sobota 22/3 od 15:45  - přírodní tráva ve Speřicích

Sestava : Trepka - Vilímek, Kuš, Knotek, Svoboda - Staněk, Poul, Wiener, Adamec, Rozporka - O.Doležal (střídali: Rušil a Omasta)

Branky: Adamec a Wiener (PK)

Béčko prohrálo na umělce v H.Žďáře se Strmilovem 7:3 (4:1)

sobota 15/3  -  Budín - od 14:00

Slavoj*A  vs. FK Pelhřimov 2:6 (1:4)

Hosté sice byli lepší po celý zápas, ale utkání určitě splnilo účel. Mužstva si zahrála na kvalitní trávě, a právě to oba týmy potřebovaly. Pouze počasí moc nepřálo. Jinak vládne spokojenost. Stínem je opětovné zranění Petra Adamce, střelce obou našich branek, kterého nešetrně "odstřelil" Lukáš Dýnek.

Sestava Slavoje : Trepka - Vilímek, Grausam, Knotek - Staněk, Adamec (55.Jiří Doležal), Ondra Doležal st (46.Oleg Blochin), J.Vodáček, Rušil (46,Hadrava) -  T.Houška (46. Zd. Musil), Ondra Doležal mladší.

Pískal Pavel Doskočil, 35 diváků.

neděle - H.Žďár - od 12:00 : Slavoj*B vs. Kunžak  0:6 (0:3)

sobota 8/3 od 15:00 - přírodní tráva ve Veselí n.Luž.

Lokomotiva Veselí n.Lužnicí vs. Slavoj*A 2:0 (1:0)

Slavoj opět značně nekompletní a opět s hrou plnou nepřesností. Domácím se také moc nedařilo, ale dokázali si vytvořit daleko více gólových šancí a vyhráli zaslouženě. Slavoj nastřelil O.Doležalem v první půli tyč, ale to bylo tentokrát všechno. Domácí nastřelili jedenkrát břevno. Branky padly ve 14. a 85. minutě.

Sestava : Trepka - Vilímek, Staněk, Makovička (46. J.Vodáček), Svoboda - Rozporka,  Adamec, Wiener, Rušil - T.Houška, O.Doležal

(více hráčů k dispozici nebylo)

sobota od 15:00 - vedlejší hřiště Počátky

Sp.Počátky vs Slavoj*B  4:2

Neděle 2/3 od 14:00 - UT Pelhřimov

FK PELHŘIMOV-B - FC SLAVOJ ŽIROVNICE*B  8 : 2 (4:1)

Branky: 25. Kropáček, 35. Zabloudil J., 42. Hrnčíř, 44. Ryšavý 50., 57. Hurda, 75. Razima, 78. M. Zabloudil – 37. Tomšů, 80. Musil
Rozhodčí: Holub, Diváků: 25
Sestava Pelhřimov: Zabloudil M. (46. Rohovec) – Skořepa (46. Novák), Blažek, Rysl, Razima – Kropáček, Zabloudil J., Horký, Ryšavý – Hrnčíř, Hurda (61. Zabloudil M.)
Sestava Žirovnice: Kolář – Cajz (46. Severa), Mach, Metlička, Ištok – Kořínek J. (46. Novotný), Hadrava, Doležal J, Kořínek M. – Doležal O., Tomšů (46. Musil)
Rezerva Žirovnice přijela hodně omlazená. Dokonce tolik, že se hráči na střídačce ani pořádně jménem neznali. Přestože vysoce prohrála, zanechala na pelhřimovské umělce docela sympatický dojem.

Sobota 1/3 od 13:00 - UT Třeboň

Jiskra Třeboň vs. FC Slavoj  2:1 (2:1)

Slavoj zaspal začátek zápasu a už v 15. minutě prohrával 2:0. Ve 30. minutě sice brankou z penalty snížil Pavel Wiener, ale to bylo tentokrát ze strany Slavoje vše. Až do konce zápasu se nedokázal srovnat s tvrdší a důraznou hrou soupeře.

Sestava : Trepka (46.Kadlec) - Vilímek, Knotek, Svoboda, Kubík (46.Makovička) - Rozporka (60.Staněk), Adamec (35. Vodáček Jiří), T.Houška, Staněk (46.Rušil) - O.Doležal, Wiener (46. Omasta) -

Neděle  23/2 od 15:00 - UT Horní Žďár

FC Slavoj vs. Centropen Dačice  2:1 (0:1)

Hosté vedli brankou z penalty a byli celý první poločas o trochu lepším týmem. Druhý poločas přinesl opět vyrovnaný fotbal, ale tentokrát s mírnou převahou Slavoje, který dokázal stav zápasu otočit. Hosté stříleli často, ale dost nepřesně a nebo stačil zasáhnout Trepka. Branky Slavoje stříleli Rozporka a Omasta.

Sestava : Trepka - Vilímek, Grausam, Knotek, Svoboda - Rozporka, Adamec, Poul, Kubík - Rušil, O.Doležal (Střídali : Makovička, Staněk, Omasta, T.Houška a Petr Houška. Rozhodčí Doskočil.

Sobota 15/2 od 11:00 - UT Sezimovo Ústí

FC Slavoj vs. Rašelina Soběslav 4:2 (1:1)

Ve vyrovnaném utkání si vytvořil Slavoj spoustu vyložených šancí. Výkon byl tentokrát o hodně lepší než minulý týden proti Amaliendofu. Branky stříleli O.Doležal 2, Staněk a Wiener.

Sestava : Kadlec - Svoboda, Grausam, Knotek, Vilímek - Staněk, Rozporka, Adamec, Wiener - T.Houška, O.Doležal - střídali Rušil, Omasta, Makovička (připraven ještě Trepka)

V prvním zimním přípravném zápasu prohrál Slavoj na UT v Horním Žďáře s rakouským Amaliendorfem 3:6 (0:4)

Slavoj hrál v hodně improvizované sestavě a zejména obranná fáze dost skřípala.

Sestava : Trepka - Knotek, Makovička, Grausam - Wiener, Vodáček Jiří, Houška Tomáš, Rozporka, Rušil, Staněk, Doležal O.Dudan - střídali Michal Kořínek a Zdeněk Musil.

Branky : T.Houška, Dudan a Rušil. Pískal Pavel Janák. Hráno bez karet a bez zranění.

Poslední žirovnický zimní halový turnaj mládeže vyhráli starší žáci 1.FC Batelov. Domácí Slavoj skončil na třetím místě  ....

DENÍK : Nabídka z divize se neodmítá ...