelhřimově.

sobota 23. března od 16:00 - UT Humpolec

Slavoj *A vs Speřice 5:1 (1:1)
„S výkonem týmu jsem spokojený, zastříleli jsme si, gólové akce byly pohledné. Soupeř ale hraje o soutěž níže než my, takže zase není radno výsledek přeceňovat,“ uvedl trenér Slavoje Leoš Mitas. Góly Žirovnice: Rozporka 3, Vilímek, Jakub Vodáček.
Žirovnice: Trepka Průša, Kuš, Poul, Vilímek Knotek, L. Dýnek, Jakub Vodáček, Rozporka T. Houška, Pokorný. Střídali: P. Houška, Veith, Staněk, Jiří Vodáček.

Béčko hrálo poslední přípravný zápas také v sobotu od 16:00 na UT v Pelhřimově proti Kostelci, se kterým prohrálo 6:0 !!!

Sobota 16.března od 14:00 - UT Humpolec
Slavoj*A vs. Světlá n.S. 0:3 (0:3)
Žirovnice v generálce na umělé trávě v Humpolci s lídrem I.A třídy skupiny A zcela propadla.„Bylo to o přístupu, který byl z naší strany špatný. Soupeř byl ve všech směrech lepší, vyhrál naprosto zaslouženě,“ musel přiznat zklamaný trenér Slavoje Leoš Mitas.
Žirovnice: Trepka – P. Houška, Kuš, Dýnek, Veith – Průša, Jakub Vodáček, Tomáš Houška, Vilímek – Stanek, Pokorný. Střídali: Knotek, Rozporka, Poul.

FK J.Hradec *B vs. Slavoj*B 5:2 (2:1), branky Jirka Doležal a Žižka
Sestava Slavoje : Kadlec O.-- Kadlec I.,Ježek, Makovička(c), Doležal P.--Svoboda, Doležal J., Žižka--Mach, Doležal O.ml., Váňa

Dorostenci vs. Dačice 2:4 (2:0), branky M.Kořínek a Měkuta

sobota 9. března - UT Třeboň od 10:00
Áčko remizovalo v Třeboni 2:2 (0:1)
Souboj s týmem z jihočeského přeboru se Žirovnici moc nepovedl. „Výsledek není špatný, ale hra se mi nelíbila. Soupeř byl hlavně ve druhém poločase o poznání lepší. Remizovali jsme jen kvůli jeho špatné koncovce,“ přiznal trenér Slavoje Leoš Mitas.
Góly Žirovnice: T. Houška, Průša.
Žirovnice: Tomíšek Kuš, Knotek, Vilímek, Jiří Vodáček Průša, Dýnek, Jakub Vodáček, Staněk Pokorný, T. Houška. Střídali: P. Houška, Rozporka.

Béčko prohrálo v Pelhřimově s divizním starším dorostem 3:1 (gól Sendrs)
Dorostenci prohráli v Pelhřimově s mladším dorostem 4:3 .... ze stránek PE

Žáci skončili na turnaji v Telči na 4.místě

neděle 3. března od 14:00 - UT Pelhřimov

Společný tým béčka a dorostenců porazil Spartak Počátky 2:1 (0:1)

branky Dudan a Sendrs (PK). Pískal P. Doskočil.

Sestava : Kadlec O. -- Mach T., Lukáš Ježek (17. Kadlec Ivan), Hluchý (46. J.Mach), Doležal O.ml. - Metlička, Doležal J., Rušil (62. Žižka) - Doležal O.st., Kořínek J.,Váňa (46.Cajz)

Áčko mělo volno.

středa 27/2 od 18:00 - Stará Hlína

FC Slavoj vs. Centropen Dačice 4:2 (0:1)

Slavoj prohrával na začátku druhé půle už 0:2, ale zlepšeným závěrem dokázal výsledek otočit. Trenér Leoš Mitas : "Byl jsem, až na některé momenty, celkem spokojen". Pozn.: Opět vypadla světla (v 65.minutě), ale tentokrát se, po výměně pojistek, dohrálo.

Sestava : Tomíšek - Petr Houška, Kuš, Veith - Průša, Knotek, Tomáš Houška, Jakub Vodáček, Vilímek -  Pokorný, Staněk  (Střídali: Dýnek a Smrčka)

Branky Slavoje : Smrčka 2, Pokorný a Staněk

Slavoj nehrál o víkendu ani jeden přípravný zápas

Z plánovaných dvou přípravných zápasů Slavoje*A se neodehrál ani jeden. Proti byly hrací plochy na UT v Humpolci (vs. Speřice) a Třeboni (vs. Dačice).

