0:5 (0:3)

neděle 21/3

Počátky

3:1 (1:0)

Výsledky přípravných zápasů A-mužstva Slavoje tedy nic moc. Dvě výhry a potom následuje pět porážek v řadě a když bychom počítali pouze těch pět posledních zápasů, má Slavoj skóre 3:17, což je dost úděsné. Hodně snadno inkasujeme, ale dát branku, úkol nadlidský. Jistě, sestava nebyla vždy ideální, ale to se dá říct i o sestavách soupeřů. Co se to stalo? Zapomněli jsme přes Vánoce hrát fotbal? Tréninková morálka byla, zejména v pátek, velmi dobrá a tak je mi tedy záhadou proč ..... ?

Po zápase s Polnou pravil Martin Moravec : Ukázali nám, že umíme hovno ! Takže .... ?

Musíme doufat, že mistráky už budou vypadat ze strany Slavoje daleko lépe a navážeme na podzimní výkony a výsledky.

Béčko, až na výpadek proti Božejovu, absolvovalo přípravné zápasy daleko lépe. Tři výhry, remíza a jediná porážka, skóre 14:11, které opticky kazí právě debakl s Božejovem.

Hodnocení přípravy trenérem Leošem Mitasem :

S přístupem hráčů k tréninkům mohu být spokojen. Též s docházkou. Zvláště v lednu a únoru byla tréninková účast velmi dobrá. Počítal jsem ovšem s tím, že v březnu bude stejná, ale bohužel bylo a stále je hodně hráčů zraněných a nemocných a podle toho účast na trénincích vypadala. Zranění a nemoci hráčů značně ovlivnila naší herní přípravu. K žádnému utkání jsme nenastoupili v takové sestavě, jakou bych si představoval v bojích o mistrovské body. To ovšem neomlouvá naše výkony v některých zápasech, ve kterých jsme se soupeřem herně drželi krok, ale dělali jsme hrubé chyby, které soupeř tvrdě trestal. Hráli jsme sice zápasy s kvalitními celky, ale naše chyby byly neomluvitelné. Obzvláště Havlíčkův Brod a Polná nám předvedli jak se hraje vyšší soutěž.

To ale nic nemění na našich cílech, které jsou stále stejné, t.j. vyhrát  1.A třídu.   (Leoš Mitas)

Výsledky přípravných zápasů podrobněji :

sobota 20/3 od 16:00 hodin - UT Pelhřimov

FCS*A vs. Slavoj Polná (KP)  0:5 (0:3)

Sestava : Kadlec - Petr Houška, Charousek, Veith - Svoboda, Blažek, Vodáček, Doležal O.(Sendrs), Moravec - Staněk, Cvach (58. Secký)

z webu Slavoje Polná :

Trenér Heřman Karsten se po celou zimní přípravu potýká s problémy, kdy je stále zraněno mnoho hráčů. Ani „poslední“ přátelské utkání nebylo výjimkou ze zaběhlého standardu zimní přípravy a tak na utkání odjelo pouze třináct hráčů, kdy jedním z nich je i Körber, který odchází na hostování do Měřína. Přesto utkání zvládli naši hráči velice dobře, kdy soupeře jednoznačně přehráli.
Sestava: Skočdopole; Gondek, Krčál (46.Pártl), Mezera, Takacs; Šimek (46.Procházka), Tlačbaba, Holas, Adamec; Kaplan (60.Korber), Kovář
Góly: Kaplan 2x, Tlačbaba 2x, Holas (22., 30., 31., 46. a 90.minuta)

pískal : Reich (Machač, Viazanko)

neděle 21/3 od 14:00 - UT Pelhřimov

FCS*B vs. Spartak Počátky 3:1 (1:0)

Branky : Doležal O.(Sendrs) 18´hlavou po centru Mitase, Secký (52. z trestného kopu), hosté snížili v 75.minutě,   J.Misař po sólu zvyšuje v 80.minutě na 3:1. Soupeř v závěru neproměnil smyšlenou penaltu (Panenkovsky nad branku).

Sestava : Vaverka - Habermann, Metlička, Kešner, Mach (60.Záboj), Janů, Secký, Mitas (79. Kadlec), J.Havlíček, Misař, Doležal-Sendrs (65.Knotek)

V sestavě Počátek : Jiří Doležal a Ondra Doležal (Dudan) pískal Večeřa

neděle 14/3 od 12:00 hodin - UT Jihlava

FCS*A vs. SK M.Budějovice (KP)  0:2 (0:1)

Sestava : Kadlec (46.Vaverka) - Blažek, Petr Houška, Veith -  - Tomáš Houška (10. Svoboda), Dýnek Lukáš, Moravec, Semotán (49. Mach), Časta - Staněk, O.Doležal (Sendrs)

Ve vyrovnaném zápase střílel branky pouze  soupeř a proto Slavoj opět prohrál.

