Lokomotiva Veselí n/Luž. vs. FC Slavoj 3:2 (1:1)

Sestava : Dvořák - Svoboda, Kuš, Petr Houška, Veith - Vilímek, Knotek (15. Staněk), Tomáš Houška, Rozporka - Pokorný (60.Makovička), Doležal Ondra ml.

Béčko FC Slavoj vyhrálo turnaj ve Strmilově

finále FCS*B vs. Sp.Počátky 2:0 (branky Hadrava a Metlička)

Sobota 26. červenec´od 17:00

FC Slavoj*A vs. FK J.Hradec*B 3:2 (2:1)

Sestava : Dvořák (46. Trepka) - Vilímek (85.Rušil), Petr Houška, Knotek, Svoboda, Staněk, Rušil (70.Omasta), Tomáš Houška (75. Veith), Rozporka - Pokorný (65. Doležal O.ml.), Adamec (70. Vodáček)

Branky : 18. Pokorný, 30. Rozporka, 88. O.Doležal. Hosté od 10. minuty vedli a v 80. minutě vyrovnali. V jejich dresu svým výkonem upoutal Beneš.

Neděle 27. červenec od 10:00

FC Slavoj*B vs. FK Pelhřimov*B 1:9 (0:5)

Branku vstřelil na začátku 2. půle Vojta Cajz, který následně neproměnil penaltu. V té době měl Slavoj několik možností na změnu skóre. Konec zápasu patřil opět hostům.

Sobota 19. července - začátek v 15:00 - stadion Budín

FC Slavoj vs. Dálnice Speřice  1:7 (1:3)

Sestava : Dvořák - Svoboda, Pahr (46.Doležal O.starší), Weith - Jiří Houška, Rušil, Staněk, Omasta, Cajz (46. M.Kořínek) - Doležal Ondra mladší, Tomáš Houška. Více a jiné hráče trenér Pahr k dispozici neměl. Branku Slavoje na 1:0 vstřelil v 7. minutě Staněk, pak už kralovali hosté. Co k tomu více říci ?

Turnaj v Pacově (neděle 13.7.)

V prvním zápase prohrál Slavoj s FK J. Hradec 4:1 (3:1), branka Staněk, ve druhém zápase o třetí místo opět prohra s Rašelinou Soběslav v poměru 3:1 (1:1), branka Vilímek.

V dresu Slavoje se vystřídalo 18 hráčů, vč. několika dorostenců.