DENÍK: Dva zápasy měli o minulém víkendu sehrát fotbalisté Žirovnice. Bohatá sněhová nadílka ale oba zrušila. V kombinaci s tím, že měl mít tým následující víkend volno, to byl stav hodně nepříjemný.

„Nebudu zastírat, že to pro nás není komplikace. Potřebujeme hrát. I proto jsme si na středu domluvili přátelské utkání. Ve Staré Hlíně hrajeme od šesti večer proti Dačicím,“ informoval trenér Slavoje Leoš Mitas.

Následující víkend bude mít mužstvo, tak jak plánoval původní kalendář přípravy, volno. „Když nám odpadla ta dvě utkání, potřebovali jsme nějaké náhradní utkání. Sehnat uprostřed přípravy soupeře na víkend je ale takřka nemožné, proto jsme to vyřešili vloženým středečním zápasem,“ vysvětlil Leoš Mitas. Ten už v kádru nemá útočníka Dvořáka, který se po selhání jdnání klubů vrátil zpět do Kamenice nad Lipou. (va)

Dvořák za Žirovnici hrát nebude

Kamenice nad Lipou  Návrat fotbalového útočníka Martina Dvořáka do Žirovnice se nekoná. Hráč sice zahájil se Slavojem zimní přípravu, ale momentálně už trénuje s mateřskou Kamenicí nad Lipou.

„Martin se k nám vrátil, v přípravě proti Českým Velenicím (5:0 pozn. aut.) už za nás odehrál poločas,“ informoval kouč kamenického Slovanu Vlastislav Machoň, který Dvořáka bere všemi deseti. Má totiž kritický nedostatek útočníků. (Deník)

pátek 15/2 od 18:00 - UT Stará Hlína

FC Slavoj vs. SC Amaliendorf 1:2 (0:0)

Hrálo se jen sedmdesát minut, pak kvalitní zápas ukončila porucha světel. „Byla to škoda, protože zápas měl kvalitu z naší i z rakouské strany. Dostali jsme se do vedení, pak soupeř zvýšil aktivitu a nás musí mrzet dva laciné góly,“ zhodnotil duel trenér Slavoje Leoš Mitas

Žirovnice: Trepka Kuš, Průša, Veith Staněk, Dýnek, T. Houška, Jakub Vodáček, Vilímek Pokorný, Rozporka. Střídali: Rušil, P. Houška, Tomíšek,.Gól : Pokorný.

sobota 16/2 od 12:00 - UT Horní Žďár

FC Slavoj vs. SC Litschau 0:7 (0:4) ........ FOTKY

Až nečekaný debakl si odnesl Slavoj z duelu s rakouským soupeřem. „Rakušané byli kvalitní, vyhrát si zasloužili, ale my jsme podali špatný výkon. Soupeř nám udělil lekci z produktivity,“ prohlásil trenér Žirovnice Leoš Mitas.

Žirovnice: Tomíšek Kuš, P. Houška, Veith Dvořák, Dýnek, Jakub Vodáček, Vilímek Pokorný, Rozporka, Staněk. Střídali: Rušil, Kocourek, Průša, Trepka.

Na Budíně létají třísky ....

UT Horní Žďár - sobota 9. února od 12:00 hodin

FC Slavoj B  vs. Strmilov 2:2 (1:1)

Góly: Doležal O.st., Žižka

Sestava: Kadlec O.- L.Malý, L.Ježek, Makovička, T.Hluchý--Metlička, Doležal J., Žižka-Doležal O.ml., Doležal O.st., Omasta - střídali : M.Kořínek, Rušil, Cajz

Starší žáci na halovém turnaji v Humpolci - neděle 10. února

skóre 1:25 a poslední 7. místo bez zisku jediného bodu

Sobota 2. února od 14:00 - UT Soukeník Sezimovo Ústí

Loko Veselí n.Luž. vs. FC Slavoj 1:1 (0:1)

První přípravný zápas přinesl zaslouženou remízu, když v prvním poločase byl lepším týmem Slavoj, ve druhém Lokomotiva Veselí n.l..

Branku Slavoje vstřelil M.Pokorný ke konci první půle, domácí vyrovnali ke konci zápasu. Podrobněji na stránkách Veselí n.Luž. zde !

Sestava : Tomíšek (Trepka) - P.Houška, Kuš, Jiří Vodáček, Veith, Jakub Vodáček, Vilímek, Dýnek, Rozporka, Dvořák, Pokorný (střídali Průša, Staněk, Smrčka) .... FOTKY