12. Žirovnice        5 1 0 4   3:6    3

13. Ledeč n. S.     5 1 0 4  4:11  3

14. Doubravník     5 0 1 4  4:10  1

FC Slavoj Žirovnice - FC Náměšť nad Oslavou 1:0 (0:0)

Sestava : Císař (kpt), Makovička, Mezera Pavel, Kuš, Kořínek, Houška Petr (45.Camrda), Mezera Jiří (45.Secký),  Vodáček, Houška Tomáš, Musil Zdeněk (80.Plášil), Charousek, BRANKA : Tomáš Houška, rozhodčí Švec, 100 diváků  červ.karty 0:1 (30.min),

Branky: 70. T. Houška. Rozhodčí: Švec, ČK: 30. Nekuda, 100 diváků. deštivo.

První podzimní vítězství se nerodilo lehce a trochu nám k němu pomohlo vyloučení hostujícího Nekudy již v prvním poločasu, kdy podrazil na bránu unikajícího Zdeňka Musila. Šance se střídali na obou stranách a my neinkasovali pouze zásluhou Ivana Císaře, který musel několikrát prokázal svou dovednost. Někdy měl i trochu štěstí, zvláště při vysokých centrech, které měl soupeř velmi nebezpečné.

Již mohli nastoupit hříšníci z prvního kola Lukáš Plášil a Pavel Mezera, který také nastoupil v základu a před přestávkou orazítkoval ze tří mětrů tyč soupeřovy branky. Ta bylo orazítkována během 1. půle ještě jednou, když gólovou střelu Charouska, který byl zkoušen na místě útočníka, vyrazil brankář Moczár na tyč. Do druhé půle poslali trenéři za Jiřího Mezeru Seckého a za Petra Houšku Camrdu.

Věci se začaly dít po našem vstřeleném gólu Tomášem Houškou z hranice šestnáctky. To pak začal soupeř útočit, odkrýval prostory a umožňoval našim útočit se značným přečíslením, ovšem bez efektu, když některé akce si o gól přímo volaly a potom jsme se museli až do konce strachovat o výsledek.

Fotky pana Miloše Konáše

Obléhání branky hostů s výborným Moczárem Krtek kouzlí, Martin číhá opět útok my toho góla asi nedáme
co vymyslet ? ...pošlu tam *žolíka - už však vedeme .... .. tresťák v 92.minutě...vyrovnají nebo Ivan Císaš podrží ,, ..diváci a pan Zavadil v napětí, dají, či nedají? Nedali a první vítězství je v kapse

SK Bystřice nad Pernštejnem - HFK Třebíč B 2:2 (0:1)

Branky: 60. Špatka, 90. Veselý - 12. Rozsypal, 70. Heres. Rozhodčí: Kozlík, ČK: 80. Hanzal, 200 diváků.

Hosté šli do vedení po precizně provedeném trestném kopu Rozsypala. Domácí sice srovnali, ale bod za remízu zachraňovali až v poslední minutě, kdy už hráli proti oslabenému soupeři.

Sokol Hartvíkovice - SFK Vrchovina 8:1 (4:0)

Branky: Jirgl 4, Neumann 2, Petrák, Kouřil - Kain. Rozhodčí: Sojka, 150 diváků.

Domácí zápas proměnili ve střeleckou exhibici a už do přestávky rozhodli o výsledku utkání. Při chuti byli i po změně stran. Dařilo se především Jirglovi, který se blýskl čtyřmi trefami.

Sapeli Janovice - Spartak Pelhřimov 3:2 (3:0)

Branky: 9. Špendlíček, 36. Ohnsorg (penalta), 39. Mareš - 66. Krtek, 67. Adamec. Rozhodčí: Beneš Jiří, 100 diváků.

Domácí začali ve velkém stylu a do poločasu prakticky rozhodli zápas. Jenomže hosté se nevzdali, promíchali sestavu, a po dvou hrubých chybách dokázali za minutu snížit. Domácí se pak až do konce strachovali o výhru

TJ Kovofiniš Ledeč nad Sázavou - FC Velké Meziříčí 0:3 (0:2)

Branky: 1. Hort, 7. vlastní, 70. Kučírek. Rozhodčí: Bulička, ČK: 65. Geher (Ledeč), 250 diváků.

Hosté i v 5. kole neztratili ani bod a dál suverénně vedou tabulku. Do vedení je poslal už v 1. minutě Hort a na kolena srazil domácí vlastní gól Šťastného. Definitivu dal výsledku Kučírek.

FK Humpolec - SK FC Doubravník 2:1 (2:1)

Branky: 7. a 35. Čihák - 28. Jaroš. Rozhodčí: Jurka, ČK: 77. Zbořil (Doubravník), 150 diváků.

Domácí šli brzo do vedení, ale hosté dokázali srovnat krok. deset minut před přestávkou ale znvou inkasovali a když v 77. minutě viděl Zbořil červenou kartu, už se nezmohli na závěrečný nápor.

FC Chotěboř - Slovan Havlíčkův Brod 2:2 (0:1)

Branky: 72. a 90. Hanousek - 42. Havel (penalta), 85. Slanař. Rozhodčí: Mach, ČK: 90. Jansík (H. Brod), 300 diváků.

Okresní derby skončilo remízou. Hosté šli před přestávkou do vedení z penalty, ale domácí v 72. minutš vyrovnali. Pět minut před koncem se ale trefil Slanař a s domácími to vypadalo zle. Naštěstí pro ně Hanousek svou druhou brankou vyrovnal.