První branka do naší sítě padla ve 45. minutě po standardní situaci, druhá z penalty za nastřelenou ruku stopera Petra Houšky.

Naši dali též jednu branku a to za stavu 0:0 (Semotán), ale rozhodčí ji pro domnělý offside neuznal. Korigování výsledku měl na noze Ondra Doležal, ale ve vyložené situaci netrefil prázdnou branku.

Soupeř nastřelil v první půli břevno, ve druhé tyč.

neděle 14/3 od 16:00 - UT Pelhřimov

FCS*B vs. Sokol Košetice 5:0 (3:0)

Sestava: Kadlec - Doležal P, Kadlec, Metlička, Habermann - Kopejtka, Semotán (46.Mitas), Havlíček, Mach T.(46.Záboj) - Zaňák, Misař
Branky: 8´ 23´ 25´ 84´ Zaňák Milan, 61´ Misař
Rozhodčí: Klubal M., Diváci: 20, z toho dva z Prahy

Trenér Kadlec řekl: Konečně to vypadalo dobře. Zápas, který konečně vyšel po všech stránkách.Hráli jsme disciplinovaně od zadu, zbytečně to neotvírali. Těší mě také, že jsme proměňovali šance a dohráli jsme s nulou. Prostě spokojenost !!!

Poděkování patří pendlům, jenž měli v nohou zápas s M. Budějovicemi a také Leošovi Mitasovi a Radkovi Kopejtkovi.
                                             .... více a foto od "Org.& spol. zde

sobota   6/3 od 15:30 hod. (UT H.Brod)

Slovan H.Brod vs. FC Slavoj 4:1 (3:0)

HB vs. SlavojSestava : Vaverka (46.Kadlec) - Petr Houška, Charousek, Veith, O.Doležal (Sendrs) - Tomáš Houška (23. Makovička), Dýnek Lukáš, Vodáček, Staněk - Cvach (46. Zaňák), Blažek (46. Semotán)

Než se hráči Slavoje stačili rozkoukat, prohrávali ve 20. minutě už 3:0. Kupili spoustu chyb, které rychlejší hráči Slovanu trestali. Druhá půle byla ze strany Slavoje trochu lepší, ale gólových příležitostí jsme si moc nevytvořili.

Konečný výsledek je pro Slavoj ještě milosrdný.

Jedinou naši branku vstřelil v 50. minutě z penalty (na 3:1) za faul na Sendrse Lukáš Dýnek. Tito dva také byli asi v dresu Slavoje nejlepší.

Omluvou může být snad fakt, že někteří hráči už nastupovali se sebezapřením, díky nachlazení či zranění.

„Byl jsem spokojený především s prvním poločasem, kde jsme kvalitní tým z I. A třídy přehráli. Z tlaku jsme vytěžili tentokrát i góly. V zápase jsme také vyzkoušeli nové rozestavení,“ hlásil trenér Slovanu Zdeněk Jungvirt.
Góly Havlíčkova Brodu: Ganobjak 2, Turek, Adam.

Sestava HB: Rezničenko – Bláha, Tůma, Novotný, Hübner – Ganobjak, Slanař, Sláma, Turek – Provazník, Adam (střídali : Halamka, Machala, Semrád, Prokš).

neděle 7/3 od 16:00 - UT Pelhřimov

FCS*B vs. SK Horní Ves 2:1 (0:0)

Sestava : Socha (46.Kadlec) - Hryzák, Metlička, Habermann, Dýnek T. (46.Záboj) - Havlíček, Semotán (46.Zd.Musil), Janů, Staněk (46.P.Doležal) - Zaňák (46.Doležal O), Misař

Branky: 74.min. Doležal Pavel 1:0, 89. min. Musil Zdeněk 2:1

(soupeř - 84. min. Prchal Marek 1:1)

Teprve ve třetím přípravném zápase se nám podařilo soupeře porazit.

Zápas se soupeřem z nižší soutěže by ale měl vypadat jinak.

Trenér Kadlec po zápase řekl: "Jsem spokojen, že se výrazně zlepšila obraná činnost.".

Poděkování patří i fanouškům, kteří neváhali a v tomto slunečném , ale i mrazivém odpoledni přijeli a fandili.

