15. kolo KP předehrávka - úterý (státní svátek) 28. září od 15:30

FC Slavoj vs. Slavoj TKZ Polná 1:3 (1:3)

Na leadra jsme bohužel nestačili

Na podmáčeném, ale regulérním terénu, působili hosté od začátku fotbalovějším dojmem a rozhodující náskok si vytvořili už v prvním poločase. Skóre otevřel v 5. minutě polenský Kovář, který střelou zblízka potrestal nedůslednost obrany Slavoje. Ve 20. minutě sice Moravec nepohrdl penaltou po faulu na T. Houšku, ale když Slavoj začal hru vyrovnávat a dostávat se na dostřel polenské branky, znovu po rychlém brejku inkasoval. To, když se ve 26. minutě nádherně trefil hlavou Kovář. Třetí gól hostů vstřelil po dalším brejku ve 39. minutě Holas.

Druhý poločas přinesl opět spoustu šancí na obou stranách, ale pro Slavoj byl brankář Skočdopole  tentokrát nepřekonatelný a kontaktní branku nám nedopřál.

Hosté nastřelili z jedné vyložené šance jenom tyč.

Polná si výsledek bez větších problémů pohlídala a vyhrála zcela zaslouženě.

Slavoji se snaha nedá upřít, ale sportovně nutno říci, že na soupeře tentokrát nestačil.

Góly: 20. (PK) Moravec – 5. a 26. Kovář, 39. Holas. Rozhodčí: Šula. ŽK: 1:0. Diváci: 100

Žirovnice: Basík – P. Houška (46. Kořínek), Kuš, Charousek, Veith – Časta, Staněk, L. Dýnek (85. Poustecký), T. Houška – Moravec, Pokorný (65. Kněžínek)

na lavičce ještě M.Dvořák

Polná: Skočdopole – Tomas, Adamec (75. Klíma), Tlačbaba, Pražák - Holas (83. Kratochvíl), Černý, Urbánek, Kučera - Kaplan, Kovář (87. Takács).

Slavoj*B vs. SK H.VES 3:4 (2:2)

Poslední tým čekající na vítězství se v dohrávce dočkal. Horní Ves si odvezla z Častrova všechny body
Domácí hráli dobře jen v úvodech poločasů, pak byli lepší cílevědomější hosté. O jejich vítězství rozhodl Prchal.
Góly: 10. a 25. Makovička, 50. O. Doležal Dudan

hosté: 30. Kušta, 32. David, 75. Nováček, 80.(PK) Prchal.

Rozhodčí: Klein. ŽK: 1:0. Diváci: 15

Žirovnice B: Sosnovec – T. Dýnek, Kešner, Metlička (65. Jurík), Mach, Plíhal, Vodáček, Semotán, J. Doležal, O. Doležal Dudan, Makovička.

Horní Ves: Vácha – Fous, Fiala, Kubů, Kušta (60. Skokan), Vratišovský, Nováček, David, Prchal, Bělohlávek, Srbek

1. Polná 10 8 0 2 36: 10 24 ( 6)
2. Nová Ves 10 7 2 1 25: 13 23 ( 8)
3. Bystřice nad P. 10 6 2 2 29: 11 20 ( 2)