22. kolo

sobota 23. května od 16:30

FC Slavoj vs. Sokol HABRY

6:1 (2:0)

DřinaHráčům Slavoje se tentokrát střelecky dařilo a odnesly to tvrdě hrající Habry. Hattrickem se blýskl Václav Staněk, dvě branky přidal Pavel Wiener a jednu smolař zápasu Martin Pokorný, který neproměnil ještě několik velice dobrých příležitostí. Snad si to schoval do Chotěboře .....

Problémy se sestavou byly zapomenuty už za 15 minut. To už Slavoj vedl 2:0 a kráčel za desátou výhrou.

Pro zranění chyběli : Ondra Kněžínek, Jiří Mezera, Misi, Vráťa Cvach a samozřejmě Jan Musil.

Z pracovních důvodů nebyl přítomen ani kapitán Jiří Vodáček (snad jsem na někoho nezapomněl, když, tak promiň)

Na lavičce seděl pouze Lukáš Makovička a čtyři dorostenci, kteří hráli předzápas. Dva z nich se i dostali ke konci zápasu na hřiště a to Ondra Doležal a Jakub Svoboda. Dále připraveni ještě brankář Ondra Kadlec a stoper Jirka Kešner.

Slavoj : Socha - Petr Houška, Kuš, Charousek, T.Dýnek - Secký (85. Svoboda), Wiener, Poustecký, T.Houška - Staněk (85. Makovička), Pokorný (80. Doležal Ondra zv. Dudan)

Branky :

3. minuta : Wiener po centru z pravého křídla a tvrdého ataku na T.Houšku, když někteří hráči přestali hrát v domnění, že se bude pískat. Rozhodčí však nechal ve hře pokračovat a Pavel Wiener se nemýlil.

Slavoj dál soupeře tlačil a vyústěním byla branka V.Staňka (15.´) hlavou po standardce a centru J. Charouska z levého křídla. Pak tvrdě hrající hosté hru vyrovnali, ale do konce poločasu se toho už moc nestalo.

Druhá půle začala opět náporem Slavoje a přibyly další branky v síti brankáře Valy.

55. minuta : Staněk levačkou trefuje šibenici (3:0),

60. minuta : Pokorný zpracovává na penaltě míč, dělá otočku kolem obránce a pálí k tyči (4:0)

65. minuta : hosté zahrávají trestný kop z levé strany a Toma snižuje hlavou na 4:1

70. minuta : Staněk zblízka završuje hattrick

80. minuta : Wiener z trestného kopu kolem zdi stanovuje konečné skóre (6:1)

Oslavy mohly vypuknout !

Pískal Jiří Tesař, který hostům vyloučil za faul v 81. minutě Stránského, na čárách ivo Nováček a Petr Ságl.

Přihlížela hrstka diváků (asi 60 a to možná přeháním)

ŽK 1:4, ČK 0:1