15. kolo KP - středa 3. října od 16:00 - hřiště ve Stáji

Sapeli Polná vs. FC SLAVOJ 1:1 (0:1)

Co na to říci? Slavoj opět hrál jenom první poločas. V něm mohl vstřelit i více branek než jednu, ale bohužel nevstřelil. Ve druhém už to bylo zase jedno velké trápení. Domácí, po přestávkovém mytí hlav, přiostřili a to na nás platilo. Rázem jsme začali ztrácet půdu pod nohama a vrátili jsme se do obvyklých venkovních kolejí.

Když poměrně brzy domácí z přísné penalty vyrovnali, můžeme být nakonec za bod rádi.

DENÍK / První poločas podali domácí opět velmi matný výkon. Hosté byli fotbalovější a dostali se do dvou gólových situací, z nichž jednu dokázali využít. Po závaru před Koubkovou brankou se dostali Žirovničtí hráči ke třem střelám za sebou, přičemž ta poslední z kopačky Pahra skončila v síti. Domácí se na odpověď nezmohli a poločas prohráli.
Po změně stran se obraz hry úplně obrátil. Žirovnice takřka přestala existovat a Sapeláci ovládli hru. Domácích bylo najednou celé hřiště, vytvářeli si šance za šancí a celkem brzy vyrovnali. Zpoza šestnáctky vystřelil Špendlíček, Tomíšek jeho střelu neudržel a dobíhající Padrnos si došel pro penaltu. Tu s přehledem proměnil Rychtecký. Polná nechtěla zůstat jen u vyrovnání, jenže šance Padrnose, Rychteckého, Zamazala a Brnického vyzněly do prázdna.

Pozn.: Petr Kořínek nastřelill hlavou asi 15 minut před koncem břevno.

Góly: 51. Rychtecký (PK) 37. Pahr. Rozhodčí: Čamra. ŽK: 1:3. Diváci: 50.

Sapeli Polná: Koubek Slezák, Rychtecký, Reiterman, Barák Fišer (7. Zamazal), Brnický, Vacek (46. P. Matějíček), Szabó Špendlíček, Padrnos.

Žirovnice: Tomíšek - Knotek (79. Weith), Kuš,  Kořínek, Průša - Staněk, Jack Vodáček, Dýnek, Vilímek - Kocourek (63. Pokorný),  Pahr (na lavičce připraven ještě Rosťa Časta)

Nejlepší hráči dle Deníku : Koubek, Barák - Tomíšek.

Havl. Brod Jemnicko 3:0 (0:0)
Sapeli Polná Žirovnice 1:1 (0:1)
Stará Říše Velká Bíteš 2:1 (0:1)