16. kolo

krajského přeboru Vysočiny - (původně 29. března od 15.00) - dohrávky 1. května od 16:30 hodin

FC Slavoj vs. Sapeli Janovice 0:1 (0:0)

Běží 9. minuta, Serbus se nebojácně vrhá do vápna, je sražen a kopeme pokutový kop. Tentokrát se k němu staví Jiří Charousek, ale brankář Rezničenko chytá.

Slavoj se snaží nadále útočit, ale hosté nás do šancí nepouštějí. Pouze pečlivě brání a vyrážejí do brejků. Při jednom z nich a po nedorozumění stopérů s brankářem Dušanem Sochou, málem uhodilo. To mělo být varování.

Obraz hry je po celý zápas pořád stejný. Slavoj má územní převahu a hosté s přehledem brání. V 60. minutě přichází rozhodující okamžik zápasu. Odkop hostí a opět nedorozumění brankáře a stopéra a pro Fišera nebyl problém kopnout míč do prázdné branky.

Závěrečný nápor Slavoje vyšuměl do ztracena a je tu další zbytečná porážka.

Co na to říct? Většina hráčů Slavoje hraje hluboko pod své možnosti a je pouhým stínem toho, co předváděli v minulosti. Čím to asi je? Toť otázka ... ?

Když už nás soupeř nepřehraje, tak mu dáme možnost bodovat hloupou vlastní chybou. A vstřelit branku? To je náš problém největší. Co se stalo s útočnou silou Slavoje?

Sestava : Socha - Petr Houška, Kněžínek, Máca, Kořínek - Poustecký Jarda (62. Tomáš Houška), Charousek, Vodáček, Staněk (76. Pokorný) - Serbus, Zaňák (61. Jan Musil).

Pískal Tomášek, ŽK 1:2, ČK 0:0, 150 diváků.