Výsledky v zimních přátelských zápasů 2010-2011  :

Slavoj*A - Speřice 1:2

(Výsledky zimního turnaje v Horním Žďáře zde neuvádím, protože se jednalo o kombinovaný tým Slavoje a Spartaku Počátky)

sobota 19. března - UT v Pelhřimově od 16:00

Slavoj*A  vs. Sokol HERÁLEC u HB (KP) 2:2 (0:1)

Slavoji se hra tentokrát vůbec nedařila a trenér s ní nemohl být vůbec spokojen. Jediný klad vidí v tom, že hráči to nezabalili a dokázali nepříznivé skóre alespoň srovnat. Zranění Tomáše Houšky nebude snad, doufejme, vážné.

Branky : 82. Pokorný, 89. Dvořák - 29. Pátek, 75. Fukan. Rozhodčí Švehla.

Sestava Slavoje : Basík - P.Houška, Charousek, Kuš, Kněžínek (65.Vieth) - Staněk, T.Houška, Dýnek, Moravec - Pahr, Dvořák : střídali: Časta, Pokorný a Veith (střídáno hokejově).

Výkony Slavoje byly v zimní přípravě jako na houpačce. Jednou mizérie, jednou výkon dobrý. Nejlepší výkon prý hráči podali na oslavě narozenin ing. Dýnka !

neděle 20. března - UT Pelhřimov od 14:00
Slavoj*B  vs. 1.FC BATELOV 3:2 (0:0)

branky Slavoje : Holec, Časta a Staněk.

Hra se už tentokrát podobala tomu, co by si trenér J.Doležal přál. Měla prý hlavu i patu. Nepříjemné zranění hlavy utrpěl Libor Holec. Přejeme brzké uzdravení bez následků. Rozhodčí Bursa Milan.

sobota 12. března - UT v Jihlavě od 15:00

Slavoj*A  vs. FC Čáslavice-Sádek 5:1 (3:0)

Branky : Pahr 2, Moravec 2 , Dvořák 1 - soupeř snížoval v 60. minutě na 3:1

Sestava : Basík - P.Houška, Charousek, Veith - Staněk (46.Časta), T.Houška,  Kuš (79.Makovička), Moravec, Kněžínek (65.Holec) - Pahr, Dvořák

DENÍK píše : Adept na postup do krajského přeboru moc nekousal, Žirovnice byla jasně lepším týmem. Čáslavice snížily až za stavu 3:0. „Z naší strany to byl povedený zápas, s výkonem týmu jsem tedy spokojen. Hlavně mě těší, že se trefili tahouni týmu Martin Moravec se Zdeňkem Pahrem, kterým snad góly pomohou k psychické pohodě,“ uvedl kouč Slavoje Leoš Mitas.

sobota 12. března od 15:00, - UT H.Žďár
Dorostenci vs. Slovan Kamenice n.L. (dorost) 2:4

neděle 13. března - UT Pelhřimov od 14:00 - sraz Budín 12:30
Slavoj*B  vs. SK Kostelec 1:2 (0:0)

branku Slavoje dal V.Staněk za stavu 0:2.

sobota 5. března - UT v Jihlavě od 15:00

Slavoj*A  vs. 1.FC Jemnicko (KP) 1:2 (1:2)

Šťastný otec a jeho dcery Eliška a Jolanka

Slavoj začal dobře, ve 12. minutě se ujal vedení po pěkné akci zásluhou Martina Dvořáka. O několik minut déle mohl ten samý hráč přidat druhý gól, ale gólmana neprostřelil, což se nepovedlo ani dobíhajícímu Staňkovi. Poté se iniciativy ujali hosté a skóre utkání ve 26. a 30.minutě otočili. Jemnicko bylo po většinu zápasu lepším týmem.

„Utkání se nám nepovedlo. S předvedenou hrou nemohu být spokojen. Soupeř nás předčil fyzicky a dal do zápasu i více bojovnosti,“ hodnotí zápas trenér Slavoje Leoš Mitas.

