od 17:00 hodin

hřiště Borovina Třebíč

BOROVINA  vs. FC SLAVOJ

4:1 (0:1)

Utkání se hrálo za neustálého deště, chladu a dohrávalo se za tmy. To ale nikterak neomlouvá mizerný výkon Slavoje, který zejména ve druhé půli propadl a vítězství Boroviny bylo zasloužené.

V první půli to na debakl nevypadalo. Slavoj vyrážel do brejků a po rohu se dokonce ujal v 10. minutě vedení brankou Serbuse, který dorážel u zadní tyče. Vedení do poločasu kluci udrželi i s notnou dávkou štěstí. Jednou zvonila za Šamalem tyč, dvakrát ho na brankové čáře zastoupili hráči a jednou domácí útočník přestřelil ze čtyř metrů prázdnou branku.

Druhá půle už byla o něčem jiném. Domácí hned v 50. minutě rozebrali naši obranu vyrovnali a později

v 64. minutě se ujali vedení z penalty, za kterou byl vyloučen Petr Kořínek. Třetí branka (65.) nás už definitivně srazila do kolen a poslední v 93. minutě jenom podtrhla nemastný a neslaný výkon celého kolektivu.

Doufejme, že si kluci vezmou ponaučení a takový výkon už opakovat nebudou. Reparát mohou složit už v sobotu v Okříškách, kde se nám vždy dařilo.

Sestava : Šamal - Petr Houška, Charousek, Kořínek (64.ČK), Secký - Zaňák (70.Pokorný), Vodáček, Tomáš Houška (75. Metlička), Doležal Jiří (60.Staněk) - Poustecký Jarda, Serbus.

Pískal Pekárek Lukáš (JI), 55 diváků, ŽK 2:2, ČK 0:1.

>>  Fotbalisté Boroviny se s Žirovnicí nepárali (článek deníku Vysočina)

BDŽOCH Ján (Janovice) 3

Na jaře prohrál Slavoj na Borovině 3:0 a rok předtím ještě na hřišti v Opatově 3:1.

Doma naopak Slavoj vždy vyhrál a to 2:1 a 4:0.

V letošní sezóně hrála Borovina na domácím trávníku 2x a vždy utkání skončilo remízou. Nutno podotknout, že se silnými soupeři, Bystřicí a Třebíčí*B.

V posledním kole prohrála Borovina na Vrchovině 2:1.

Hráčský kádr Boroviny :

• Brankáři: Jiří Kantor (1974), Radek Syrový (1974).

• Obránci: Jan Rambousek (1981), Petr Dohnal (1980), Petr Kohlstrom (1977), Miroslav Štveráček

(1977), Pavel Brzezina (1973), Radek Mikuška (1972).

• Záložníci: Jan Rubák (1983), Vojtěch Štěpnička (1985), Petr Ciprys (1986), Drahoslav Tomek

(1975), David Dohnal (1975).

• Útočníci: Martin Prokeš (1974), Petr Urban (1972), Radek Pokorný (1986), Zdeněk Hanzal (1981).
• Trenér: Miloslav Loucký, asistent trenéra: Michal Kusák, vedoucí mužstva: Stanislav Rambousek.
• Příchody: David Dohnal (hostování z Okříšek), Zdeněk Hanzal (přestup z Hartvíkovic), Petr Ciprys

(hostování z Třebíče), Petr Dohnal (hostování z Přibyslavic).
• Odchody: Martin Dolák (přeřazen do B mužstva), Martin Řezáč (ukončení hostování z Třebíče).
• Výsledky v přípravě: Jevišovice 3:0, Kouty 1:1, Přibyslavice 4:2, Třebíč U19 4:2, Třebíč A 2:2,

Chlístov 2:1.

Rozhodčí : Pekárek Lukáš (Jihlava) - Pojezný Karel (Jihlava), Voborný Jiří (Rouchovany)