16. kolo KP - sobota 16. června od 15:30 - hřiště Jaroměřice n.Rok. - poslední kolo - dohrávka

Destrukce Jaroměřice n.R.

vs. FC SLAVOJ 5:3 (1:2)

Burza - Knotek, Charousek, Kořínek, Průša - Dvořák, Vilímek, Rozporka, Moravec - Staněk, Pokorný (ke konci střídali L.Dýnek a Petr Houška)

V sedmé minutě vedl Slavoj po hlavičce Kořínka 0:1, v 9.minutě 0:2 po další hlavičce, tentokrát Vilímka. Domácí snižují ze skrumáže ve 12. minutě na 1:2. V 15. minutě trefuje Pokorný po úniku tyč a ve dvacáté minutě, po nájezdu na brankáře Chalupu Vilímka s Dvořákem, netrefuje druhý jmenovaný prázdnou branku (prý přihrával .. ?). Do konce půle se už nic nestalo.

Druhý poločas začali lépe domácí, kteří těžili z naivní obrany Slavoje. respektive z toho, že Slavoj bránit skoro přestal a chtěl jenom dávat góly. Hned ve 49. minutě domácí vyrovnali a později skóre postupně, po rychlým brejcích a následných "blafácích" na Míňu, otočili až na 4:2. Potom ještě Knotek po rohovém kopu snížil, opět hlavou, na 4:3, ale to bylo ze strany Slavoje vše. Domácí po dalším brejku ke konci zápasu výsledek pojišťují na 5:3.

KONEČNÁ TABULKA KP 2011-2012
1. Bystřice nad P. 30 20 5 5 71: 31 65   ( 20)
2. Stará Říše 30 19 4 7 66: 24 61   ( 16)
3. Humpolec 30 19 4 7 68: 42 61   ( 16)
4. Sapeli Polná 30 15 4 11 53: 43 49   ( 4)
5. Čáslavice-Sádek 30 14 5 11 56: 51 47   ( 2)
6. Pacov 30 12 7 11 36: 39 43   ( -2)
7. Jaroměřice n.R. 30 13 2 15 60: 63 41   ( -4)
8. Havl. Brod 30 10 9 11 47: 46 39   ( -6)
9. Okříšky 30 9 12 9 38: 47 39   ( -6)
10. Velká Bíteš 30 10 8 12 43: 42 38   ( -7)
11. Ždírec nad D. 30 12 2 16 38: 62 38   ( -7)
12. Jemnicko 30 10 6 14 54: 53 36   ( -9)
13. M. Budějovice 30 10 6 14 41: 46 36   ( -9)
14. Žirovnice 30 9 5 16 44: 65 32   (-13)
15. Nová Ves 30 5 10 15 33: 50 25   (-20)
16. Herálec (HB) 30 5 7 18 28: 72 22   (-23)

Předzápasové info :

Dlouho nevídané ! O postupujícím do divize a sestupujícím z KP rozhodne až poslední kolo !

Ve hře o postup jsou Bystřice n.P. a Stará Říše (vzájemné zápasy hovoří pro Starou Říši), směrem dolů Herálec a Nová Ves (vzájemné zápasy pro Novou Ves). Protože žádný klub z Vysočiny nesestoupí z divize, sestupuje pouze poslední mužstvo tabulky KP.

Slavoj skončí, po mizerném jaru, pravděpodobně na 14. místě (nejlépe 13.), a to se rozhodně nečekalo ! Utkání obou soupeřů na podzim na Budíně skončilo šťastnou výhrou Slavoje 2:1.

Zápas v Jaroměřicích se kvůli EURO 2012 a "dokopné" hraje už od 15:30 hodin. Soupeř nám vyšel vstříc, a tímto mu děkujeme. Tentokrát se cestuje autobusem s odjezdem ve 13:00 hodin.

Rozhodčí : Stehlík - Dlouhý, Sláma