11. kolo KP (13-té hrané) - sobota 16. října od 14:30 - stadion Budín

FC SLAVOJ vs. Sokol Herálec 4:0 (2:0)

neděle 17. října od 14:30 - hřiště Božejov

Božejov vs. Slavoj*B 2:4 (1:3)

Domácí vedli od 25. minuty, ale ve 30. vyrovnával na 1:1 Jiří Doležal, ve 35. min. otočil Semotán z penalty na 1:2 a ve 40. minutě dává rozdílovou branku na 1:3 Tomáš Dýnek lobem z pravého křídla přes brankáře Lukáše Macha (náš bývalý brankář dorostu).

Na začátku druhé půle domácí snížili na 2:3, ale poslední slovo měl Martin Dvořák, který proměnil sólový nájezd (2:4)

Poznámka: Málokdy se vidí, že pomezní z řad laiků tak poctivě a úzkostlivě mávají svému mužstvu ofsajdy. Chválím (hapos)

Deník napsal :

Božejovští neměli proti rezervě Žirovnice jednoduchou úlohu. Hosté totiž přijeli posíleni o několik pendlů z áčka, což bylo na hřišti vidět. Žirovničtí měli celé utkání pod kontrolou a zaslouženě si odvezli všechny body.
Góly: 33. J. Vacek ml., 54. Svoboda – 39. Doležal, 44. Semotán, 45. T. Dýnek, 79. Dvořák. Rozhodčí: Faltýnek. ŽK: 1:1. Diváci: 70. Poločas: 1:3.

Božejov: Mach – Pejcl, Buchal (84. Tříska), Kněžínek, Pelíšek, J. Vacek st., Svoboda, Kumžák, Kopejtko, J. Vacek ml. (84. Smejkal), Ramirez.