27. kolo KP - Budín - sobota 8. června od 16:30

FC SLAVOJ  vs. Spartak V.Bíteš  2:2 (0:0)

V prvním poločas se obě strany se dostaly k náznakům šancí, ze kterých neuhodilo. Více pro diváka přineslo druhé dějství. Hned v jeho úvodu fauloval Kořínek, viděl červenou kartu a Klusák dostal z penalty Velkou Bíteš do vedení. Přesilovka hostům ale moc nesvědčila, domácí byli v deseti aktivnější. V 67. minutě vyslal prudký střílený centr do malého vápna Jakub Vodáček a hosté si srazili v tísni míč do branky výborného Šuly. Čtyři minuty před koncem, už za vyrovnaného početního stavu, rozehráli domácí roh a zpoza šestnáctky přesně mířil Jakub Vodáček. Žirovnice ale výhru neudržela, v 88. minutě po tresném kopu z poloviny hřiště a následném závaru v šestnáctce, vyrovnal Pokorný.

Góly: 67. vlastní, 86. Jakub Vodáček - 48. Klusák (PK), 88. Pokorný. Rozhodčí: Tesař. ŽK: 2:4. ČK: 1:1 (48. Kořínek 82. Škorpík). Diváci: 100.

Žirovnice: Trepka - Vilímek, Kuš, Poul, Kořínek - Staněk, Jakub Vodáček, Dýnek, - Pahr (81. Knotek) Pokorný (46. P. Houška),  ... na lavičce ještě Tomáš Houška a David Rozporka

Velká Bíteš: Šula Horký, Kopáček, Pohl, Rozum (83. Láznička) Loup, Ivančík (46. Klusák), Škorpík, Střecha Jelínek, Pokorný.

Nejlepší hráči: Jakub Vodáček, Moravec  -  Šula.

Sapeli Polná M. Budějovice 3:0

1. Stará Říše 28 20 3 5 63: 21 63   ( 18)
2. Humpolec 28 19 4 5 63: 23 61   ( 16)
3. Okříšky 28 16 4 8 51: 35 52   ( 10)
4. Havl. Brod 27 12 10 5 62: 41 46   ( 4)
5. Sapeli Polná 28 11 7 10 45: 47 40   ( -2)
6. Žirovnice 29 11 7 11 47: 50 40   ( -5)
7. Chotěboř 28 10 8 10 44: 33 38   ( -4)
8. Velká Bíteš 28 10 7 11 40: 56 37   ( -2)
9. Náměšť n.O.-Vícenice 28 9 9 10 35: 38 36   ( -9)
10. Jemnicko 27 11 3 13 43: 49 36   ( -3)
11. Ždírec nad D. 27 8 9 10 42: 54 33   ( -6)
12. Jaroměřice n.R. 27 9 5 13 57: 57 32   ( -7)
13. Čáslavice-Sádek 27 8 5 14 46: 63 29   (-13)
14. M. Budějovice 27 5 9 13 34: 53 24   (-15)
15. Pacov 28 6 6 16 32: 54 24   (-15)
16. Nová Ves 27 6 4 17 30: 60 22   (-17)

Plačkov vs. Slavoj*B 5:1 (3:1)

Domácí začali rychlým gólem Kalivody a do pohody jim pomohly i trefy Ehrlicha. Hosté pak sice snížili, ale první poločas se dohrál za převahy Plačkova. V úvodu druhého měli chvíli navrch hosté, jenže střelecky se neprosadili. Pak převzali iniciativu opět domácí, brankami Kubů a brankáře Milana Němce z penalty dali výsledku jednoznačnou podobu.

Góly: 2. Kalivoda, 21. a 24. Ehrlich, 71. Kubů, 78. Milan Němec (PK)

32. J. Doležal. Rozhodčí: Čepl. ŽK: 4:6. Diváci: 100.

Plačkov: Milan Němec Kubů, Tesař, Kotlík, Martin Němec, Kalivoda (46. Krejčí), Pavel Svatoš, Vašíček, Vrána, Ehrlich, Slavík.

Žirovnice B: Sosnovec - V. Musil, P. Doležal, Ištok, Svoboda, Metlička (82. Kadlec), Žižka, Veith, O. Doležal, J. Doležal, Z. Musil.

DOROSTENCI - neděle od 14:00 (hř.Budín)

Sp.Počátky vs. Přibyslav 1:3 (0:1)

Soupeř byl lepší, zejména v první půli. Branku, za stavu 0:3, vstřelil M.Pavlíček.