.

SK Slavoj PACOV vs. FC Slavoj

3:2 (1:1)

První minuta a obrovská neproměněná šance Tomáš Houšky.

Pak přišel úvodní mírný tlak leadra soutěže, ale neuhodilo. První branka zápasu přišla ve 27. minutě, když Tomáš Houška vymetl šibenici a Slavoj vedl. Leč vedení netrvalo dlouho.

Už za tři minuty se zjevili dva osamocení útočníci na velkém vápně (offsaide?) a Dušan Socha neměl šanci.

Druhá půle vyrovnaného střetnutí začala pro Slavoj velice smolně a to vlastní brankou, když trestný kop od poloviny hřiště zasáhl nešťastně hlavou Jirka Charousek a míč končí v síti. Slavoj vyrovnal v 59. minutě opět Tomášem Houškou, který se po úniku Wienera a závaru ve vápně trefil "pod víko".

Zápas pokračoval se střídáním útoků na obou stranách. V těchto minutách dominovali zejména oba brankáři. Přišla však 80. minuta a opakovala se téměř stejná situace jako u druhého gólu domácích s tím rozdílem, že tentokrát hlavičkujícího Jirku Charouska porazil rukama domácí hráč a míč končí na hlavě za ním nabíhajícího dalšího pacovského útočníka a následně v síti. Slabý rozhodčí Beseda bohužel nepíská (3:2). Slavoj mohl v závěrečném náporu ještě vyrovnat, ale hlavičku Wienera brankář Basík vyrazil.

Zápasu by víc slušela (dle mého mínění) remíza. Domácí byli tentokrát šťastnější.

Sestava : Socha - Petr Houška, Kuš, Charousek, Secký - Tomáš Houška, Vodáček, Poustecký (80.J.Doležal)Wiener - Pokorný, Staněk.