(podle Org. a spol.) - více na stránkách B-mužstva

sobota 27/2 od 17:00 hodin - UT Jihlava

FCS*A vs. TJ Ježek Rantířov (1.A tř. sk.B) 2:4 (1:2)

Sestava: Kadlec - Petr Houška, Charousek, Makovička, Veith - Staněk, Dýnek Lukáš, Houška Tomáš, Moravec - J.Poustecký, Blažek (střídali: Cvach, Časta Rosťa - dále připraven-nenastoupil brankář Vaverka)

Slavoj hrál tentokrát hodně špatně, ale přesto se ujal ve 20. minutě vedení, když prudkou "plavající" střelu Martina Moravce vyrazil brankář soupeře jenom k nohám Jardy Pousteckého a ten nebojácně zavěsil. Do poločasu ale hostě zaslouženě skóre otočili na 1:2. Druhá půle už byla ze strany Slavoje lepší. Nejprve Cvach hezkou střelou vyrovnal a zdálo se, že Slavoj dovedu zápas do vítězného konce. Bohužel tři sólové nájezdy (Cvach, Časta, Poustecký) brankou neskončily a opět začal hrát soupeř, který dával v 85. minutě na 2:3 a v poslední minutě na 2:4.

Vítězství Rantířova bylo naprosto zasloužené, když ještě třikrát zvonila za Kadlecem branková konstrukce. Slavoj hrál tentokrát bez pohybu, bez nápadu, velice zmateně a o přesnosti kombinace se ani nedá mluvit. (.... několik obrázků .... )

neděle 28/2 od 14:00 - UT Pelhřimov

FCS*B vs. Sokol Božejov 2:7 (2:5)

branky Slavoje: Zaňák a O.Doležal (Sendrs) na 1:5 a 2:5. pískal: Miroslav Kopecký

Sestava: Kadlec - Doležal Pavel, Zaňák, Dýnek T., Záboj (45. Mach) - Habermann, Semotán

(45. Svoboda R.), Havlíček, Svoboda Jakub, Doležal-Sendrs, Hryzák

K tomuto zápasu se dá snad jenom napsat, že by bylo nejlepší na něj co nejrychleji zapomenout.

Skóre hovoří za vše !!!

Trenér Kadlec po zápase řekl: Jsem zklamán obranou činností celého mužstva, ale bohužel nejvíc mě zklamali pendlové. .... celý článek zde !

( ... několik obrázků D.Sochy ...)

Sobota 20/2 od 15:00 (UT Humpolec)

FK Humpolec (KP) vs. FCS*A 2:0 (2:0)

Zápas rozhodly dvě slepené branky domácích v prvním poločase. Slavoj žádnou se svých příležitostí proměnit nedokázal, ač měl, zejména ve druhé půli, herně navrch.

Sestava : Vaverka - Dýnek, Charousek, Makovička, Veith - Petr Houška, Tomáš Houška, Moravec, Časta Rosťa - Staněk, Blažek (střídali: Vodáček, Plíhal a Poustecký Jarda)

Pískal Ivo Nádvorník z Humpolce

Šlágr zimní přípravy vyhrál Humpolec (DENÍK)
Humpolec - Jeden z nejzajímavějších přípravných duelů letošní zimy skončil vítězstvím favorita. Humpolec v domácím prostředí zdolal ambiciozní Žirovnici 2:0.
Humpolečtí začali v první půli výborně a postupem času si vypracovali dvoubrankový náskok. Nejprve se v 17. minutě prosadil po rohovém kopu Beránek, o dvě minuty déle utekl Hlaváč po levé straně a individuální akcí zasadil Žirovnici druhou ránu.
Po změně stran bylo k vidění ještě několik šancí, ale domácí hráli tak trochu údržbu. Žirovnice se korekce výsledku už nedočkala. „Podali jsme slušný výkon a jsem rád, že jsme Žirovnici dokázali porazit. Ve druhém poločase jsme herně trošku polevili, ale jinak mohu být s průběhem utkání spokojen,“ poznamenal trenér Humpolce Josef Soural.
Navzdory porážce byl spokojený i žirovnický Leoš Mitas: „Dostali jsme sice dva zbytečné góly, ale s hrou týmu jsem spokojen. Podali jsme dobrý výkon, místy jsme byli dokonce lepším týmem. Příprava to byla kvalitní, splnila svůj účel.“ (jdv, va)

Gogína ležel týden v nemocnici v ČB s rozbitým rypákem ze školního tělocviku. Zápas si nemohl nechat ujít. Alespoň mával.

obrázky z Humpolce

neděle 21/2 od 15:00 (UT St.Hlína)

