23. kolo KP - Budín - sobota 11. května od 16:30

FC SLAVOJ  vs. FC Chotěboř 1:0 (0:0)

Na podzim prohrál Slavoj v Chotěboři 4:0 (0:0), odveta se tedy částečně povedla.

Na kvalitě zápasu se podepsal značně podmáčený terén, nicméně obě strany daly do boje především bojovnost. Domácí mohli jít do vedení už v prvním poločase, jenomže Dýnek tváří v tvář brankáři mezi tyče nezamířil.

Po přestávce bylo vidět, že hráči Slavoje nemají už, díky "anglickém týdnu", síly. Chyběl pohyb a vázla přesnost. Stejně si ale vytvořili několik šancí. V 70. minutě byl blízko gólu T. Houška, ovšem nepřeloboval ležícího Vykoukala. Středopolař Slavoje si vše vynahradil v 80. minutě, kdy střelou zpoza šestnáctky vymetl šibenici.

Závěr zápasu se už hrál podle not Chotěboře, ale výsledek už svou podobu nezměnil.

Gól: 80. T. Houška.  Diváci: 80.

Žirovnice: Trepka - Vilímek, Kuš, Poul, Koříne - Staněk, T. Houška, Dýnek, Moravec (64. Rozporka) - Pahr (90. Weith), Pokorný (73. Průša).... na lavičce ještě P.Houška

Chotěboř: Vykoukal - Čáp, Hromádka, R. Odvářka, Hlaváček Moravec, Běloušek, Dvořák (25. Pfeffer), Somerauer M. Odvářka, Čapek (75. Turek).

Nejlepší hráči: Trepka, Vilímek - Vykoukal.

Rozhodčí : Sláma Kamil (ZR) - na čárách Beneš Jiří (ZR), Jiří Dlouhý (D.Voda)

Senožaty vs. Slavoj*B 3:3 (1:2)

K vidění byl běhavý fotbal, přičemž domácí šli do vedení už v 5. minutě brankou Maděry. Hosté pak do poločasu skóre otočili a v 57. minutě zvýšil na 1:3 Makovička, ale Senožaty se nevzdaly. Spravedlivou dělbu bodů zařídili M. Večeřa a K. Mareš.
Góly: 5. Maděra, 68. M. Večeřa, 82. K. Mareš 25. O. Doležal, 34. P. Doležal, 57. L. Makovička. Rozhodčí: Prokop. ŽK: 2:2. Diváci: 30.

Žirovnice B: O. Kadlec - Mach, P. Doležal, Makovička, Svoboda, Metlička, Ištok, Váňa, O. Doležal, J. Doležal, Žižka

DOROSTENCI - neděle od 14:00 (hř.Budín)

Sp.Počátky vs. Rozsochatec 3:4 (0:1)

Branky : Pavlíček, Měkuta, Kolář Old.