Havl. Brod

Žirovnice 1:0 (1:0)

Slavoj sestava : Tomíšek - Vilímek, Poul, Kuš, Kořínek, Staněk, Dýnek, Jakub Vodáček, Petr Houška (27. Pokorný) Knotek (44.ČK) - Pahr (45.Moravec) ...na lavičce ještě Průša a Rozporka

Komentář Deníku je sice hezký, ale nepřesný a dost zaujatý.

Dle mého podal Slavoj, zejména ve druhém poločase, velmi dobrý výkon a domácí i v deseti přehrával. Bohužel branku, kterou by si jistě zasloužil, nedal. .. škoda ! Minimálně na bod bylo. Rozhodčí opět předvedli svou kvalitu ! Ambiciózní hlavní pískal to, co mu napověděli hráči H.Brodu, jeden pomezní měl za úkol mávat ve druhé půli Slavoji offsajdy (v prvním je asi mávat neměl, při brance H.Brodu určitě ne), druhý nevěděl která bije ! (hapos)

Rozhodčí : hlavní Holub Miroslav (Obrataň) - na čárách Čamra Jiří (Pelhřimov) a Staněk Josef (Hybrálec) - Jak jejich výkony zhodnotil delegát svazu Miroslav Vrzáček ?

1. Humpolec 21 15 3 3 50: 18 48   ( 15)
2. Stará Říše 20 14 2 4 43: 18 44   ( 11)
3. Havl. Brod 19 10 4 5 46: 32 34   ( 1)
4. Okříšky 19 10 3 6 33: 24 33   ( 3)
5. Náměšť n.O.-Vícenice 21 8 7 6 31: 27 31   ( -2)
6. Chotěboř 20 8 5 7 32: 23 29   ( -1)
7. Sapeli Polná 20 7 5 8 32: 33 26   ( -4)
8. Jaroměřice n.R. 20 7 4 9 38: 35 25   ( -5)
9. Žirovnice 20 7 4 9 30: 37 25   ( -5)
10. Velká Bíteš 20 7 4 9 30: 43 25   ( -5)
11. Ždírec nad D. 19 5 7 7 26: 37 22   ( -5)
12. Čáslavice-Sádek 19 6 4 9 32: 44 22   ( -5)
13. Jemnicko 19 6 2 11 26: 33 20   ( -4)
14. Pacov 20 5 5 10 24: 35 20   ( -7)
15. M. Budějovice 20 4 6 10 26: 43 18   (-12)
16. Nová Ves 19 5 3 11 25: 42 18   ( -9)

Č.Řečice vs. Slavoj*B 1:0 (1:0)

Domácí začali lépe a hned v 5. minutě se ujali vedení povedené střele Bouze. I když se i pak hrál zajímavý zápas a šance měly obě strany, gól už nepadl. Střelci měly vychýlené mušky.
Góly: 5. Bouz. Rozhodčí: Šenigl. ŽK: 1:2. Diváci: 60. Poločas: 1:0. Červená Řečice: P. Dýnek Popovič, Košťál, Plášil, Pavelka (67. Káva), J. Dýnek, Bouz (89. Gaupmann), Nohejl, Nenadál, Obranec, Kubánek (83. Hovorka).

Žirovnice B: O. Kadlec - Mach, Pavel Doležal, Makovička, Svoboda, Metlička, Weith, Váňa, Ištok, Jiří Doležal, O. Doležal ml. (38. M. Žižka).