22. kolo KP - Pacov - sobota 4. května od 16:30

SLAVOJ Pacov  vs. FC SLAVOJ 1:4 (1:1)

Slavoj se musel obejít bez vyloučeného "zlého muže" Tomáše Knotka, vyloučeného v H.Brodě za dva brutální fauly a bez zraněného Petra Houšky.

Pacov ale nemá v současné době sílu, která by stačila na "náš" Slavoj. Ten byl od začátku do konce lepším týmem a zaslouženě vyhrál, když spoustu dalších možností nevyužil.

První branku vstřelil v 17. minutě V.Staněk střelou ze třiceti metrů přes brankáře Čecha (R.Basík byl prý na výletě), domácí Váňa pak ve 28. minutě po ojedinělém brejku krásnou střelou vyrovnal. Poté se spustila průtrž mračen a rozhodčí zápas ve 40. minutě přerušil. Po dešti se dohrával v kalužích první poločas a po výměně stran druhý. V něm se Slavoj už začal trefovat do černého a skóre narůstalo až na 1:4. Nejprve střílel M.Pokorný (49.), později M.Moravec (53.) a nakonec vstřelil svou první branku v dresu Slavoje Jakub Vodáček (84.)

Pacov neměl v sobotu nárok.

Pacov: Čech - Pavelec, Kerouš, Mařinec (56. Kuran), Bártů Jakub Vlach, Svoboda, Hrobský, Dolejš (46. Jaroslav Přibyl) Kabíček, Váňa.

Žirovnice: Tomíšek - Vilímek,  Kuš, Poul, Kořínek -  Staněk, Dýnek (70. Průša), Jakub Vodáček, Moravec - Pokorný (85.Rozporka), T. Houška (88. Pahr) ... na lavičce ještě brankář T.Trepka (poprvé po dlouhodobém zranění nohy)

Nejlepší hráči: Váňa - Pokorný, Kuš.

Rozhodčí : Straka Karel - na čárách Šula, Stratený - delegát svazu V.Hrkal.

ŽK: 3:1. ČK: 1:0 (70. Svoboda). Diváci: 130.

Podzimní zápas vyhrál na Budíně FC Slavoj 3:1 (1:1)

1. Humpolec 22 15 3 4 50: 19 48   ( 12)
2. Stará Říše 21 15 2 4 44: 18 47   ( 14)
3. Okříšky 20 11 3 6 37: 25 36   ( 6)
4. Havl. Brod 20 10 5 5 48: 34 35   ( 2)
5. Chotěboř 21 9 5 7 34: 23 32   ( -1)
6. Náměšť n.O.-Vícenice 22 8 7 7 32: 31 31   ( -5)
7. Sapeli Polná 21 8 5 8 37: 36 29   ( -1)
8. Žirovnice 21 8 4 9 34: 38 28   ( -2)
9. Jaroměřice n.R. 20 7 4 9 38: 35 25   ( -5)
10. Velká Bíteš 21 7 4 10 30: 45 25   ( -5)
11. Jemnicko 20 7 2 11 28: 34 23   ( -4)
12. Ždírec nad D. 19 5 7 7 26: 37 22   ( -5)
13. Čáslavice-Sádek 20 6 4 10 35: 49 22   ( -8)
14. Pacov 21 5 5 11 25: 39 20   (-10)
15. Nová Ves 20 5 4 11 27: 44 19   (-11)
16. M. Budějovice 21 4 6 11 27: 45 18   (-12)

Slavoj*B vs. Sokol Čejov 2:1 (1:0)

V první půli byli aktivnější hosté, měli více šancí ke vstřelení branky, ale ve 21. minutě jejich nápor uťal gólem domácí Jakub Svoboda. V 72. minutě poslal Žirovnici do dvoubrankového vedení J. Doležal, hosté kontrovali o tři minuty později Hložkem. V závěru byli blíže ke vstřelení branky domácí, jenže v 83. minutě selhal při exekuci penalty Váňa.
Góly: 21. J. Svoboda, 72. J. Doležal - 75. L. Hložek. Rozhodčí: M. Faltýnek. ŽK: 1:1. Poločas: 1:0.

Žirovnice B: O. Kadlec T. Mach, I. Kadlec (46. P. Doležal), L. Makovička, J. Svoboda, Metlička, Veith, T. Váňa, Ištok, J. Doležal, Žižka.

Čejov: T. Novák M. Šlechta, L. Svoboda, Tománek, Semrád, J. Svoboda, Neubauer, Nápravník, Borovička, Hložek, Dvořák. (Ruš)

DOROSTENCI - sobota od 10:00

Kamenice n.L. vs. Sp.Počátky 8:0