Poslední kolo - hřiště Velká Bíteš od 15:30 hodin

Velká Bíteš vs. FC Slavoj 1:3 (0:1)

O první branku zápasu se ve 25. minutě postaral z rychlého brejku Tomáš Houška. Žirovnice od tohoto okamžiku převzala otěže zápasu do svých rukou. Do druhého poločasu vstupovali domácí odhodlaně, ale okamžitě je z dalšího brejku ztrestal Staněk, 0:2. O deset minut později přidal třetí gól Dvořák, a tak bylo o výsledku i přes závěrečnou snahu Velké Bíteše rozhodnuto. „Žirovnice nás po zásluze přehrála kombinační hrou. Byla běhavější a pro tři body udělala více než my,“ zhodnotil utkání domácí kouč Šula.
Góly: 74. Pokorný – 25. T. Houška, 46. Staněk, 55. Dvořák.

Rozhodčí: Beneš. ŽK: 3:3. Diváci: 100

V. Bíteš: Šula – Kopáček, Pelán, Kerber, Ivančík – Antoš (70. Malý), Klusák, Pohl, T. Loup (60. Rozum) – Dvořák, Pokorný.

Žirovnice: Kadlec – Časta, P. Houška, Kuš, Veith – Staněk, Dýnek (70. Makovička), Blažek, Moravec – Dvořák (85. Semotán), T. Houška (55. Pokorný).

Nejlepší hráči: Šula – P. Houška, Veith. (DENÍK Vysočina)

Slavoj*B vs. Sp.Počátky 2:2

Sousedské derby přineslo bojovný zápas, který nakonec vyústil ve spravedlivou remízu. Tu stanovily pokutové kopy. J. Doležal trestal faul a dostal domácí dvacet minut před koncem do vedení, po ruce v šestnáctce vyrovnával D. Dedera.

Góly: 57. O. Doležal ml., 70. (PK) Jirka Doležal - 37. Brýna, 78. (PK) D. Dedera. Rozhodčí: Faltýnek. ŽK: 1:2. Diváci: 50. Žirovnice B: M. Metlička – T. Dýnek, P. Doležal, Hryzák (72. Plíhal), Mach, J. Metlička (31. Secký), Camrda, Jurík, Váňa (86. Žižka), J. Doležal, O. Doležal (Dudan)

Počátky: Novotný – Doskočil, M. Burza, Ištok, Šatara, Kopečný, D. Dedera, Kozelek, A. Soukup, Valeš, Brýna. (tm)