FC Slavoj*B

2018-2019

OP II. třída (Poutník liga)

Podzim 2018 :

Přišli : Vojta Rušil, Tomáš Hřebecký, Marek Jirsa - všichni z dorostu

          Jakub Omasta - z Popelína

Odešli : hrající trenér Roman Hřib - Borek u ČB, Adam Svoboda do Popelína

Jaro 2019 :

beze změn


TABULKA a další zápasy ....

 

(hrajícími trenéry jsou Roman Bártů a Radek Kopejtka)

 B jaro 2019.jpg (246398 bytes) Slavoj*B - jaro 2019 (klikni na obrázek pro zvětšení)
neděle 31/3 FC Slavoj*B 5:2 (2:1) Pacov*B zápis

 Jirsa, Rysl, O.Doležal, T.Houška, Drechsler

 
sobota 6/4 SK Jiřice 3:1 (1:0) FC Slavoj*B zápis

  Kopejtka

 
sobota 13/4 FC Slavoj*B 3:2 (1:1)  Kamenice*B  zápis

  T.Severa 2, Metlička

 
neděle 21/4 Černovice 1:0 (0:0) FC Slavoj*B  zápis

  ---

 
sobota 27/4 FC Slavoj*B 5:3 (4:2) Maraton  zápis

  Drechsler 2, T.Houška 2, Jirsa

 
středa 1/5 Ústrašín 0:0 (0:0) FC Slavoj*B  zápis

  ---

 
sobota 4/5 Speřice*B 2:4 (1:1) FC Slavoj*B  zápis

  M.Jirsa 2, M.Pokorný a T.Houška

 
neděle 12/5 FC Slavoj*B 6:2 (2:2) Č.Řečice  zápis

  T.Houška, O.Doležal, Cajz, M.Rušil, Kopejtka, Kořínek

 
neděle 19/5 Obrataň 4:3 (3:1) FC Slavoj*B  zápis

  O.Doležal, Pokorný, T.Severa

 
FC Slavoj*B Plačkov  
FC Slavoj*B Čejov  
H.Cerekev FC Slavoj*B  
FC Slavoj*B Lukavec
 
neděle 12/8 FC Slavoj*B 4:2 (1:1) FC Ústrašín zápis

 Metlička 2, T.Severa, Drechsler

sobota 18/8 Sj.Pacov*B 2:2 (0:1) FC Slavoj*B zápis

 Pokorný, J.Houška

 
sobota 25/8 FC Slavoj*B 0:8 (0:2) SK Jiřice zápis

      ---

 
sobota 1/9 Kamenice n.L.*B 3:4 (2:3) FC Slavoj*B  zápis

T.Houška 2, P.Doležal, Habermann

 
sobota 8/9 FC Slavoj*B 5:2 (2:1) Černovice zápis

T.Houška 3, Drechsler, Metlička

 
neděle 16/9 Maraton 3:4 (2:1) FC Slavoj*B zápis

 J.Houška, Pokorý, T.Houška, Drechsler

 
neděle 23/9 FC Slavoj*B 3:3 (2:2) Speřice*B zápis

Drechsler 2, J.Mach

 
neděle 30/9 Č.Řečice 5:0 (3:0) FC Slavoj*B zápis

       --

 
sobota 6/10 FC Slavoj*B 3:3 (2:2) Obrataň zápis

 Pokorný 2, Drechsler

 
sobota 13/10 Plačkov 2:3 (2:1) FC Slavoj*B zápis

 Rušil Vojta, Rysl, Omasta

 
neděle 20/10 Čejov 1:4 (1:2) FC Slavoj*B zápis

Pokorný 2, Rysl, Vilímek

 
sobota 27/10 FC Slavoj*B 1:1 (0:0) H.Cerekev zápis

Kopejtka (PK)

 
sobota 3/11 Lukavec 5:1 (4:1) FC Slavoj*B zápis

 J.Mach