sobota 24.8. od 16:30 - Stadión Budín

Vydřená první podzimní výhra !

FC Slavoj vs. SK Přibyslav  3:2 (3:1)

Slavoj vyhrál se štěstím, hosté by si za předvedený výkon bod jistě zasloužili. Přibyslav začala lépe a po kombinační akci ji dostal do vedení už ve 14. minutě Škacha. Odpověď Slavoje byla ale více než pádná. Hned po rozehrání vyrovnal Dýnek a za dalších sedm minut už domácí po trefách Rozporky a Staňka vedli 3:1. Slavoji cestu za body zkomplikoval zbytečným a velice přísným vyloučením Poul. Hosté měli ve druhé půli stálou, místy až drtivou, převahu. V koncovce se jim ale moc nedařilo. Naštěstí Vopršal v 79. minutě jenom snížil. Na víc se už velice dobře hrající hosté nezmohli. Na druhou stranu ještě za stavu 3:1 mohl definitivně rozhodnout Pokorný, který obešel brankáře a zívala na něho odkrytá branka, jenomže dlouho váhal a jeho opožděnou střelu vykopl z prázdné branky vracející se obránce. Mohlo být vymalováno. Takhle jsme se o první body strachovali až do konce.

Góly: 15. Dýnek, 19. Rozporka, 22. Staněk - 14. Škacha, 79. Vopršal.

Rozhodčí: Beneš - Straka, Kůrka - del.Jonáš. ŽK: 4:1. ČK: 1:0 (42. Poul).

Diváci: 100.

Žirovnice: Trepka - P. Houška, Kuš, Poul, Vilímek (89. Omasta) - Rozporka, Kubík, Dýnek, Staněk (82. Veith) - Pokorný (87. Makovička), T. Houška.

Přibyslav: Holcman Marek, Svoboda, Smejkal, Krčál Škacha, Vykoukal (55. Pochop), Flekal, Buben Vopršal, Fikar (70. Kunc).

Rk. Tým Záp + 0 - Skóre Body PK (Prav)
1. Náměšť n.O.-Vícenice 3 3 0 0 14: 8 9   ( 6)
2. Humpolec 3 3 0 0 8: 2 9   ( 6)
3. Havl. Brod 3 3 0 0 5: 0 9   ( 3)
4. Sapeli Polná 3 2 0 1 10: 6 6   ( 0)
5. Ždírec nad D. 3 2 0 1 8: 4 6   ( 0)
6. M. Budějovice 3 2 0 1 5: 3 6   ( 0)
7. Jaroměřice n.R. 3 2 0 1 5: 5 6   ( 0)
15. Pacov 3 0 0 3 0: 7 0   ( -3)
16. Čáslavice-Sádek 3 0 0 3 6: 16 0   ( -3)

Počátky vs Slavoj*B 6:1 (2:0)

Výsledek jasně odpovídá poměru sil na hřišti, hosté ohrožovali domácí branku pouze sporadicky a Počátky si s chutí zastřílely. Po změně stran vedli domácí postupně až 5:0, hosté sice korigovali, poslední slovo měl však počátecký Valeš.
Góly: 41. a 43. M. Šatara, 51. a 69. Kopečný, 54. P. Soukup, 90. Valeš 85. - O. Doležal starší. Rozhodčí: Š. Machač. ŽK: 1:1. Diváci: 40 Počátky: F. Novotný Neuber, Tesař (77. A. Soukup), P. Zadák, M. Pavlíček, Kopečný, Blažek, Měkuta (61. T. Novotný) M. Šatara (46. P. Soukup), J. Smejkal, Valeš.

Žirovnice B: Kolář - J.Mach, Secký, Ištok, Svoboda, Metlička, Malý, Váňa, O. Doležal st., J. Doležal, J. Kořínek.

sobota - Budín od 14:00

Dorostenci vs. Habry 7:5 (4:1)