Letní příprava 2023 (roč.2023-2024)

Evropské poháry hrát nebudeme !

T.J. Tis (1.A) vs FC Slavoj 3:3 (2:2) - MOL cup - 3. krajské kolo

Slavoji se zápas vůbec nepovedl. A to hráli domácí od 40. minuty bez vyloučeného hráče. Absence Slavoje nemá cenu zmiňovat, ale stejně : Vyhrát jsme měli ! ... sestava

No, a teď v sobotu už to začne naostro. Na Budíně se představí béčko Vrchoviny. Začátek v 16:30.

Premiéru bude mít na Budíně nová automatická kamera (snímek)

Tak, ať natáčí jenom výhry Slavoje ! Ne jako zápas v Tisu.

Béčko ve Slavonicích v sobotu nehrálo (počasí)

FC Slavoj vs. Jiskra Třeboň 5:5 (3:3)

Večerní zápas ve středu na Budíně (začátek v 18:30) s účastníkem JčKP byl z naší stránky překvapivě podařený (opět spousta absencí) a moc nechybělo abychom vyhráli,

i když to po 20 minutách vypadalo dost bledě. Hosté totiž vedli už 3:0. Do konce poločasu ale vyrovnal Víťa Kučera a ve druhém poločase jsme dokonce dvakrát vedli. Soupeř ale vždy vyrovnal. Branky ve druhé půli dávali Jack Vodáček a Lukáš Smrčka.

***

V sobotu byl na programu na stadiónu Budín "Malý Perleťový pohár" starých pánů, který vyhrálo mužstvo ze Žirovnice. Trávník dostal pořádně zabrat.

Letní příprava pokračuje s rozpaky !

Výsledkově se Slavoji poměrně dařilo, ale s hráčskou účastí to už bylo horší. Nějaká zranění, ale hlavně spousta dovolených a tak byly sestavy hodně zmlácené ...

Sokol Jarošov (nováček OP J.Hradec) vs. Slavoj*B 2:6 /2:2)

branky Marek Jirsa 2, Véna Rušil, Vojta Novotný, Patrik Kolář (PK) a žák Radek Kopejtka (na snímku)

1.FC Jemnicko (1.A) vs. Slavoj*A ? 2:3 (1:0)

branky David Rozporka 2 (jedna z PK) a Jirka Lacina (výpomoc)

Slavoji chybělo hned 8 hráčů ze základu plus R.Podhradský, který přestoupil do Týna nad Vltavou. Stínem zápasu bylo zranění domácího brankáře Víti Kopečka, kterého odvezla sanitka s otřesem mozku a zlomenou lýtkovou kostí ... Škoda ... smůla !

Přejeme Víťovi brzké uzdravení bez následků !

Perleťový pohár - 88.ročník

Vítězem poháru se stala divizní FSC Stará Říše (na prvním snímku) před Slavojem Žirovnice (druhý snímek).