Zimní a letní příprava 2020

Tábor, hřiště Viktorie, pátek 31/7 od 18.30

Sokol Lom (divize A) vs. FCS "A" 3:1 (1:0)

Největší hvězda domácích sice nenastoupila, ale i tak proti nám hrálo výborné mužstvo se spoustou vynikajících fotbalistů. Slavoj podal sympatický výkon a škoda jen nevyužitých brankových příležitostí. Naší branku dal na 2:1 Vojta Cajz.

V naší sestavě tentokrát chyběli : Trepka, Tolkner, Vaš, M.Kořínek a dlouhodobě zraněný Vojta Hadrava

...... (.... ze stránek Lomu)

V pátek hrál Slavoj poslední přípravný zápas na podzimní část sezóny proti diviznímu nováčkovi skupiny "A" Sokolu Lom u Tábora s dirigentem a známým rebelem Janem Šimákem (na snímku).

Vzhledem k rekonstrukci stadiónu Budín jsme byli nuceni odehrát zápas v nešťastném termínu a to už v pátek od 18,30 na hřišti Viktorky Tábor.

Třešť, neděle 26.7.2020 od 17.00

Slavoj Třešť (1.A) vs. FCS "A" 1:5 (0:2)

Sestava : Trepka - Hřebecký Marek, Vaš,, Svoboda, Kocourek, Dýnek, Kučera, Cajz, Tom Hřebecký, Vodáček, Rozporka - ve druhé půli střídali : Švec, Tolkner, M.Kořínek, Jirsa, Staněk, Rušil Matěj - chyběli : T. Knotek (nemoc), M. Duba (zranění) a dlouhodobě zraněný V.Hadrava

Branky : Kučera, Rozporka, Dýnek, Cajz a Jirsa

Stará Říše, sobota 18.7.2020 od 10.00

FCS Stará Říše (divize) vs. FC Slavoj 7:2 (3:0)

Stačí vyjmenovat absence na straně Slavoje a výsledku se není co divit. Na straně Slavoje chyběli : Švec, Vodáček, Dýnek, Rozporka, Svoboda, Tolkner, Knotek, Cajz, Rušil, Vilímek a zraněný Hadrava. Aby nás odjelo aspoň jedenáct, museli nám vypomoci dva kluci ze Studené. Jeden z nich, Filip Soukal, dal jednu z našich branek. Druhou přidal Marek Jirsa.

Sestava : Trepka - Hřebecký Marek, Vaš, Duba, M.Kořínek, Kocourek, Staněk, Kučera, Tom Hřebecký, Jirsa a dva kluci ze Studené.

Těm klukům, kteří se zápasu zúčastnili, bychom chtěli poděkovat.

Humpolec, sobota 11.7.2020 od 17.00

AFC Humpolec (divize) vs. FCS 3:3 (0:1)

Začátek zápasu patřil domácím, ale pak se hra začala postupně vyrovnávat a místy měl navrch i Slavoj, který se také ujal v poslední minutě poločasu vedení, když skóroval přízemní střelou na zadní tyč Lukáš Dýnek.

Také začátek druhé půle patřil domácím, kterým se podařilo z penalty vyrovnat, ale za několik okamžiků vedl opět Slavoj, když Vojta Cajz proměnil sólový nájezd ve vedoucí branku Slavoje. Domácí pak zabrali a skóre zápasu otočili na 3:2 a se Slavojem už to nevypadalo moc dobře. Jenomže pak začal hrát opět Slavoj a po sólu Víti Kučery, který nastřelil pouze padajícího brankáře, se míč dostal k Vaškovi Staňkovi, a ten obloučkem přes brankáře, vyrovnal. Další branky už nepadly, i když příležitostí bylo na obou stranách dost. Pan rozhodčí pak ještě odpustil v závěru domácím penaltu. To ale nevadí. Zápas, dle mého, ze strany Slavoje dost dobrý.

