Letní příprava 2018

Neděle 5/8

Áčko do Želče neodjelo - ostuda !

Našich hráčů bylo trenérovi k dispozici pouze osm (dovolené, zranění a další ? ....) a proto jsme k poslednímu přípravnému zápasu neodcestovali. Tedy generálka hodně špatná a to zejména pro našeho soupeře, který se zápasem počítal a který nám vyšel vstříc a zápas, na naši žádost, přeložil ze soboty na neděli. Soupeři se moc omlouváme.

 

Sobota 28/7 - Budín - od 17,00

FC Slavoj*A vs. rakouský SC Amaliendorf 4:6 (2:2)
sestava : Švec (46,Trepka) - Knotek, Kořínek Michal, Hřebecký Marek, Vodáček, Drechsler, Vilímek (46,Hřebecký Tomáš), Vaš, Cajz, Staněk,Tolkner (75.Lukáš Severa)
Branky : Hřebecký Tomáš 2, Vodáček a Drechsler     
Ve vyrovnaném utkání měl Slavoj míč častěji na kopačkách, ale    
udělal až nezvykle mnoho chyb v obraně Hosté spoléhali na rychlé brejky a udělali v obraně méně chyb, kdežto Slavoj jich nakupil poměrně dost. Proto tolik branek. Divákům (asi 80) se to ale líbilo.

 „Soupeř byl sice kvalitní, ale hratelný. Jsem zklamaný, ze šesti gólů jsme si čtyři dali sami. Jedinou omluvou pro nás může být, že přecházíme na jiné rozestavení,“ prohlásil trenér Slavoje Miroslav Zeman                                     Pískal P.Doskočil.

........ víkendová příprava v kraji (Deník)
V předzápase starých gard padlo také hodně branek. Zápas skončil 5:5.

 

Neděle 22/7 - Budín - od 17,00

FC Slavoj*A vs. Dálnice Speřice 2:2 (0:0)

Zdařilá příprava ve vyrovnaném a slušně hraném zápase. Slavoj vždy vedl, hosté vždy vyrovnali. Pískal Pavel Doskočil, 50 diváků

branky : J.Vodáček (PK), P.Drechsler

sestava : Trepka (Švec) - Svoboda Jakub, Knotek, Kořínek Michal, Hřebecký Marek, Vodáček, Rozporka, Drechsler, Vilímek, Vaš, Hadrava, Cajz (střídali : Hřebecký Tomáš, Staněk, Severa Lukáš, Tolkner)

..... Deník : Přípravy v kraji

 

Pátek 20/7 - Budín - od 18,30

FC Slavoj vs. AC Buk (OP J.Hradec)  7:2 (3:1)

Pískal Pavel Doskočil. 30 diváků