odjezd ve 13:15 hodin, zač. v 16:00 hod

Přibyslav

1:2 (0:1)

FC Slavoj

Dle předsezónních prognóz by se mělo jednat o zápas dvou favoritů soutěže, avšak situace v tabulce zatím vypadala trochu jinak. ....

První půle měla celkem vyrovnaný průběh, ve kterém měl Slavoj přece jenom více brankových možností, když některé po gólu přímo volaly. Tu největší měl Ondra Kněžínek, který kopal ve 28. minutě pokutový kop. Ten ale skončil na tyči a tak uhodilo až o pět minut později, když unikající Martin Pokorný přeloboval vybíhajícího brankáře a bylo to 0:1.

Druhá půle přinesla zvýšenou snahu domácích o vyrovnání. Slavoj ale úspěšně kontroval a po rohovém kopu v 70. minutě zvýšil Zaňák na 0:2. To už hráli domácí "vabank", takže mohli několikrát ještě inkasovat. Hráčům Slavoje ale k úspěšnému zakončení chybělo už více sil.

Byli to tak domácí, kteří se v 82. minutě radovali z branky, kterou dosáhli utěšenou střelou z přímého kopu, na kterou Šamal ani nereagoval. Potom sílil tlak domácích podporovaný panem rozhodčím, ale ani po 5-ti minutovém prodloužení se branky nedočkali a tak Slavoj slavil klobásou, kofolou a pivem třetí výhru v řadě.

Sestava : Šamal - Petr Houška, Kněžínek, Kuš, Vodáček - Tomáš Houška, Mezera, Secký, Cvach (zraněn -20. Misař) - Pokorný (68. Zaňák), Vlach (84. Staněk) - na lavičce připraven ještě druhý brankář Skoták.

Rozhodčí : Hrůza potvrdil zejména ve druhé půli své příjmení a s úsměvem pískal pro domácí.

14. Dobronín 6 0 2 4 8: 13 2 ( -4)

V příštím kole hraje Slavoj v sobotu na Budíně od 15:30 hodin s Ledčí nad Sázavou