neděle 17. srpna 2008

od 16:30 hod

Rozpaky trvají

Štoky vs. FC Slavoj 2:1 (1:1)

Běží první, či začátek druhé minuty a už prohráváme 1:0. Domácí hráč hází aut od postranní čáry a na úzkém hřišti se aut rovná rohovému kopu. Na to naši nebyli připraveni a osamocený útočník překonává Šamala.

Taktika domácích byla jasná. Dlouhé nákopy a tři útočníci bojují o každý míč. Ostatní brání.

Slavoj předváděl hru posledních týdnů. To znamená územní platonická převaha bez vytvořené střelecké šance. Jedna se však naskytla Misařovi, který přetažený centr nedokázal přesně zamířit. To samé se "povedlo" také Kořínkovi. Pak však dlouhý centr za domácí obranu zasáhne špičkou kopačky před vybíhajícím brankářem Misař a je vyrovnáno (20. minuta). Do konce poločasu se už nic podstatného neudálo.

Ze začátku druhé půle se zdálo, že přece jenom Slavoj zápas otočí. Převaha našich byla v té době znatelná. Šancí jsme si ale vytvářeli poskrovnu.

Rozhodujícím faktorem byla asi neproměněná penalta Seckým v 65. minutě zápasu. A aby toho nebylo málo, využili domácí náš nedůrazný odkop a z následného přečíslení střílí vedoucí branku (70. minuta). Na to už naši nedokázali odpovědět a odjížděli jako spráskaní psi.

Jak jsem napsal minulý týden. Nebude to jednoduché !!!

Sestava : Šamal - Kuš, Kněžínek, Kořínek - Mezera, Secký, Charousek, Weith (37. Jiří Doležal) - Cvach, Misař (83. Pokorný), Zaňák (50. Tomáš Houška)

Na lavičce dále připraveni : Petr Houška, Poustecký, Staněk, Skoták

Rozhodčí: Šula. ŽK: 2:2. Diváci: 120