Marnost nad marnost a další ztráta bodů s hratelným soupeřem .....

9. kolo krajského přeboru Vysočiny

sobota 8.října v 15:00 hodin

FC Slavoj (14.) - SK Huhtamaki OKŘÍŠKY (2.)   0:1 (0:0)

S tímto soupeřem jsme se v novodobé historii ještě nesetkali. SK Okříšky jsou nováčkem krajského přeboru, kde si vedou velice zdatně a před naším zápasem jsou na 2. místě a jsou též favoritem zápasu. Kurs Synottipu je : 2,7 - 2,5 - 1,7. Též v ostatních anketách je tipováno převážně vítězství hostů.

Zápas se hrál za krásného podzimního počasí před 150 diváky, řídil Hitzger z H.Brodu, ŽK 3:4, ČK 0:0.

Naši nastoupili opět v kombinované sestavě : chyběli Jan Musil - zranění z tréninku, Jiří Vodáček - zranění, Makovička - pracovní zaneprázdnění, Camrda se nedostavil. Petr Houška a Pavel Mezera nastupovali se zraněním.

Zápas samotný mnoho fotbalové krásy nepřinesl. Naši několik možností nedokázali realizovat a tak rozhodla vlastní branka Kořínka v 65. minutě, když v tísni zasunul míč k tyči bezmocného Císaře.

Sestava : Císař - Houška Petr, Musil Václav, Mezera Pavel, Kořínek - Secký, Kuš, Mezera Jiří, Charousek - Houška Tomáš (84.Zd.Musil), Doležal Jiří (64.Časta Rosťa).

Brankáře Fialu jsme ohrožovali sporadicky Největší příležitosti měl Tomáš Houška Těsně po rozhodujícím okamžiku Domácí diváci letos mnoho radosti nemají Fanoušci hostů byli jistě spokojini

14. Žirovnice 1 1 7 9: 17 4 (-11)

Výsledky 9. kola :       Loňská tabulka po 9. kole .. zde !

KFS Vysočina 10.10.2005
Nejlepší tým krajského přeboru byl v Pelhřimově v první půli lepším celkem, ale po obrátce se domácí soubor zvedl a sahal i po třech bodech. Šťastná trefa M. Kopečka však zařídila výhru favoritovi. Bezchybné byly i Okříšky, Havlíčkův Brod a Bystřice nad Pernštejnem.
Bilance 9. kola krajského přeboru mužů: 2 ­ 0 ­ 5.

VELKÁ BÍTEŠ ­ OPATOV 4:2 (0:1) Hráči Velké Bíteše nezažili úspěšný vstup do utkání. Opatov je v úvodu přehrával a v 19. minutě se po penaltě Rubáka těšil z hubeného náskoku. Domácí soubor se vzpamatoval až po změně stran, začal svého soka převyšovat a díky hatricku Matouška a trefě Budila si připsal výhru 4:2. Branky: Matoušek 3, Budil ­ Rubák (PK), Kantor. Rozhodčí: Švec. 160 diváků.

ŽIROVNICE ­ OKŘÍŠKY 0:1 (0:0) Poslední Žirovnice doma svého silného soupeře překvapila aktivní hrou a slušnou kombinací. Mírná převaha však byla hostitelskému celku k ničemu, protože jeho hráči si v koncovce nevěděli rady. O všem tak rozhodl vlastní gól domácího Kořínka v 60. minutě. Branky: vlastní Kořínek. Rozhodčí: Hitzger. 120 diváků.
SVĚTLÁ N. S. ­ BYSTŘICE N. P. 1:2 (1:1) Domácí začali náporem a už ve 4. minutě se radovali z vedoucí branky, když se trefil Křikava. Bystřičtí poté srovnali hru a ve 39. minutě i průběžný stav. Ve druhém dějství se rodily šance na obou stranách a šťastnější byli nakonec po gólu Horáka hosté. Branky: Křikava ­ Sedláček, Horák. Rozhodčí: Nenadál M. 200 diváků.
PELHŘIMOV ­ HARTVÍKOVICE 0:1 (0:0) První půle se odehrála v režii hostujícího favorita, který zatlačil domácí na dlouhé minuty na jeho půli, jenže jeho střely se mezi tyče nevešly. Přestože Pelhřimov po obrátce zvedl hlavu, dočkali se šťastného vítězství hráči Hartvíkovic, když se obloukem pod břevno trefil Martin Kopeček. Branka: Kopeček M. Rozhodčí: Doležal. ČK: Kopeček M. (Hartvíkovice), 150 diváků.
JANOVICE ­ SFK VRCHOVINA 2:3 (0:1) Favorizovaní hosté se už v první pětačtyřicetiminutovce dostali do vedení a po přestávce zvýšili svůj náskok na 0:2. Domácí výběr však nesložil zbraně a díky zlepšenému výkonu dokázal vyrovnat. Z výhry se ale nakonec přece jen radovala Vrchovina, která rozdílový gól vstřelila v 89. minutě. Branky: Špendlíček, Reiterman ­ nehlášeno. Rozhodčí: Halásek. 100 diváků.

H. BROD ­ HUMPOLEC 4:2 (2:0) Domácí výběr okupoval třetí příčku tabulky a kontakt s nejlepšími si chtěl udržet i po utkání s devátým Humpolcem. Záměr se mu dařilo naplňovat už v úvodní části zápasu a po vítězství 4:2 rozšířil svoji bodovou sbírku na jedenadvacet. Branky: Šimoníček, Zimprich, Provazník, vlastní ­ Holoubek, Pýcha. Rozhodčí: Jakl. 120 diváků.

NÁMĚŠŤ N. O. ­ CHOTĚBOŘ 0:3 (0:2) Tým Chotěboře byl v prvním poločase mírně lepší a dařilo se mu skórovat z protiútoků. Náměšť si také vypracovala několik šancí, ale připsala si jen nastřelené břevno. Domácí byli po přestávce fotbalovější, ale selhali v koncovce. Branky: Slavík 2, Moravec. Rozhodčí: Šenigl. 130 diváků.