7.kolo - Humpolec už vede tabulku                                                                    25-26/9/2004
V souboji lídrů tabulky se podařilo po přestávce zužitkovat humpoleckým svou převahu a vede tabulku. Hartvíkovice nevyužily výhodu domácího prostředí s Bystřicí, a propadly se v tabulce. H. Brod si do poločasu vytvořil v Náměšti jasný náskok, který už jen bránil. Dělení bodů nastalo v Žirovnici. Překvapením je první vítězství Doubravníku. Vrchovina potrestala chyby Janovic a odváží si vítězství.
Bilance 7. kola krajského přeboru mužů: 2 ­ 1 ­ 4.

ŽIROVNICE ­ PELHŘIMOV 2:2 (0:2)

Třetí domácí zápas v sezóně nám nevyšel podle představ a z očekávaných třech bodů jsme získali bod pouze jeden a tím při vítězství Doubravníka v Chotěboři i posun až na samotné dno tabulky.

Zápas začal naším velkým tlakem, se spoustou šancí, jehož vyvrcholením byla penalta v 7. minutě, kterou však J.Charouskovi Bartoška chytil. Tlak pokračoval až do 15. minuty, pak se hra začala vyrovnávat a ve 20.minutě udeřilo na naší straně, když tečovaný míč vystřelený z 25-ti metrů skončil za zády Císaře. Ve 30. minutě neuhlídala naše obrana hlavičkujícího Vaňka a bylo to 0:2. Tak skončil i poločas.

Do druhé půle naskočili naši stejně jako do půle první,  tentokrát však již s gólovým efektem. Nejprve skóroval do odkryté branky v 53. minutě Standa Horký a později v 67.minutě Zdeněk Musil a bylo srovnáno.

Dalším akcím však již chyběl nápad a snad se naši už spokojili se stavem. Pelhřimov toho také moc, kromě Lepešky, nepředváděl, takže remíza. Škoda o to větší, že soupeř nebyl v optimální formě a k poražení byl.

Sestava : Císař - Makovička, Kuš, Charousek, Kořínek (46. Rosťa Časta), - Houška Tomáš, Mezera Jiří, Vodáček, Secký - Horký (80.Plášil), Camrda (53.Zdeněk Musil).  Rozhodčí Sojka, 120 diváků.

120 diváků, na derby velice málo    Moravec vystřelil, tečováno po víko a 0:1    1.poločas a obléhání naší branky    Dobojováno 2:2 .... škoda

LEDEČ ­ HFK TŘEBÍČ B 4:0 (0:0) Domácí fotbalisté podali jeden z nejlepších výkonů v posledních utkáních. Stálou převahu vyjádřili brankově až po přestávce. Hosté díky vynikajícímu brankáři drželi slušný výsledek hodinu hry. Pak během dvanácti minut třikrát inkasovali a bylo rozhodnuto. Branky: Pokorný, Procházka, Dvořák, Milichovský (PK). Rozhodčí: Dostál, 250 diváků.
HARTVÍKOVICE ­ BYSTŘICE 1:2 (1:0) Do doby než odbržel Neumann v 41. minutě červenou kartu hráli domácí v pohodě a od 15. minuty vedli 1:0. Po přestávce se hostům podařilo otočit zápas díky tomu, že zrychlili hru a využili početní výhody. Domácím se přes veškerou snahu vyrovnat nepodařilo. Branky: Neumann ­ Sklenář, Dufek. ČK: Neumann (H). Rozhodčí: Hitziger, 200 diváků.
HUMPOLEC ­ V. MEZIŘÍČÍ 3:1 (0:0) I přes snahu obou vedoucích týmů neudělat chybu, se hrál v prvním poločase solidní fotbal. Na začátku druhé půle využil Pajer přihrávku Čiháka a chyby hostujícího brankáře a poslal domácí do vedení ­ 1:0. Ve 52. minutě se zorientoval nejlépe před hostující brankou a zvýšil na 2:0. Od 76. minuty hráli hosté o deseti a Špaček paradoxně snížil hlavou na 1:2. Tři body pojistil domácím v 87. minutě Brdečka střelou do prázdné brány. Branky: Pajer, Čihák, Brdečka. Rozhodčí: Jakl, 450 diváků.
JANOVICE ­ VRCHOVINA 0:3 (0:0) Fotbalisté Janovic si v první půli vytvořili dostatek brankových příležitostí, ale díky hostujícímu gólmanovi byl o poločase bezbrankový stav. Ve druhém poločasu trestali hosté brankově chyby v domácí obraně a dali tak janovickým hráčům lekci z produktivity. Branky: Kalicha, Kajda, Smetana. Rozhodčí: Fridrichovský, 100 diváků.
CHOTĚBOŘ ­ DOUBRAVNÍK 0:1 (0:1) Zasloužené vítězství hostů, kteří byli po celý zápas fotbalovější, měli rychlejší pohyb a již do poločasu si vytvořili jednobrankové vedení. Domácí se nevzmohli na soustavnější tlak, a tak hosté jen kontrolovali vývoj zápasu a tři body za vítězství. Branka: Měcháček. ČK: Jaroš (D). Rozhodčí: Karas, 200 diváků.
NÁMĚŠŤ ­ H. BROD 2:3 (0:3) Brodští hráči dokonale využili okének v domácí obraně a do poločasu vedli jasně 0:3. Po přestávce domácí zvýšili pohyb, přestali chybovat a po dvou brankách zdramatizovali utkání. Hosté se soustředili na udržení výsledku a to jim vyšlo. Branky: T. Franěk, Rabušic ­ Slanař, Kovář, Nechvátal. Rozhodčí: Straka, 100 diváků.

1. Humpolec 7 6 0 1 14: 9 18 ( 6)
2. V. Meziřičí 7 5 0 2 15: 9 15 ( 3)
3. Bystřice n. P. 7 4 2 1 14: 9 14 ( 2)
4. H. Brod 7 4 2 1 14: 9 14 ( 5)
5. Hartvíkovice 7 3 3 1 15: 7 12 ( 0)
6. Janovice 7 3 2 2 7: 9 11 ( -1)
7. HFK Třebíč B 7 3 1 3 12: 13 10 ( 1)
8. Vrchovina 7 3 0 4 13: 17 9 ( -3)