FCS*B vs St.Hlína 2:2 (1:2)

fotky z galerie "Osvino"

obrázky ze Staré Hlíny

Sestava: Socha Dušan - Doležal Pavel, Houška Petr, Metlička Jan, Dýnek Tomáš (46.Záboj) - Habermann (69.Janů), Havlíček Jiří, Doležal Ondra (46.Svoboda Radek), Plíhal (46.Mach Tomáš) - Svoboda Jakub (Zaňák), Hryzák

Sled branek : 12. Zaňák, 19. soupeř, 31. soupeř, 80. Zaňák (PK)

Průběh zápasu: První zimní přípravný zápas jsme až na několik chyb sehráli dobře. Na první pokus se nám dařil hrát technický fotbal bez zbytečného nakopávání. V prvním poločase jsme si vytvářeli šance , které se nám bohužel až na tu ve dvanácté minutě nepodařilo potvrdit. Za což  nás domácí po dvou chybách na kraji a   u prostřed obrany  potrestali. Do druhého poločasu nastoupili dorostenci  a na zkoušku Radek Svoboda z J. Hradce. Podařilo se nám vyrovnat až v 80 . min pokutovým kopem po faulu na již zmiňovaného Svobodu. Penaltu proměnil Zaňák. Domácí ve druhé půli zahrozili pouze dvakrát , ale z těchto šancí se jim skórovat nepodařilo. Vítězství se nám málem podařilo strhnout na svou stranu v 90 min., bohužel domácí gólman zázračně vyrazil. Ještě musím napsat že nám nebyl v 70 min. uznán regulérní gól pro údajný ofsajd.

Trenér Kadlec se po zápase vyjádřil že s předvedeným výkonem je spokojen a doufá, že se výkonnost bude zvedat, ale také samozřejmě proběhla kritika tréninkové docházky... atd.                                                                         (Org. a spol.)

Sobota 13/2 od 13:00 (UT Humpolec)

FCS vs. Sokol HERÁLEC (KP) 4:2 (4:1)

branky: 16. Staněk po rohovém kopu, 20. Pokorný střelou z dálky, 30. Tomáš Houška střelou z dálky, 38. Cvach po krásné kombinaci na jeden dotek - hosté 13. Filipský po rohovém kopu, 75.Ganobjak z trestného kopu vymetl šibenici.

První půle ze strany Slavoje velmi dobrá, ve druhé hrál více soupeř. Slavoj hrozil pouze z brejků.

Hrálo se na zmrzlém povrchu, na kterém hráči hodně klouzali, ale ke zranění naštěstí nedošlo.

pískal Zbyšek Ryšánek z Vystrkova u Humpolce

Sestava : Vaverka - T.Dýnek, Makovička, P.Houška, Veith - T.Houška, Vodáček, Moravec, Staněk - Pokorný, Cvach (střídal: Semotán, dále připraveni, ale nanastoupili: brankář Kadlec a David Kuš, kterého bohužel patrně čeká další operace kolena)

Obrázky

Sobota 6/2 od 15:00 (UT Humpolec)

FCS vs. Sokol Štoky (1.A tř. sk.B)  5:3 (2:1)

Branky : 17. a 35. Cvach, 48. Doležal Jiří (Sendrs), 78. Časta Rosťa, 83. Doležal Jiří (Sendrs) -

soupeř : 37. PK, 51. a 85. minuta.

Na zmrzlém terénu byl vidět typický první přípravný zápas s celou řadou nepřesností. Slavoj byl přece jenom trochu lepší a vyhrál zaslouženě. Hrálo se slušně.

Pískal Jan Svoboda z Humpolce, který soupeři daroval hodně přísnou penaltu. 20 diváků

Sestava : Vaverka (Kadlec) - Dýnek T., Makovička, Charousek, Veith (P.Houška) - Plíhal (Blažek), Vodáček (Svoboda), Houška Tomáš, Časta Rosťa (Staněk) - Cvach (Poustecký), Pokorný (Doležal Jiří Sendrs)

Obrázky

čtvrtek 11/2 od 18:30 (UT Kalvárie) - (Změna ! Původně se mělo hrát v J.Hradci)

FCS vs. Sokol Stonařov (1.A tř.) - NAKONEC ZRUŠENO !!!

Soustředění se neplánuje !!!

Co se pátečních tréninků na UT v Pelhřimově týče :

Sraz v 17:45 na Budíně, odjezd v 18:00 auty do Pelhřimova. Tam proběhne po příjezdu rozcvičení mimo hřiště a od 19:00 do 20:00 bude trénink na ploše. Zamluvena a zaplacena jedna hodina.

K dispozici bude též šatna v Pelhřimově na převlečení po tréninku do suchého, proto doporučujeme vzít si s sebou alespoň jedno náhradní tričko.