zač. ve 14:00 hod.

TJ Věžnice 3:2 (1:1) FC Slavoj

Sestava : Šamal - Petr Houška, Kněžínek (5. Staněk), Mezera, Kuš - Tomáš Houška, Charousek, Secký, Misař - Pokorný, Vlach

Na lavičce už dál jenom náhradní brankář, dorostenec Ondra Kadlec.

Už v 5. minutě se obnovilo zranění Ondry Kněžínka a musel střídat. Místo něho nastoupil V Staněk a tím bylo střídání Slavoje skončeno, protože jiný hráč k dispozici nebyl.

Cestoval sice ještě Vráťa Cvach. Ten ale při rozcvičce zjistil, že mu zranění nastoupit nedovolí.

Domácí se ujali vedení ve 13. minutě, když prudký přízemní centr z levého křídla do malého vápna z našich hráčů nikdo nezasáhl, resp. zasáhl někdo tak, že skákající míč už nebylo pro domácího útočníka problémem uklidit do sítě.

Po několika šancích Slavoje konečně vyrovnal Martin Pokorný, který se prosadil ve vápně a sám proti brankáři nezaváhal.

Druhá půle začala dobře. Na velkém vápně si zpracoval míč Vlach a přízemní střelou k tyči poslal Slavoj do vedení. To mohl za několik okamžiků pojistit M.Pokorný, který ale v sólovém nájezdu neuspěl. Za minutu se nedohodla trojice našich při přečíslení tři na jednoho a opět z toho nic nebylo.

Potom přišel závěrečný tlak nadšeně bojujících domácích a série nedorozumění v obraně Slavoje a skóre bylo rázem otočeno na 3:2. Snaha Slavoje o vyrovnání proti nadšeně bojujícím hráčům Věžnice už vyšla naprázdno a byl tu neveselý konec rozpačitého podzimu. Pískal Beseda, ČK nebyly, 100 diváků

11. Dlouhá Ves 13 4 2 7 18: 29 14 ( -7)
12. Ledeč nad S. 13 3 3 7 24: 24 12 ( -6)
13. Štoky 13 3 2 8 23: 29 11 ( -7)
14. Kamenice n.L. 13 2 2 9 15: 33 8 (-13)

Šesté místo a značná ztráta na vedoucí celky nedává do jarních bojů zrovna optimistické vyhlídky.

V tabulce pravdy jeden mínusový bod. To není zrovna bilance adepta postupu do KP.

Naskýtá se otázka výrazného posílení kádru a zejména přístupu některých jednotlivců.

Zarážející jsou zejména tři domácí prohry. Situace tedy nijak růžová, ale zase ne úplně beznadějná.

Uvidíme, co s tím výbor a hráči přes zimu udělají.

Do jarních bojů vám přeji mnoho sportovních a osobních úspěchů, hodně zdraví a trochu štěstí.