Sestava FCS : Švec – Svoboda, Vaš, M. Hřebecký – Dýnek, Kocourek, Kučera, Vodáček, Duba - Cajz, T. Hřebecký - Postupně střídali ve druhé půli : Tolkner, Kořínek, Knotek, Staněk, Rušil, Jirsa - chyběla "Kunžacká větev": Rozporka, Vilímek, Trepka

Studená, 27.6.2020 od 13.00 - Turnaj "Jistuza cup"

FCS vs. TJ Černíč (1.A) 5:0 (3:0)

branky : Vodáček 2, Kučera, Knotek a Duba

Finále : FCS vs. SK Telč (1.A) 2:1 (1:0)

branky : Kučera a Vodáček

Chyběli : Vaš (dovolená), Hadrava (zranění), T.Hřebecký (zranění) a Rozporka (práce -přijel

až na druhý zápas))

Trepka (Švec) – Svoboda, Tolkner, M. Hřebecký, Kořínek – Dýnek, Kocourek, Kučera, Knotek, Vodáček, Staněk, Cajz. Postupně střídali : Vilímek, Trepka, Rušil, Jirsa, Rozporka, Duba

Nejlepším hráčem Slavoji byl pořadateli vyhlášen Víťa Kučera a nejlepším hráčem celého turnaje byl vyhlášen Jakub Jack Vodáček.

Nejlepším brankářem byl vyhlášen náš bývalý, nyní brankář domácí Studené - Ondra Kadlec, zv. Gogína

(více fotek na Facebooku FC Slavoj)

Třešť, 13.6.2020 od 17.00

Slavoj Třešť (1.A) vs. FCS "A" 2:5 (1:2)

FCS : Trepka - Kořínek, Vaš, Tolkner  – Dýnek, Duba, Kučera,Staněk, Cajz Kocourek, Rozporka, Střídali  M. Hřebecký

Už ve 3. minutě se ujali domácí po rohovém kopu vedení, v 15. minutě vyrovnal Dýnek a do poločasu otočil skóre Cajz. Začátek druhé půle patřil domácím, kteří také vyrovnali, ale hned po rozehrávce strhl opět vedení na naší stranu Cajz. Pak už se dohrávalo za neustálé převahy okleštěné sestavy FCS a přidali jsme ještě další dvě branky, kterých ale mohlo být daleko víc. Branky : Cajz 2, Kučera 2 a Dýnek

Béčko hrálo na turnaji ve Strmilově : nejdříve porazilo Strmilov 4:2 a pak prohrálo

s Péčí 5:2

Mladší žáci prohráli na Budíně se žáky FK Pelhřimov 3:9

Kamenice nad Lipou, 6.6.2020 od 10.00

Slovan Kamenice n.Lipou vs. FCS "A" 1:2 (1:0)

FCS : Švec – Svoboda, Vaš, M. Hřebecký – Dýnek, Duba, Kučera, Knotek, Vodáček, Staněk, Cajz. Střídali Kořínek, Kocourek.

Branky Staněk a Kučera

Stráž n.Než. vs FCS "B" 2:0

Mladší žáci vs. Dívky Táborska (hř. Horní Žďár) 7:4 - pátek 17,00 - vs. Pelhřimov "B" 2:2 (Kalvárie) - sobota od 10,00

Dačice, 30.5.2020 od 16,00

Centropen Dačice (1.A) vs. FCS "A"  4:2 (2:1)

Góly : Vodáček 2

FCS : Švec – Svoboda, Vaš, M. Hřebecký – Hadrava, Dýnek, Duba, Kučera – Knotek, Vodáček, Cajz. Střídali Kořínek, Trepka, Tolkner, Kocourek.

