Budín, sobota 12. dubna

začátek v 15:30 hodin

FC Slavoj vs. 1.FC Jemnicko

2:2 (1:0)

Běží 2.minuta a Petr Kořínek postupuje sám proti brankáři Jemnicka a Slavoj vede 1:0. V 5. minutě postupuje na branku Jemnicka Cvach, ale jeho střelu brankář Růžička chytá.

Tím končí aktivita Slavoje a začínají hrát hosté a vyrovnání je na spadnutí. To v první půli ještě nepřichází, ale v 54. minutě už ano, když střílí Anděl (snímek vedle).

Hosté jsou nadále jednoznačně lepší, ale ojedinělý kontr Slavoje zakončuje Cvach (62.) po ideální přihrávce Jana Musila a Slavoj opět vede a hosté dál vytrvale útočí. Jeden jejich rychlý brejk zachraňuje Petr Houška za cenu červené karty. Vyrovnání se Jemnicko dočkalo v 87. minutě, když skončila tečovaná šťastná střela Vaculína za zády překvapeného Šamala. V samém závěru se dostal do výborné šance domácí Serbus, ale prováhal a pak naopak hosté nastřelili břevno, takže štěstí na straně Slavoje.

Nutno říci, ze si hosté bod minimálně zasloužili. Slavoj hrál ve velkém útlumu a hosté byli jednoznačně lepším týmem..

Sestava : Šamal - Petr Houška (74.ČK), Beneš, Máca, Kněžínek - Tomáš Houška (46. Secký), Vodáček, Charousek, Kořínek (72. Poustecký Jar.) - Cvach (78. Serbus), Jan Musil

NE

Podzimní zápas v Jemnici vyhrál Slavoj 3:2 (branky : Poustecký, Vodáček, Zaňák v 90. minutě - Anděl 2x)   >> více zde

Jarní posílené Jemnicko ale není tím podzimním a snaží se uniknou z pásma sestupu. Ve dvou jarních zápasech Jemnicko neprohrálo a získalo už 4 body. Zejména výhra v Humpolci se cení. Byli jsem tam přítomni a hráli opravdu dobře. Zejména jejich útok je velmi nebezpečný a o standardkách ani nemluvě. Takže : pozor na ně !

Doufejme, že Slavoj dokáže udržet domácí neporazitelnost a získá "povinné" body. Držme palce.

Rozhodčím zápasu bude pan Petřivý, na čárách pánové Švec a Kuchyňa, delegátem svazu pan Prokeš.