13. kolo KP (15. hrané) - sobota 3. listopadu od 13:30 - Poslední podzimní zápas Slavoje

FC SLAVOJ  vs. 1.FC Jemnicko 2:1 (0:0)
Sobotní zápas proti 1.FC Jemnicko, byl pro letošek pro Slavoj*A zápasem posledním. První jarní kolo se už předehrávat nebude. O víkendu se budou v krajském přeboru dohrávat nesehrané zápasy z minulého týdne.
Béčko by ještě mělo o tomto víkendu předehrávat doma s Maratónem a další víkend, t.j. 17.11. ještě dohrávat s Plačkovem. Takže, pokud počasí a vyšší instance dovolí, bude ještě na Budíně k vidění dvakrát fotbal.
Dorostenci prohráli ostudně v neděli na hřišti v Počátkách s Ledčí a teď už je čeká zimní přestávka.

První poločas se hrálo vyrovnané utkání s minimem šancí. O něco více jich měl domácí Slavoj, ale brankář Kopeček byl vždy na místě.  Na začátku druhé půle ale už na hlavičku Zdeňka Pahra po rohovém kopu nestačil. Hosté mohli vyrovnat, ale brejk z poloviny hřiště skvělým zákrokem zastavil Tomíšek. Udeřilo tedy opět na druhé straně. Po sólu Staňka a jeho střetu s Kopečkem se sice penalta nepískala, ale míč se však vrátil do šestnáctky a nekopromisním volejem ho uklidil do sítě Rozporka. Slavoj mohl své vedení navýšit, ale při střele Staňka se opět vyznamenal Kopeček a při gólové střele Rozporky zastoupil hostujícího brankáře nechtěně náš útočník Martin Pokorný. Hosté se snažili v závěru kousat, ale trefili se pouze jednou Koutným po rohovém kopu. Slavoj své vítězství uhájil a tím tak jenom potvrdil dobrou formu v závěru podzimu, když už neprohrál šestý zápase v řadě (2 vítězství + 4 remízy).

Góly: 51. Pahr, 78. Rozporka - 85. Koutný. Rozhodčí: Svoboda. ŽK: 1:1.

Diváci: 100.

Žirovnice: Tomíšek Průša (52. P. Houška), Kuš, Dýnek Rozporka, Jakub Vodáček, Blažek, Staněk, Kocourek (89. Jiří Vodáček) Pokorný (82. Moravec), Pahr.

Jemnicko: Kopeček - Sevelda, Tobolka, Koutný, Tesař, Navara (71. Z. Kincl), Mašát, Kelbler, J. Kincl, Krejča, Grün.

Nejlepší hráči: Kuš, Jakub Vodáček - Kopeček.

4. Havl. Brod 15 7 4 4 39: 26 25   ( 1)
5. Velká Bíteš 15 6 4 5 26: 29 22   ( -2)
6. Chotěboř 15 6 3 6 26: 18 21   ( -3)
7. Náměšť n.O.-Vícenice 15 5 6 4 22: 21 21   ( 0)
8. Ždírec nad D. 15 5 5 5 20: 29 20   ( -4)
9. Sapeli Polná 15 5 4 6 25: 27 19   ( -2)
10. Čáslavice-Sádek 15 5 4 6 27: 35 19   ( -2)
11. Žirovnice 15 5 4 6 22: 31 19   ( -5)
12. Jaroměřice n.R. 15 5 3 7 27: 29 18   ( -6)
13. Pacov 15 4 4 7 18: 25 16   ( -8)
14. Nová Ves 15 4 3 8 21: 28 15   ( -6)
15. Jemnicko 15 4 2 9 17: 25 14   ( -7)
16. M. Budějovice 15 3 4 8 18: 30 13   (-11)

Zápas o druhé místo naši nezvládli !

Božejovští se proti "juniorce" Žirovnice dlouho nemohli prosadit, před poločasem se jim to však podařilo a góly Kociána a M. Kumžáka znamenaly dvoubrankové vedení. Po změně stran Žirovničtí snížili, ale zbytečně se nechal vyloučit Ondra Doležal ml., takže se vyrovnání nekonalo.
Góly: 40. Kocián, 44. M. Kumžák – 64. J. Doležal. Rozhodčí: Šenigl. ŽK: 3:4. ČK: 0:1 (62. O. Doležal). Diváci: 40. Poločas: 2:0.

Božejov: Hák – Smejkal, Pejcl, Jan Vacek ml., Kocián (63. Jan Vacek st.), Fučík, Svoboda, M. Kumžák, Kopejtko (83. Menhart), Havlík (90. J. Kumžák), Palla.

Žirovnice B: Sosnovec – Kadlec, P. Doležal, Habermann, Weith, Mach, Časta, Metlička, Váňa, J. Doležal (84. Žižka), O. Doležal ml..

neděle 4/11  od 13:00 - hřiště Počátky

Dorostenci vs. Ledeč n/S 1:7 (1:1)

Vyrovnaný první poločas nenasvědčoval, že po přestávce přijde debakl. Hoši, na brankáře nelze všechno svádět !!!