Po tak dlouhé době bez zápasu tam byla spousta nepřesností. Hrubě se nám nedařilo v zakončení. Dokázali jsme pětkrát trefit brankovou konstrukci. Naopak soupeř chodil do brejků a koncovku měl nadstandardní,“ svěřil se trenér Slavoje Miroslav Zeman, který jinak hráče chválil. „Hráli jsme dobře, i když to podle výsledku nevypadá. Zápas splnil účel.“ Radost mu ale neudělal Hadrava, který se zranil. „Je tu podezření na poranění křížových vazů. Uvidíme, co zjistí lékař,“ doplnil kouč.

SK Popelín vs. Slavoj "B" 7:7 (4:3)

V divoké přestřelce jsme pořád prohrávali, ale nakonec se nám podařilo v hustém dešti aspoň vyrovnat-

Zimní příprava :

sobota 7. března - UT Soukeník Sezimovo Ústí

Sokol Lom u Tábora vs. FCS 5:1 (3:0)

Zkušený a výborný soupeř, který věděl co má hrát, nás vyučil. Snaha se našim klukům nedá upřít, ale to bylo vše. Zápas se nám hrubě nepovedl. ....

Béčko porazilo v J.Hradci na Piketě SK Popelín 10:1 !

sobota 29. února - UT Kamenice n.L.

Turnaj o pohár starosty Kamenice n.L.

1. semifinále : FCS vs. Kamenice 1:5 (0:2)

o 3. místo : FCS vs. Humpolec*B 3:1

Naši loňské vítězství nezopakovali. Nehráli jsme dobře. Dělali jsme moc chyb a proto tyto výsledky. Krom zraněného brankáře T.Trepky nastoupili všichni hráči z kádru áčka. Branky stříleli V.Kučera 2, V.Cajz a T.Knotek.

Ostatní výsledky : Lom vs. Humpolec 4:1, finále Lom vs. Kamenice 4:4, na penalty vyhrál Sokol Lom u Tábora (náš sobotní soupeř - UT Soukeník od 14,00)

Víkendové přípravy v kraji ...

Béčko prohrálo v pátek na UT ve Staré Hlíně s rakouským Karlsteinem 8:3 (všechny branky Slavoje M.Pokorný)

Starší přípravka vyhrála halový turnaj v Třešti. Nejlepším brankářem turnaje  byl vyhlášen náš Tomáš Matoušek.

sobota 22. února - hala Pelhřimov Osvobození - od 14,00 hod.

Turnaj mladších žáků

Naši skončili na 4. místě když 2 zápasy vyhráli a 3 prohráli (vždy o jednu branku),

skóre 8:7 - odcestovalo celkem pouze 6 kluků !!???

sobota 15. února - UT Kamenice od 14,00 hod.

FC Slavoj vs. AC BUK (I.B tř.) 9:2 (7:0)

Po slibném prvním poločase přišel hrůzný druhý ?

Branky FCS : Rozporka 3, Cajz 2, Knotek, Dýnek, T. Hřebecký, vlastní.

Sestava : Švec – Hadrava, Tolkner, Knotek, M. Hřebecký – Staněk, Cajz, Dýnek, Kučera – Rozporka, T. Hřebecký .... Přípravné zápasy v kraji

Slavoj*B vs. Jiskra Strmilov 1:7 (1:2) - UT Kamenice od 11,30 hod.

Taktéž to samé jako A-mužstvo. První poločas ještě ušel, druhý už ne. Branka Tomáš Houška na 1:0

Starší přípravka skončila na halovém turnaji v Počátkách na 3. místě

3. místo v Počátkách

Starší přípravka

Takové tribunka by se nám taky hodila

sobota 8. února - UT H.Žďár od 11,30 hod.

FC Slavoj vs. FK Studená (I.B tř.) 3:3 (0:2)

Přátelák, v rámci soustředění, se Slavoji moc nepovedl. Zejména první poločas. Druhý byl už o něco lepší a dokonce jsme vyrovnali a ujali se vedení 3:2, ale po další chybě v obraně snaživý soupeř vyrovnal.

