FC SLAVOJ

vs.

Spartak Velká Bíteš

2:2 (2:1)

Oba týmy myslely od začátku více na útočení, než na bránění a proto, mohl být stav po deseti minutách klidně 3:3 a nikdo by se nemohl divit. Na obou stranách zvonily tyče a několikrát zázračně zasahoval Šamal v brance domácích. Jediné příležitosti počátečního útočného řádění využil pouze Jan Musil už ve 3. minutě, který svým typickým způsobem, t.j. křížnou přízemní střelou z levého křídla nedal brankáři Šulovi šanci. Hosté vyrovnali krásnou střelou Hammera ve 13. minutě. Pak se prohodili hráči v sestavách, hra se uklidnila a šancí ubývalo. To už ale domácí sestavu opustil zraněný kapitán Vodáček, takže defenzíva Slavoje utrpěla další ránu.

Ve 32. minutě byl sražen brankářem Šulou Jan Musil a kopala se penalta. Tu proměnil nekompromisně Kořínek a Slavoj opět vedl. Další sražení unikajícího Tomáše Houšky už rozhodčí jako penaltový zákrok neposoudil a do šaten se šlo za stavu 2:1 pro Slavoj.

Ve druhé půli byla zpočátku hra vyrovnaná, později hosté postupně přebírali iniciativu zaslouženě vyrovnali ze zbytečné penalty. Remíza však zápasu sluší. Slavoj v okleštěné sestavě na výhru v závěru neměl.

Branky domácích : 3. Jan Musil, 33. Kořínek z PK - hosté 13. Hammer, 60. Pelán z PK.

Pískal Martenek, ŽK - 2:3, červené nebyly. Přihlíželo 100 diváků.

Sestava : Šamal - Rathovzský, Kořínek, Poustecký Jarda, Petr Houška - Secký, Vodáček (15. Pokorný,

72. Zaňák), Houška Tomáš, Weith (75.Staněk) - Jan Musil, Serbus

Šamal zachraňuje Ostřelování Šamala Šamal likviduje Pálí M.Secký

Zraněný kapitán Vodáček Kapitán mimo hru a co Kůžička? Lavička domácích Penalta 2:1

5. Humpolec 8 4 1 3 12: 9 13 ( 4)
6. Bystřice nad P. 8 3 4 1  13: 12 13 ( 4)
7. Okříšky 8 2 5 1 15: 8 11 ( 2)
8. Janovice 8 3 2 3 10: 7 11 ( -4)
9. Pacov 8 1 6 1 7: 6 9 ( -6)
10. Třebíč B 8 2 3 3 18: 18 9 ( 0)
11. Borovina 8 1 4 3 9: 10 7 ( -8)
12. Vrchovina 8 2 1 5 7: 12 7 ( -8)
13. M. Budějovice 8 1 4 3 11: 17 7 ( -8)

NE

Ač má sobotní soupeř Slavoje na svém kontě také pouze šest bodů a pouze jedinou výhru, nečeká nás nic lehkého. Na Budíně jsme dosud Velkou Bíteš neporazili a vždy jsme s ní prohráli (1:3 a 0:1).

Trenéři Slavoje hlásí před zápasem i některé absence. Po odchodu bratří Mezerů bude tedy zapeklitá situace především se sestavením obrany. Jistá je absence Jiřího Charouska, který odjel na dovolenou. Jak vážné je zranění Kněžínka, bude jisté až před zápasem.

Dobrá zpráva : Houmáček omilostněn !

Hlavním rozhodčím utkání bude pan Milan Martenek z Třebíče, na čárách pánové Jurka a Macek. Delegátem svazu bude pan Libor Švarc.

FC Spartak Velká Bíteš

Spoléhá hlavně na výkony brankáře Šuly a góly Radima Hammera. Litují odchodu obránce Ondřeje Loupa na hostování do V.Meziříčí a ukončeného hostování Jana Dvořáka z Náměště.

Cílem pro letošní sezónu je záchrana bez jarních sestupových starostí.

Kádr na podzimní sezónu :
Brankáři: Vlastimil Šula (1973), Radek Hemala (1984).

Obránci: Jan Vrba (1982), Aleš Trojan (1974), Michal Klusák (1985), Jan Pohl (1985),

Miroslav Paprskář (1986).

Záložníci: Jan Kadlec (1984), Tomáš Pelán (1980), Ondřej Plechatý (1984), Václav Šeba (1986), Oldřich Suchý (1987), Lukáš Berka (1984), Tomáš Dvořák (1989), Michal Škorpík (1988), Libor Bednář.

Útočníci: Radim Hammer (1986)), Martin Čech (1986), Petr Antoš (1986)

• Příchody: Michal Škorpík, Petr Antoš (přeřazeni z dorostu).
• Odchody: Ondřej Loup (hostování ve Velkém Meziříčí), Zdeněk Káňa (hostování v Rapoticích), Pavel Machát (přestup do Osové Bítýšky), Marek Loucký (hostování v Křoví), Milan Dufek (přeřazen do B-týmu), Jan Dvořák (ukončení hostování z Náměště n. O.).
• Trenér: František Klusák (odstoupil), Ladislav Němec, vedoucí mužstva: Oldřich Svoboda a Jaroslav Dvořák.

• Výsledky v přípravě: Velké Meziříčí B 3:1, Čebín 3:7, Náměšť 3:4, Rapotice 0:2.