FC Slovan H.BROD vs. FC SLAVOJ

4:0 (0:0)

Pro Slavoj zakletá branka

Deník Vysočina

Žirovničtí fotbalisté budou chtít na tento zápas asi co nejdříve zapomenout. Ač se prezentovali velmi pěkným fotbalem, tak si odvezli domů čtyřgólovou nadílku.

Trenér Leoš Mitas pravil po zápase "Za ten první poločas nás potrestal fotbalový bůh"

A asi měl pravdu, protože ...

neděle 19. září od 10:15 - hřiště Častrov

Slavoj*B vs. Obrataň 7:3 (3:2)

V útočně laděném utkání na hřišti v Častrově byli domácí od začátku lepší, hosté dokázali střelecky držet krok jen poločas. Po přestávce to už byla jednoznačná partie, čemuž v závěru napomohly i dvě červené karty hostů.

Góly: 7. a 55. Staněk, 10. a 67. O. Doležal Sendrs., 26. Semotán, 60. Lukáš Dýnek, 85. Pokorný – 25. a 76 (druhý PK) Šimek, 40. Kalina. Rozhodčí: Faltýnek. ŽK: 2:5.

ČK: 0:2 (70. Čekal, 75. Fical).

Žirovnice B : Sosnovec – P. Doležal, T. Dýnek, Kořínek, Veith, Semotán, L. Dýnek (62. Rathouzský), Jiří Doležal (73. Mach), Staněk, Ondra Doležal Sendrs, Pokorný.

Obrataň: Kučera – Čekal, Melichar, Krejčí (78. Pařil), Menšík, Šimek, Kalina, Puchner, Fical, Vilímek, L. Vlach