předehrávka 15. kola

Středa, 10. října od 15:30 hod.

FC Slavoj vs. SK Moravské Budějovice 2:0 (1:0)

Ve středeční dohrávce, ve které nastoupil do 13-ti měsících David Kuš, nepodali hráči Slavoje očekávaný výkon, ale body zůstaly doma. Jak pravil jeden pán v hledišti, kde se krčilo 80 diváků : "Na to se historie ptát nebude. Důležité jsou body". A to je pravda.

Hosté od začátku lépe kombinovali, naši naopak hráli hodně nepřesně a rozháraně. Byla to taková fotbalová holomajzna se šťastným koncem pro Slavoj. Hosté se ale po úvodním tlaku rozhodli, že zápas už uhrají poleháváním a pořváváním a to byla chyba. Ve 31. minutě se totiž zbavil na pravém křídle Jan Musil dvou obránců a levačkou nacentroval do vápna, kde Serbus hlavou usměrnil k tyči (1:0). Ve druhé půli (52. minuta) si asi deset metrů za hranicí vápna postavil Jan Musil míč a nedal z přímého kopu Kloudovi šanci (2:0).

Další dvě stoprocentní šance jsme vymýšlením kulišáren neproměnili a tak to byli hosté, kteří pak až do konce "zlobili". V 65. minutě zahrávali PK, který ale Michal Poustecký vystihl a míč chytil. Potom ještě v 90.minutě orazítkovali hosté tyč.

Sestava : Poustecký Michal - Houška Petr, Kuš, Beneš (77.Radhouzský), Kořínek - Serbus, Jarda Poustecký, Charousek, Weith (62.Doležal Jiří) - Pokorný (46.Zaňák), Jan Musil (nenastoupil : Šamal a Staněk)

M.Budějovice : Klouda - (dle čísel) - Černý Michal, Pokorný, Busta Ondřej, Busta Karel, Vranka, Šplíchal Lukáš, Michal, Šabatka, Šplíchal Josef, Černý Marek (nenastoupili : Malík, Krejčí)

Pískal Doležal, ŽK 1:2, 80 diváků.

Michal Poustecký v "sestavě kola".

TABULKA po 11-ti kolech
Rk. Tým   + 0 - Skóre Body (Prav)
1. Žďírec nad D.   8 0 3 16: 7 24 ( 9)
2. Bystřice nad P.   6 4 1 25: 15 22 ( 7)
12. Pacov   1 8 2 9: 9 11 ( -7)
13. M. Budějovice   2 4 5 13: 21 10 ( -8)

M. Budějovice Janovice NE

Hosté hrají krajský přebor druhou sezónu, o které se říká, že je ta nejtěžší. Zatím si stojí

v tabulce stejně jako Slavoj, tzn. na dostřel sestupovým vodám.

Bilance vzájemných zápasů je zatím vyrovnaná. Na Budíně vyhrál Slavoj 3:1 (branku hostí Hlávka), v Moravských Budějovicích vyhráli domácí 3:2 (branky Řeřucha 2 a Pacas).

Kádr soupeře se moc nezměnil. Nejvýraznější posilou je zkušený Šplíchal z Vysočiny Jihlava. Naopak nemůže hrát vykartovaný Hlávka. Na střídačce neuvidíme ani trenéra

Pavla Vranku, který též trpí za konec zápasu na Borovině.

V dresu Slavoje se neobjeví Secký (práce) a Vodáček (zranění). Otazník visí nad účastí Kněžínka a Petra Houšky.

Změna v rozhodčích. Pískat bude pan Doležal Martin, na čárách pánové Beseda a Beneš.

Delegátem svazu by měl být pan Polodna.

Hráčský kádr soupeře 2007 :

• Brankáři: Jaromír Klouda (1981), Jaroslav Jelínek (1989), Dušan Kučera (1983).

• Obránci: Ondřej Busta (1991), Karel Busta (1987), Martin Hlávka (1985), Michal Černý

(1979), Pavel Nevařil (1981), Vlastimil Novotný (1986).

• Záložníci: Martin Malík (1988), Radek Jelínek (1978), Zdeněk Škoda (1984), Jan Krejčí

(1979), Lukáš Šplíchal (1977), Pavel Vranka (1989), Marek Černý (1985).

• Útočníci: Tomáš Michal (1980), David Pokorný (1979), Tomáš Šabatka (1984).
• Trenér: Pavel Vranka, asistent trenéra: Pavel Stark.
• Příchody: Ondřej Busta, Jaroslav Jelínek, Martin Malík, Pavel Vranka (přeřazeni z dorostu), Lukáš Šplíchal

(návrat po zranění), Tomáš Šabatka (hostování z Blatnice), Radek Jelínek (hostování z Jakubova).
• Odchody: Martin Veselý (ukončení činnosti), Ivan Kopeček (dlouhodobé zranění), Aleš Pacas a Pavel Řeřucha

(ukončení hostování z Blížkovic), Marcel Forman (přeřazen do B mužstva).
Výsledky v přípravě: IE Znojmo 3:0, Stonařov 3:2, Želetava 6:0, Dačice 5:2.

Poznámka : Ani jeden střelec soupeře ze vzájemných zápasů se tedy na Budíně neobjeví !!!

Středeční předehrávky 15. kola (15:30 hodin)