Góly: Dvořák – Grün, Štancl.

Žirovnice: Makovička – Charousek, Blažek (12.Kuš), P. Houška, Veith - Časta, Dýnek, Moravec, Staněk – T. Houška, Dvořák. - Dále střídali: Kněžínek, Svoboda, Holec.

Jemnicko: Kopeček – J. Kincl (46. Křivánek), T. Krejča, F. Kříž, Štancl – Tesař, Koutný, M. Krejča (46. Habr), Štumfol (46. Bastl) – J. Kříž (70. Navrátil), Grün (46. Kelbler).

Turnaj na UT v H.Žďáře, sobota 5. března od 15:00
FCS*B  vs. H.Žďár 1:2 (1:2)

Gól: Doležal J.
Sestava: Novotný- Doležal Pavel.,Smrčka, Metlička Martin, Dýnek Tomáš - Mach Tomáš, Metlička Jan, Doležal Jiří, Jurik- Camrda, Doležal O.(Dudan) Na střídačce ještě Mach Jakub

V konečném pořadí turnaje skončili kluci na 2. místě. tabulku jsem nikde nesehnal. Turnaj vyhrála Stráž n.Nežárkou.

UT H.Žďár, sobota 5. března od 9:00
Dorostenci vs. Kunžak dorost 3:3

sobota 26. února od 11:00 - UT Stará Hlína u Třeboně

Lokomotiva VESELÍ n/Luž. (KP)  vs. SLAVOJ 0:2 (0:1)

Rýmičkou a zraněními zdecimovaný Slavoj chtěl už také konečně vstřelit nějaké branky. A to se klukům, díky agilnímu Dvořákovi, nakonec i podařilo. Slavoj tak mohl slavit první zimní, dá se říci, že zasloužené vítězství nad 8. celkem Jihočeského KP (po podzimu 21 bodů).

Pikantností je bezchybná hra Jiřího Charouska, který nastoupil po probdělé noci v očekávání své nově narozené dcery Elišky..... Gratulujeme ...

Deník píše :

Od úvodních minut byli Žirovničtí aktivnější a především ve hře dozadu lepší. Do vedení se dostali, když Pahr zpracoval balon pro Dvořáka. Po změně stran a několika střídáních byla hra Slavoje mírně chaotická, ale Dvořák svým druhým zásahem rozhodl o výsledku utkání.

„Předvedli jsme koncentrovaný výkon, hráči plnili moje pokyny a jsem spokojený i s hrou. Především si cením nuly na kontě obdržených branek,“ zhodnotil utkání trenér Žirovnice Leoš Mitas.
Góly: Dvořák 2.

Žirovnice: Basík – Charousek, Blažek, P. Houška, Veith – Časta (46. Svoboda), L. Dýnek (60. Holec), Kněžínek, Staněk – Dvořák, Pahr (60. Pokorný).

(Slavoj*B nehrál - volný los)

pátek 18. února od 19:00 hodin - UT Horní Žďár

FC SLAVOJ vs. SC Amaliendorf  1:2 (0:1)

Lavička Slavoje zeje prázdnotou

Žirovnice prohrála i třetí přípravné utkání. Tentokrát v hodně kombinované sestavě nestačila na umělé trávě v Horním Žďáře na účastníka rakouské regionální soutěže. „První poločas byl vyrovnaný, ve druhém jsme měli jasnou převahu, ale nebyli jsme schopni proměnit šance,“ popsal dění na hřišti asistent trenéra Slavoje Milan Dýnek.
Gól Žirovnice: T. Houška (85. minuta na 1:2)

