Přípravné zápasy

ZIMA 2007

Polná vs. Slavoj  3:4 (3:1)

UT Jihlava v 17:00 hodin, neděle 25/3

Poslední přípravné utkání začalo v naši režii. Po deseti minutách začal přebírat otěže soupeř a byl až do konce prvního poločasu lepším mužstvem. Na tom nic nemění ani fakt, že se našim podařilo dvakrát orazítkovat břevno polenské branky.

Do druhé půle nastoupili naši aktivněji a soupeř začal chybovat. Patrně mu docházely síly a výsledkem byla spousta našich šancí a otočení skóre, které mohlo být daleko výraznější.

Sled branek : 20. 1:0 - 22. kuriózně 2:0 - 25. Jan Musil přízemní střelou 1:2 - 40. 1:3 - 55. Pokorný po brejku a nádherné kombinaci 2:3 - 56. Houška Tomáš dorážkou u tyče po vyšachování obrany 3:3 -

80. Houška Tomáš tečovanou střelou 3:4

Sestava : Poustecký (60.Šamal) - Petr Houška, Makovička, Pavel Mezera, Kořínek - Tomáš Houška, Charousek, Vodáček (60. Časta), Weith - Staněk (46. Pokorný), Jan Musil

Vysmátý "Šáchor"  A tradičně vysmátý "Choroš"

Nová Ves vs. Slavoj 2:1 (2:1)

Nová Ves, neděle 18.3. od 16:00 hodin

Utkání, které se mělo hrát na UT v Jihlavě bylo na poslední chvíli přesunuto na přírodní trávu v Nové Vsi.

Průběh tohoto utkání byl přesnou kopií posledního mistrovského klání. Naši měli územní platonickou převahu a domácí vyráželi do nebezpečných brejků. Branku Slavoje Martin Pokorný ve 38.min. na 2:1. Branky domácích : 20. a 26.min.

Sestava : Šamal (Císař) - P. Houška, P.Mezera, Charousek, Kořínek - T.Houška, Vodáček, Kněžínek, Weith - Pokorný, Staněk (dále střídali : Makovička, Rathouzský, Časta, J. Poustecký - střídání hokejově)

Slavoj vs. Slavoj Třešť (I.A) 4:0 (2:0)

UT Jihlava, sobota 10. března od 15:00 hodin

Náš soupeř prohrál minulý týden se Slovanem H. Brod 4:5, když během zápasu kopal tři penalty. .... S námi však tuto příležitost neměl a nutno říci, že se během zápasu ani do čtyřech větších příležitostí nedostal. Slavoj kontroloval tentokrát hru od začátku do konce a branek mohlo být daleko víc.

Sestava : Poustecký (Šamal) - Makovička, Charousek, P.Mezera, P.Houška - T.Houška, Vodáček, J.Mezera, Rosťa Časta - Pokorný, J.Musil - dále střídali : Kněžínek, Kořínek, Staněk a Weith.

Branky : T.Houška (37. a 60´), J.Musil (44. a 87´). Pískal Pojezný.

Naši nastoupili ve starých žlutých dresech a nových žlutých podkolenkách ... Jarda Poustecký (lehce zraněný nehrál a "klepal kosu") Přijel i "Kůžička" .... Otec Mezera se přijel podívat na své dva syny v dresu Slavoje Sekretář klubu P.Havelka nesmí nikde chybět ...

Bylo dost chladno i když občas vyšlo sluníčko ... fotky pořídil P.Havelka mobilem ... pan Doležal přítomen ... ještě jednou p. Doležal ... Trenérovi se hra líbila o trochu více než předešlé zápasy ...

Slavoj vs. Slovan J.Hradec 2:4 (0:3)

UT Horní Žďár u J.Hradce, sobota 3. března od 16:00 hodin

Soupeř, který okupuje poslední místo v tabulce KP Jihočeského kraje, byl též nad síly Slavoje a zaslouženě vyhrál, když už v 50. minutě vedl 4:0. Pak se naši přece jenom trochu vzchopili a dokázali výsledek částečně srovnat.

