12. kolo KP (14-té hrané) - neděle 24. října od 14:30 - Nová Ves u N.Města na Moravě,

TJ Nová Ves vs. FC SLAVOJ 2:5 (1:2)

sobota 23. října od 14:30 - hřiště Častrov

Slavoj*B vs. Střepina Žirov 2:1 (1:1)

Slavoj se ujal vedení hned v 9. minutě, kdy se prosadil hlavou Pavel Doležal. Žirov vyrovnával ve 36. minutě z penalty za faul brankáře Kadlece.

Po změně stran to dlouho vypadalo na dělbu bodů. Kanonýr Semotán neměl tentokrát svůj den, ale vše si vynahradil jako nahrávač. Po jeho nádherně kopnutém rohu mířil do sítě hostů Pavel Janů. Hosté na zvrat už neměli.
Góly: 9. P. Doležal, 81. Janů – 36. (PK) Morava. Rozhodčí: Chvála. ŽK: 2:2. Diváci: 50.

Žirovnice B : Ondra Kadlec – Martin Metlička, Jan Metlička, Janů, Pavel Doležal, Jiří Doležal, Vodáček, Semotán, Mach, Misař, Makovička.

Žirov: J. Jonáš – Bělík, P. Marek, Hotovec, Hamalčík (75. T. Marek), Samec, L. Jonáš, Kratochvíl, Morava, Kubát, Nebesař.