17. kolo KP - Budín - středa 8. května od 16:30

FC SLAVOJ  vs. SK Okříšky 0:1 (0:0)

Slavoj v předehrávaném zápase 17. kola krajského přeboru prohrál na svém hřišti s Okříškami. Hostům zařídil výhru sedm minut před koncem Kotrba. Vážné zranění Libora Tomíška! Zápasu by více slušela remíza, i když fans hostů pili více. Okříšské prokletí nadále trvá !

Gól: 83. Kotrba. Rozhodčí: Klement.- Machač, Čamra, ŽK: 3:1. Diváci: 140. Žirovnice: Tomíšek (65. Trepka) Vilímek, Kuš, Poul, Kořínek (89. Knotek) Staněk, Jakub Vodáček, Dýnek (85. Rozporka), Moravec Pokorný, T. Houška. (na lavičce ještě Průša, Pahr, Veith)

Okříšky: Fiala Jůza (65. Zeman), Tekal, Brabenec, Večeřa Martin Řezáč, Dočkal, Rampír, Tůma (90. Brestovský) Miroslav Řezáč (60. Dubský), Kotrba. Nejlepší hráči: Kuš - Fiala, Kotrba. (va)

V sobotu hraje Slavoj opět na Budíně, tentokrát proti nebezpečné Chotěboři.

Jedná se o jediný středeční zápas KP. Důvodem této předehrávky (původní termín 22. června) je příprava hřiště na PP 2013.

Domácí bilance Slavoje 6-1-3 je úplně stejná jako venkovní bilance hostí. Ta je řadí na první místo na hřištích soupeřů. Takže, hoši pozor na ně !

Slavoji se ale poslední dobou herně daří, nepřekonatelná překážka by to být nemusela. Můžeme tedy vidět velmi dobrý fotbal.

Zápas bude pískat Tomáš Klement z H.Brodu, na čárách opět okresní oblíbenci, tentokrát Čamra a Machač

V Okříškách prohrál Slavoj na podzim 3:0 (0:0)

DOROSTENCI - středa od 14:00 (hř.Budín)

Sp.Počátky vs. Jiskra Měřín 1:1 (0:1)

Naši kluci prohospodařili první poločas, ve kterém se dlouho hledali a chyběla větší bojovnost. Hosté se velice lacino dostali do vedení už v 5.minutě.

Druhá půle už byla lepší a mohlo se i vyhrát, ale brankář hostí byl proti.

Vyrovnávací branku vstřelil R.Měkuta v 75. minutě.