7. kolo KP - sobota 22. září od 15:30

>>  FOTKY !

FC SLAVOJ  vs. Slavoj PACOV 3:1 (1:1)

V souboji bodově chudých si pomohla Žirovnice. Ta porazila Pacov vůbec poprvé v historii vzájemných zápasů v rámci přeboru Vysočiny. Mírnou převahu potvrdil Dýnek, který ve 23. minutě po narážečce středem hřiště prostřelil Basíka. Chvíli před přestávkou udeřil i Pacov, míč dokopl do sítě po brejku Pěknic. I po změně stran byli Žirovničtí aktivnější. Po hodině hry sice Dýnkovu střelu zablokoval Kerouš, ale opakovaný pokus už skončil i za zády Basíka. Žirovnice definitivně rozhodla v 73. minutě, kdy po rohu Moravce skóroval hlavou Kocourek.
Góly: 23. a 62. Dýnek, 73. Kocourek - 39. Pěknic.

Žirovnice: Tomíšek Knotek, Kuš, Kořínek, Vilímek Rozporka, Vodáček (71. Blažek), Dýnek (85. Staněk), Moravec Pahr (79. Pokorný), Kocourek.

Pacov: Basík Přibyl, Koller, Fořt, Pavelec (46. Mařinec) Váňa, Kerouš, Jakub Vlach, Kabíček (81. Kostroun) Vítámvás, Pěknic.

Nejlepší hráči: Dýnek, Kuš - Pěknic.

Rozhodčí : kdo jiný ? opět Svoboda - asist. Švehla, Masopust, ŽK: 1:1. Diváci: 100

1. Okříšky 8 6 1 1 18: 7 19   ( 10)
2. Čáslavice-Sádek 8 4 3 1 21: 18 15   ( 6)
3. Humpolec 8 4 2 2 16: 10 14   ( 5)
4. Havl. Brod 8 4 2 2 15: 14 14   ( 2)
5. Velká Bíteš 8 4 2 2 13: 13 14   ( -1)
6. Stará Říše 8 4 1 3 13: 6 13   ( 4)
7. Chotěboř 8 4 1 3 15: 9 13   ( -2)
8. Náměšť n.O.-Vícenice 8 3 3 2 13: 10 12   ( 3)
9. Jaroměřice n.R. 8 3 2 3 15: 14 11   ( -4)
10. M. Budějovice 8 2 3 3 12: 11 9   ( -6)
11. Jemnicko 8 3 0 5 10: 15 9   ( -3)
12. Žirovnice 8 3 0 5 12: 20 9   ( -6)
13. Sapeli Polná 8 2 2 4 11: 17 8   ( -1)
14. Nová Ves 8 2 1 5 12: 16 7   ( -2)
15. Ždírec nad D. 8 1 3 4 7: 16 6   ( -9)

1:4 (0:3)
Čejov sehrál s papírovým favoritem vyrovnané utkání, velký rozdíl však činila kvalita zakončení. V té domácí dosti pokulhávali a tak je juniorka Žirovnice s přehledem přehrála.

Góly: 63. Cvrček- 10. Metlička, 28. O. Doležal, 45. J. Doležal, 61. Žižka.

Rozhodčí: Ryšánek. ŽK: 2:1. ČK: 1:0 (88. Mraček). Diváci: 30. Čejov: Novák Josef Svoboda (79. Semrád), Borovička, Mraček, Tománek, Jaroslav Svoboda, Maška, Pech, Cvrček, Kratochvíl, Čeleda (46. L. Svoboda).

Žirovnice B: Kadlec - Weith (76. Mach), P. Doležal, Makovička, Časta, Metlička, Žižka, Svoboda, Ondřej Doležal st., J. Doležal, Ondřej Doležal ml. (46. Jurík)

hř.Počátky - sobota od 9:00

Žáci vs. Speřice 1:11 starší (branka F.Novotný), mladší 3:4