9.kolo - Šestky Velmezu a Bystřice - máme se nač těšit ......

FC Slavoj Žirovnice - SFK Vrchovina 3:1 (2:0)

Branky: 2. Jiří Mezera, 22. Tomáš Houška, 75. Janů - 78. Kain. Rozhodčí: Halásek (Kněžice)-výborný.ČK: 53. Fagula (Vrchovina). 100 diváků.

Zápas měl pro nás velkou důležitost a pouze vítězství zaručovalo držet kontakt s ostatními týmy suterénu tabulky. Slavoj měl výborný vstup do utkání a rychle vedl od 2.minuty brankou Jiřího Mezery. Náskok pojistil ve 22. minutě Houška Tomáš a mužstvo odehrálo v klidu  s mírnou převahou celý první poločas. Po změně stran sice otevřeli hosté hru ve snaze otočit výsledek utkání, ale žádné šance si nevytvořili. Navíc je srazilo vyloučení Faguly v 53. minutě a když si parádní hlavičkou po centru Seckého připsal svůj premiérový gól v A mužstvu Pavel Janů, bylo rozhodnuto. Kain sice z trestného kopu v 78. minutě snížil na 3:1 a náš brankář se červená ještě teď, ale na obrat už hráči Vrchoviny neměli.

Dá se říci, že tentokrát naši chlapci bojovali a značná část z nich předvedla své nejlepší podzimní výkony.

Sestava : Císař - Kuš, Charousek, P.Mezera, Kořínek -  Petr Houška, Vodáček, Jiří Mezera, Tomáš Houška -  Horký (46.Secký), Časta Rosťa (70.Janů, 87.Plášil)

vrchovina - promočení diváci    vrchovina 2004 podzim 3:1    slavoj - vrchovina 2004 podzim    vrchovina 2004 podzim

vrchovina 2004 podzim    vrchovina 2004 podzim    vrchovina 2004 - konec a spokojenost, první letošní slušný výkon    Trenér Vodáček po utkání s Vrchovinou jen zářil ....

1. V. Meziřičí 9 7 0 2 26: 12 21 ( 6)
2. Humpolec 9 7 0 2 15: 10 21 ( 6)
3. Bystřice n. P. 9 6 2 1 21: 10 20 ( 5)
KFS Vysočina 11.10. 2004
Na chlup stejným výsledkem skončila utkání v Janovicích a Chotěboři, kde hosté uštědřili domácím porážku 6:1. Humpolec se proti Ledči střelecky trápil, nakonec zvítězil 1:0.
Bilance 9. kola krajského přeboru mužů: 3 ­ 1 ­ 3

HARTVÍKOVICE ­ HFK TŘEBÍČ B 1:2 (0:1) O vítězi utkání rozhodla lepší střelecká produktivita hostů. Ti dokázali z minima šancí vstřelit dva góly, sami naopak inkasovali pouze jedinkrát a zvítězili 2:1. Branky: Slavík ­ Hanzal 2. Rozhodčí: Mach, 200 diváků.

HUMPOLEC ­ LEDEČ 1:0 (0:0) V souboji soupeřů z opačných pólů tabulky se favorizovaný Humpolec dokázal střelecky prosadit až v 61. minutě utkání. Protože ovšem domácí obrana dokázala udržet čisté konto, radoval se Humpolec z těsného vítězství 1:0. Branka: Pajer. Rozhodčí: Rosický, 320 diváků.

JANOVICE ­ BYSTŘICE 1:6 (1:2) Utkání pro domácí skončilo příliš krutým výsledkem. Kdyby však smolař dne Špendlíček využil alespoň polovinu svých šancí, mohlo být vše jinak. Branky: Urban ­ Horák, Dufek, Špatka, Matúška, Kozáček, vlastní. Rozhodčí: Fridrichovský, 130 diváků.

CHOTĚBOŘ ­ V. MEZIŘÍČÍ 1:6 (0:1) Domácí dokázali s favoritem utkání držet krok až do 70. minuty, kdy se jim podařilo snížit na 1:2. Poté ovšem, ve snaze o vyrovnání, otevřeli hru a inkasovali čtyři branky. Branky: Moravec ­ Staněk 3, Pokorný 2, Hort. Rozhodčí: Knězů, 300 diváků.

ŽIROVNICE ­ VRCHOVINA 3:1 (2:0) Aktivnější domácí se v první polovině zápasu dostali do dvoubrankového vedení. V druhé půli poté přidali třetí gól, na který dokázali hosté odpovědět pouze čestným úspěchem. Branky: Mezera, Houška T., Janů ­ Kain. Rozhodčí: Halásek, 100 diváků.

NÁMĚŠŤ ­ DOUBRAVNÍK 1:1 (0:1) Hosté se v první půli dostali do jednobrankového vedení. Domácí však v druhé polovině zápasu na tento gól odpověděli, a tak se, po utkání týmů z druhé poloviny tabulky, po remíze oba soupeři rozešli smírně. Branky: Franěk ­ Zbořil. ČK: Turek (D) Rozhodčí: Jakl, 120 diváků.

H. BROD ­ PELHŘIMOV 4:1 (1:1) O osudu utkání rozhodla v 67. minutě za stavu 1:1 druhá žlutá karta hostujícího Blažka. Oslabená obrana poté začala chybovat, čehož domácí dokonale využili. Branky: Janďourek 2, Slanař (pk), Havel. ČK: Blažek (P) Rozhodčí: Šoustar, 100 diváků.