Sestava : Šamal (46. Poustecký) - Petr Houška (75. Rathouzský), Pavel Mezera, Makovička, Kořínek - Tomáš Houška (25. Zaňák), Jiří Mezera, Vodáček, Weith - Staněk, Jaroslav Poustecký (30. Rosťa Časta).

Jak padaly branky : 15. hlavou po rohu, 35. vlastní Kořínek, 36. střela z vápna, 50. samostatný nájezd a jesle 0:4.

80. minuta 1:4, Zaňák po úniku a 83. Vodáček z trestného kopu (teč)

Slavoj vs. Sapeli Janovice 0:5 (0:2)

UT Jihlava - sobota 24. února od 15:00 hodin

Druhé přípravné utkání se soupeřem z čela I.A třídy, které proběhlo v rámci soustředění Slavoje v Kněžicích, skončilo pro naše mužstvo debaklem. Mírná převaha v poli na naší straně ale bezzubá, lépe řečeno neexistující koncovka. Soupeři k výraznému vítězství stačilo důsledně bránit a vyrážet do brejků.

Sestava : Poustecký (46. Šamal) - Makovička (38. Petr Houška), Charousek, P.Mezera, Kořínek - Poustecký Jar. (46.Rathouzský), Houška Tomáš, Kněžínek, Weith - Staněk, Pokorný (46.Jan Musil).

Branky : 25. z přísné penalty, 29. po rohu, 68. po brejku, 81. po centru ze strany a 86. hlavou po centru.

Spartak Pelhřimov - Slavoj 2:0 (1:0)

Umělá tráva Pelhřimov, sobota 10. února od 14:00 hodin

Sestava Slavoje : Poustecký (46.Šamal) - Petr Houška, Jiří Mezera, Jiří Charousek, Rathouzský - Tomáš Houška, Poustecký Jarda, Zaňák, Weith - Radek Časta, Staněk.

Dále střídali : Vodáček Jan a Jiří, Makovička, Zd.Musil - střídání hokejově.

Více hráčů nebylo k dispozici.

Pískal Fridrichovský, ČK 0:1 - Petr Houška v 88. minutě.

Branky domácích : 25. minuta Moravec po sólu, kterému předcházela hrubka v naší obraně,

60. z trestného kopu Krčil. J.Charousek neproměnil za stavu 2:0 penaltu.

Utkání příneslo celkem vyrovnanou partii. Domácí působili sehranějším dojmem. Není divu.

Kladem našeho prvního přípravného zápasu je, že nedošlo k žádnému vážnějšímu zranění. Pouze Jiří Mezera musel odstoupit již během první půle pro nakopnutý nárt.

Vysočina 12.února napsala :

Foto Kamil Vaněk - Deník Vysočina 12. února 2007Sousedské měření sil přineslo jistou dávku prestiže, ale i kvalitního fotbalu. Na konečný výsledek měla zásadní vliv větší rozehranost Spartaku, pro Žirovnici to byl první přípravný zápas. Přesto mohla skórovat, jenže za stavu 2:0 neproměnil Charousek penaltu. Neodehráli jsme špatný zápas, jen jsme měli vyhrát větším rozdílem. Neproměnili jsme několik šancí, špatně jsme vyřešili i některá přečíslení, uvedl kouč vítězů Leoš Mitas.

Góly: Moravec, Krčil. Poločas:1:0. Pelhřimov: Zrutský -

D. Blažek, M. Blažek, Vacek, Smrčka - Martínek, L. Máca, Moravec, Krčil - Adamec, Liška. Střídali: Tomíšek, Jeřábek, T. Máca.

Žirovnice: M. Poustecký - P. Houška, J. Mezera, Charousek, Rathouský - Zaňák, J. Poustecký, T. Houška, Wieth - Časta, Staněk. Střídali: Šamal, Makovička, Vodáček, Z. Musil