Žirovnice: Basík - T. Dýnek (46.J.Svoboda), P. Houška, Blažek, Kněžínek (46.Veith) – Holec, L. Dýnek, T. Houška, Staněk – Pahr, Dvořák    (.... několik fotek zde)

sobota 19. února od 12:00 - UT Horní Žďár

SLAVOJ*B vs FK Studená 6:1

Branky : Valeš 4, Ištok 2

Sestava: Novotný - Doležal P.,Kadlec I.,Kozelek, Burza - Mach, Svoboda, Doležal J, Ištok - Valeš, Doležal O.Dudan

Neděle 13/2 - UT Humpolec od 15:00 hodin
FK Humpolec (KP) vs. FC Slavoj 4:0 (2:0)

penalta

Prvních dvacet minut zápasu se neslo ve znamení převahy Slavoje, který si vytvářel i brankové příležitosti. Jenomže nápor Slavoje skončil po neproměněné penaltě Martinem Moravcem (18.), nařízené za faul na T.Houšku a následně vedoucí brankou domácích (20.) po rohovém kopu. Pak už byla hra do konce poločasu vyrovnaná, ale opět jenomže .... ve 40. minutě přišla stejná situace jako při vedoucí brance domácích, tedy rohový kop a druhý gól v síti Basíka.

Začátek druhé půle přinesl další dvě slepené branky domácích a Slavoj pak už na zvrat neměl. Domácí byli ve druhé půli viditelně lepším týmem.

Pískal Petr Ságl.

Slavoj: Basík - P.Houška, Charousek, Kněžínek (Veith) - Blažek (Časta), T.Houška, Dýnek (Holec), Moravec, Staněk - Dvořák, Pahr (Pokorný)

sobota 12/2 - Turnaj na UT v H.Žďáře 2.kolo - zač.15:00
FC Slavoj*B vs.Strmilov (OP) 4:2 (2:1)

Sestava: Kadlec O.-Doležal P., Kozelek, Dýnek, Burza - Mach,Vodáček, Doležal J., Metlička M.-Valeš, Metlička J.
Střídačka:Novotný
Góly: Metlička J.2x, Kozelek (PK), Kadlec O.

UT Humpolec - sobota 5.2. od 14:00

Slavoj ŽIROVNICE vs. Dálnice SPEŘICE (1.A tř.)  1:2 (0:1)
Hrálo se za teploty +5°C, ale za velice silného větruZástupce krajského přeboru si se Speřicemi překvapivě neporadil. Žirovničtí si sice vytvořili viditelnou herní převahu, která však nebyla vyjádřena vstřelenými brankami.
„Bylo to klasické první utkání po třech měsících v tělocvičně. Výsledek je pro nás krutý, měli jsme celé utkání navrch, ale dvě školácké chyby nás připravily o lepší výsledek. Musíme se zaměřit především na defenzivu, kde jsme hráli opravdu laxně,“ lamentoval nad výkonem svých svěřenců trenér Leoš Mitas.
Vyrovnával Dvořák (51.), který dorazil brankářem vyraženou dalekonosnou střelu Staňka - soupeř skóroval v 15. a 80. minutě po zmatcích v obraně Slavoje

Žirovnice: Kadlec – Charousek, Veith (46. P. Houška), Holec, Blažek, Dýnek, Moravec, T. Houška (46. Staněk), Svoboda, Pahr (46. Dvořák), Pokorný - na lavičce ještě brankář Basík
Pískal T.Podoba z Hněvkovic

UT Horní Žďár - 1. kolo turnaje - sobota 5.2.

Slavoj ŽIROVNICE*B vs. Stráž n.Nežárkou (OP)  1:3 (1:3)

Sestava Slavoje čítala polovinu hráčů ze Spartaku Počátky .... ????

Sestava:
Novotný-Doležal P.,Kešner, Dýnek,Burza-Mach,Ištok,Doležal J.,Metlička-Doležal O.,Šatara
Střídačka:Kozelek, Gól:Šatara

DOROSTENCI : halový turnaj v Okříškách - sobota 5.2.

Dorostenci pod hlavičkou Počátky-Žirovnice skončili na 5. místě (deset účastníků)