Sestava : Švec (Trepka) - M.Kořínek, Tolkner, M.Hřebecký -  Staněk, Cajz Kučera, Kocourek, T.Hřebecký, Jirsa - střídali : Rozporka, Knotek,,Vaš a Dýnek

Branky : T.Hřebecký, Kučera a Cajz

Družstvo Slavoje se skládalo z větší části z hráčů

starší přípravky

sobota 1. února - Halové tornaje žáků - hala Žirovnice

Turnaj mladších žáků vyhrála TJ Nová Včelnice

před Spartkem Počátky. Naši skončili na 5. místě. Celkem šest účastníků.

Odpolední turnaj starších žáků vyhrála též Nová Včelnice před N.Bystřicí a naším výběrem. Celkem startovala pouze tři družstva. Další družstva, která přislíbila účast, se bez omluvy nedostavila. Hrálo se dvoukolově.

Mladší přípravka Slavoje skončila na halovém turnaji v Počátkách na 5. místě.

sobota 25. ledna - UT Soukeník Sezimovo Ústí

Táborsko U-19 vs. FC Slavoj 3:3 (1:1)

Domácí ligoví dorostenci kopali hned v úvodu zbytečnou penaltu a vypadalo to, že dostaneme příděl. Pak se hra postupně vyrovnávala a těsně před přestávkou  vyrovnal Jack utěšenou přízemní střelou k tyči.

Začátek druhé půle přinesl naše nevyužité šance. Potom převzali iniciativu rychlí domácí a byli lepší. Ujali se také vedení až na 3:1. Ke konci zápasu rozehrával dvakrát Lukáš Dýnek trestný kop a naši z toho dvakrát skórovali. Nejprve snížil po "trmě-vrmě" v malém vápně M.Jirsa (obrázek těsně před gólem) a o něco později Lukášův centr nikdo netečoval a míč skončil až v síti.

První nepříjemnost - Jack vazy v kotníku
Sestava : Trepka - Svoboda, Tolkner, Knotek, M.Hřebecký - Vaš, Dýnek, Staněk, Cajz . Vodáček, Kučera - střídali : Švec, M.Kořínek, Rozporka a Jirsa,

Zimní přípravy začaly

Deník píše o plánech mužstev na zimní přípravu všech týmů krajského přeboru Vysočiny .......

sobota 18. ledna - hala Žirovnice

Halové turnaje přípravek v Žirovnici se vydařily

Vítězové turnaje

starších přípravek

Turnaj starších vyhráli chlapci FC Slavoj (na snímku vlevo) před Spartakem Počátky. Na dalších místech skončila Nová Včelnice, Suchdol nad Lužnicí a Slavoj Třešť.

Turnaj mladších vyhrál Spartak Počátky. Naše přípravka skončila na 4. místě a naše předpřípravka, která se tohoto turnaje rovněž

zúčastnila, skončila po sympatických výkonech na 6. místě (druhý obrázek - kliknout na obrázky pro zvětšení) ......... fotky z turnaje na Facebooku

neděle 22/12/2019 - hala Nová Včelnice

Starší přípravka opět potvrdila svou letošní dominanci a opět turnaj vyhrála, když nepoznala hořkost porážky. Pouze jednou remizovala s domácím týmem a ostatní čtyři zápasy vyhrála.

Individuální ocenění nám pořadatelé tentokrát upřeli. ... !

Tak kluci, ať se vám daří stejně i v novém roce !

neděle 15/12/2019 - hala Nová Včelnice

Mladší přípravka Slavoje skončila na halovém turnaji v Nové Včelnici na 3. místě, když 3 zápasy vyhrála a 2 prohrála.

Nejlepším brankářem turnaje byl vyhlášen náš Pavel Hron. Gratulujeme !

(na snímku trenér M.Kořínek a jeho vnuk Honzík)

sobota 9/11 - hala Nový Rychnov

Starší přípravka, resp. její torzo (pro zvětšení klikni na obrázek), vyhrála okresní halový turnaj v Novém Rychnově. Naši kluci vyhráli všechny zápasy s celkovým skóre 20:3 a 15 body.