Naším nejlepším hráčem byl vyhlášen

David Kuš.

sobota 22. června 2019

Turnaj ve Studené (Jistuza Cup) se Slavoji příliš nepovedl.

Ne, že by kluci nebojovali, ale byla spousta absencí. Kluci už měli jiné plány na využití "posoutěžního" času. Těm, kteří přišli a hráli, jenom pochvala. Jinak k samotnému turnaji. V prvním zápase vyhrál Slavoj nad Studenou 4:0 a ve finále prohrál s Třeběticemi (1.B tř.) 5:4.

Nejlepším střelcem turnaje byl Jack Vodáček se 4 góly, nejlepším brankářem byl vyhlášen Tomáš Trepka, který za Slavoj hrál v prvním zápase v útoku, o přestávce chytal penalty v soutěži diváků a v zápase o 3. místo chytal za Studenou ... ?

Sobota 20/7 - Perleťový pohár

FC Slavoj vs. Vysočina Jihlava*B (divize) 0:0

(na penalty vyhrál Slavoj 4:2)

FC Slavoj vs. FC Velké Meziříčí 0:10 (0:5)

Třetiligový´soupeř nás ve finále nešetřil a dal nám pořádnou nakládačku

sobota 27. července od 17,00 hodin - Budín

FC Slavoj vs. FK Jindřichův Hradec 1910 3:6 (1:4)

Divizní hosté nás od začátku jasně přehrávali. Do 15. minuty vedli už 3:0. Postupně se hra začala vyrovnávat a dá se říci, že druhý poločas byl už téměř vyrovnaný. Naše branky stříleli Jakub Vodáček 2 a Vojta Cajz. Rozhodčí Pavel Doskočil, 70 diváků.

(V naší sestavě chyběli : D.Švec, T.Knotek, K.Tolkner, D.Rozporka, J.Svoboda a Matěj Rušil)

SK Popelín vs. FC Slavoj*B 1:6

Naše branky stříleli M.Pokorný 3, O.Doležal a dorostenci Jan Pfauser a Martin Veselý

Poslední přípravný zápas - sobota 3/8 - hřiště Humpolec

FK Humpolec vs. FC Slavoj 0:2 (0:2)

Zápas se herně i výsledkově více povedl Slavoji, domácím vůbec ne, a byli z toho dost frustrovaní. Zejména závěr zápasu psychicky neunesli. Oni, kteří hrají divizi, přece neprohrají s týmem, který se motá pouze "v kraji". (Tam se oni motali po převratu celé roky a jenom díky slabé Dostě Bystrc se v něm nemotají opět. Na to ale už zapomněli.)

Hrálo se sice za jejich mírné převahy v poli, ale to bylo všechno. Slavoj vedl už od 5. minuty brankou V. Kučery (možná posila Slavoje), který doklepl do sítě vyražený míč domácím brankářem. V 10. minutě to už bylo 0:2, když perfektní centr L.Dýnka ze standardky umístil hlavou do sítě domácích Václav Staněk, který měl ještě jednu tutovou šanci, když udělal brankáři blafák, ale levačkou netrefil prázdnou branku. Další 100% šanci nevyužil J.Vodáček, který též netrefil hlavou zcela odkrytou branku. Domácí byli před naší brankou bezradní a převaha v poli jim nebyla moc platná. V podobném duchu se nesl i celý druhý poločas a naši vedení poměrně hladce ubránili. Zápas spěl ke konci a někteří domácí hráči začali přitvrzovat. Vše vyvrcholilo 5 minut před koncem, když po nesmyslném faulu na K.Tolknera vznikla uprostřed hřiště "mela", která vyústila tím, že rozhodčí Hanzl zápas (asi o tři minuty) předčasně ukončil. Což bylo rozumné, protože se jednalo o generálku na novou sezónu a hrozilo nebezpečí vážného zranění některého hráče.

Sestava FCS : Trepka (46. Švec) - M.Hřebecký (46. Svoboda), Knotek, Tolkner, Vaš - T.Hřebecký, Dýnek, Hadrava (80.M.Rušil), Vodáček - Kučera, Staněk (60. Smejkal)

Chyběli: M.Kořínek, V.Cajz - oba na dovolené, J.Houška, D.Rozporka - zranění a Patrik Drechsler, který se z neznámých důvodů ještě nezapojil do přípravy

V pátek absolvuje naše rezerva ještě poslední přípravu ve Strmilově, zač. v 17,00.

V sobotu 10/8 začne nová sezóna 2019-2020

FC Slavoj přivítá na městském stadiónu Budín mužstvo HFK Třebíč, začátek v 16,30.

Béčko jede v neděli do Nového Rychnova, kde nastoupí proti tamnímu béčku, začátek zápasu v 15,00.

Přejeme našim chlapcům v nové sezóně hodně štěstí a hodně bodů !