24. kolo KP - neděle 19. května od 16:30

Dekora Ždírec n.D.  vs. FC SLAVOJ 3:3 (1:1)

Domácí šli do vedení, Tomáš Houška bodlem vyrovnal a brzy po začátku druhé půle hosté dalekonosnou střelou Jakuba Vodáčka skóre otočili. „V té době jsem se domníval, že vyhrajeme,“ glosoval dění hostující kouč Leoš Mitas.

Po nedorozumění v obraně hostů však domácí vyrovnali a téměř vzápětí šli i do vedení. To mohli ještě pojistit z penalty, kterou sudí nařídil za zmaření brankové příležitosti hostujícím gólmanem. Domácí ale penaltou pohrdli (tyč). To už byl v brance Zdeněk Pahr. Šest minut před koncem poté z brejku stanovil konečnou remízu Pokorný.

Góly: 24. Čalkovský, 75. Novotný, 77. Plíšek - 36. T.Houška, 47. Vodáček, 84. Pokorný. Rozhodčí: Beneš. ŽK: 2:2. ČK: 0:1 (79. Trepka). Diváci: 150.

Ždírec n. D.: Veselý Plíšek, Novotný, Kysilko, Čalkovský, Horáček, Kolouch, Klimeš (72. Máša), Pátek, Votava, Smejkal.

Žirovnice: Trepka - Kuš (82. P. Houška), Poul, Kořínek, Staněk, Vodáček, Pokorný, T. Houška (79. Pahr), Vilímek (82. Knotek), Dýnek, Rozporka ... na lavičce ještě Průša

TABULKA
1. Stará Říše 23 17 2 4 53: 18 53   ( 17)
2. Humpolec 24 16 4 4 53: 20 52   ( 13)
3. Okříšky 23 13 3 7 42: 30 42   ( 9)
4. Havl. Brod 22 11 6 5 53: 36 39   ( 3)
5. Sapeli Polná 23 10 5 8 41: 37 35   ( 2)
6. Chotěboř 23 9 6 8 36: 26 33   ( -3)
7. Náměšť n.O.-Vícenice 24 8 8 8 32: 32 32   ( -7)
8. Žirovnice 24 9 5 10 38: 42 32   ( -4)
9. Velká Bíteš 23 9 4 10 32: 45 31   ( -2)
10. Jemnicko 22 9 2 11 34: 34 29   ( -1)
11. Jaroměřice n.R. 23 7 5 11 44: 47 26   ( -7)
12. Ždírec nad D. 22 6 8 8 34: 45 26   ( -7)
13. Čáslavice-Sádek 22 6 4 12 37: 56 22   (-11)
14. Pacov 23 5 5 13 26: 45 20   (-13)
15. M. Budějovice 23 4 7 12 29: 48 19   (-14)
16. Nová Ves 22 5 4 13 27: 50 19   (-14)

Slavoj*B vs. Sokol Jiřice 4:2 (2:1)

Žirovnice byla lepší po celý zápas. Slepené góly ji dostaly do dvoubrankového vedení, rychle sice snížil Příhoda a O. Doležal st. před přestávkou neproměnil penaltu, ale domácí i tak nepustili taktovku ze svých rukou. Po obrátce utekli na 4:1 a teprve potom se prosadil lídr tabulky.

Góly: 17. Ondřej Doležal st., 18. Žižka, 60. Ištok (PK), 73. P. Doležal - 23. Příhoda, 79. Jůzl. Rozhodčí: Chvála.

ŽK: 1:7. ČK: 1:1 (64. Ondřej Doležal ml. 50. Příhoda). Diváci: 60.

Žirovnice B: O. Kadlec P. Doležal, V. Musil, Ištok, Svoboda, Metlička, Žižka, Váňa, Ondřej Doležal st., J. Doležal, Ondřej Doležal ml.

Jiřice: Zabloudil Trnka, Vincenc, Bindzar, Jůzl, Jirků, Šimůnek, Hložek, Frantál (61. David), Příhoda, Kolárik

DOROSTENCI - neděle od 14:00

Štoky vs. Sp.Počátky 2:3