Starší žáci vyhráli turnaj ve Strmilově (sobota 31. ledna)
Na turnaj jsme odjížděli pouze s brankářem a sedmi hráči do pole a také bez hlavního trenéra,kterého úspěšně nahradil p.Martin Švec.Mužstvo tvořili: brankář Dominik a hráči Lukáš Filsoch, Martin Pavlíček, Jakub Mach, Martin Blažek, Filip Vrbík, Jaroslav a Michal Kořínkovi. Turnaje se zúčastnilo celkem 6 mužstev, hrálo se systémem každý s každým 2x10 min.Vzhledem k malému počtu našich hráčů jsme střídali jednotlivě.
Tady je vítězná cesta turnajem :

Strmilov A - Počátky  /0:0/    1 : 2
V zahajovacím zápase celého turnaje jsme narazili na domácí.K zápasu jsme přistoupili velmi zodpovědně a aktivně.Po vyrovnané první půli, kdy gól nepadl,jsme šli góly Jar.Kořínka do dvoubrankového vedení a Strmilov stačil pouze korigovat. Mužstvo výbornými zákroky podržel gólman Dominik.

Počátky - Kunžak /2:1/  3 : 3
V tomto zápase to bylo jako na houpačce.Prohrávali jsme 0:1,to se očividně nelíbilo Jar. Kořínkovi , který 2 góly otočil na poločasových 2:1 pro nás.V průběhu 2.půle se dostal znovu Kunžak do vedení 3:2,ale po akci a střele Mich.Kořínka dorážel Jar.Kořínek na konečných 3:3.

Strmilov B - Počátky /0:4/ 0 : 7
B mužstvo domácích tvořili vesměs mladší žáci,což jsme vůbec nepodcenili,utkání mělo jednoznačný průběh a bylo jen otázkou výše skóre.Důležité bylo,že naši nepolevili a hráli až do konce i za rozhodnutého stavu.

Branky stříleli: Jar.Kořínek 3, Martin Pavlíček 2, Mich.Kořínek a Martin Blažek.

Počátky-N.Včelnice /3:0/ 4 : 0
Znovu jasná převaha, utkání jsme měli celý zápas pod kontrolou. Hned v 1.min. jsme vedli brankou Jar.Kořínka, ve 4.min.zvýšil na 2:0 Mich.Kořínek po krásném pasu od Dominika, v 6.min.to bylo už 3:0 po střele Mich. Kořínka si včelnický obránce srazil míč do vlastní branky. Ve druhé půli jsme si vybrali oddechový čas a trochu i šetřili síly na poslední, velmi těžký zápas. I přesto naše vedení zvýšil na konečných 4:0 nekompromisní střelou Filip Vrbík.

Počátky - N.Bystřice /0:0/  3: 1
Hru Bystřice tvořil v předchozích zápasech dvoumetrový brankář, který se velmi aktivně zapojoval do hry tím, že prošel přes 1-2 hráče a tím došlo k přečíslení a ke vzniku gólových šancí. Na to jsme naše hráče připravili.Vzhledem k jeho fyzické vyspělosti mu bylo velmi těžké odebrat míč. K utkání jsme nastoupili velmi koncentrovaní na tento systém hry a bystřickému brankáři jsme toho moc nedovolili a spíše ho nutili naší aktivní a agresivní hrou zůstávat v brance. Ve 2.půli jsme se ujali vedení po pěkné akci Mich.Kořínek-Martin Pavlíček-1:0. V dalších minutách nás podržel Dominik po střelách zmiňovaného brankáře Bystřice přes celé hřiště. Bystřici se přece jenom podařilo vyrovnat na 1:1 po našem nedorozumění v obraně. Vytváříme si však více šancí než soupeř a jednu z nich Jar.Kořínek po uvolnění od Mich.Kořínka proměňuje a dostává nás do vedení 2:1. Do konce už nezbývá moc času a

Naši hráči byli vidět i v individuálním hodnocení turnaje:
Nejlepším brankářem turnaje se stal Dominik, nejlepším střelcem turnaje s 10 góly Jaroslav Kořínek /společně s hráčem domácích/ a jako nejlepší hráč Počátek byl vybrán také Jar.Kořínek.
Na vítězství v celém turnaji se však podíleli všichni hráči,protože hráli jako tým a táhli za jeden provaz. Děkuji všem za odvedené výkony, napravili jste dojem z ne příliš úspěšného vystoupení na turnaji v Třešti, kde však startovali silnější soupeři a je to zároveň velká výzva pro domácí turnaj v Žirovnici. I přes tento úspěch se máme stále co učit a je třeba zůstat na zemi a nadále poctivě trénovat a zlepšovat se. Jinak gratuluji, je vidět , že když se chce a vydáte se ze všech sil, tak to jde. Díky hoši...